En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 25.02.2018 17:34
Nida Kule Göztepe'de Son İki Ofis

Nida Kule Göztepe'de Son İki Ofis

İstanbul Göztepe'de 120 dolarlık bir yatırımla hayata geçirilen projede son iki ofisin satışı devam ediyor.

 

Tahincioğlu Gayrimenkul, 120 milyon dolarlık yatırımla İstanbul Göztepe’de inşa ettiği Nidakule Göztepe projesinde ofis satışı ve kiralamalara devam ediyor. Her katta 450 ile 900 metrekarelik kiralık ofis alanları bulunan projede satılık 2 kat kalmış. Satışını Kuzeybatı Gayrimenkul’ün yaptığı projede metrekare satış fiyatları 4 bin 100 dolar olarak belirlenmiş. Kalan 900 metrekarelik iki ofisin fiyatı 3 milyon 690 biner dolar.
35 katlı tek blok olarak inşa edilen Nidakule Göztepe, 47 bin metrekare alana sahip. Yüksek verimlilik ilkesiyle inşa edilen projenin gün ışığı alan, kullanım kaybı yaratmayan, kolay ve düşük maliyetle işletilebilen, sürdürülebilir ofis alanlarına sahip olduğu belirtiliyor. Ortak alan ve peyzaj tasarımları feng shui felsefesine uygun olarak yürütülen projede kafe, restoran, kafeterya, spor salonu, toplantı odaları, sauna, masaj salonu gibi çeşitli sosyal kullanım alanlarına yer verilmiş. Geniş bir iç bahçeye sahip olan projede, ofis çalışanları öğle yemeklerini açık havada yiyebilecek ve boş vakitlerini bu alanda değerlendirebilecek.
 
Satış ofisi: 0212 325 28 00
Web: nidakulegoztepe.com

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Dap Adam Kule'nin Reklam Yüzü Başak Parlak Oldu


Maltepe'de Dap Yapı kalitesi ile yükselen ve Nisan ayında tamamlanarak teslim edilmesi planlanan Adam Kule projesinin reklam yüzü oyuncu Başak Parlak oldu..

 

Dap Yapı tarafından Maltepe'de inşa edilmekte olan ve formunu insandan alan Dap Adam Kule projesinin reklam yüzü oyuncu Başak Parlak oldu. Rol aldığı Kış Güneşi, Bir Deniz Hikayesi, Serçe ve Fikrimin İnce Gülü gibi diziler ile bilinen oyuncu Başak Parlak, Dap Yapı'nın Adam Kule projesinin reklam filminde oynadı.
 
Nisan'da tamamlanarak teslim edilecek olan Dap Adam Kule projesi 30 - 40 yıl sonrasının konfor ihtiyaçları düşünülerek planlanırken dünyada formunu insandan alan ilk proje olarak tarihe geçti.
 
 
27 katlı tek blok halinde yükselen Adam Kule projesinde başlatılan yeni kampanya kapsamında 10 bin peşinat ile ofis sahibi olmak mümkün olup ayrıca Dap Yapı finansmanıyla  88 ay vade imkanı da sunuluyor.
 
 
24-09-2011
Bu haber toplam 18267 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?