En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 27.02.2015 09:31
Nida Kule Göztepe'de Son İki Ofis

Nida Kule Göztepe'de Son İki Ofis

İstanbul Göztepe'de 120 dolarlık bir yatırımla hayata geçirilen projede son iki ofisin satışı devam ediyor.

 

Tahincioğlu Gayrimenkul, 120 milyon dolarlık yatırımla İstanbul Göztepe’de inşa ettiği Nidakule Göztepe projesinde ofis satışı ve kiralamalara devam ediyor. Her katta 450 ile 900 metrekarelik kiralık ofis alanları bulunan projede satılık 2 kat kalmış. Satışını Kuzeybatı Gayrimenkul’ün yaptığı projede metrekare satış fiyatları 4 bin 100 dolar olarak belirlenmiş. Kalan 900 metrekarelik iki ofisin fiyatı 3 milyon 690 biner dolar.
35 katlı tek blok olarak inşa edilen Nidakule Göztepe, 47 bin metrekare alana sahip. Yüksek verimlilik ilkesiyle inşa edilen projenin gün ışığı alan, kullanım kaybı yaratmayan, kolay ve düşük maliyetle işletilebilen, sürdürülebilir ofis alanlarına sahip olduğu belirtiliyor. Ortak alan ve peyzaj tasarımları feng shui felsefesine uygun olarak yürütülen projede kafe, restoran, kafeterya, spor salonu, toplantı odaları, sauna, masaj salonu gibi çeşitli sosyal kullanım alanlarına yer verilmiş. Geniş bir iç bahçeye sahip olan projede, ofis çalışanları öğle yemeklerini açık havada yiyebilecek ve boş vakitlerini bu alanda değerlendirebilecek.
 
Satış ofisi: 0212 325 28 00
Web: nidakulegoztepe.com
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Emaar Square Kule 3 Mart'ta Lanse Edilecek


Konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş merkezi birimlerinin yer aldığı karma bir proje olarak Üsküdar'da yükselen Emaar Square projesinin Kule kısmının lansmanı 3 Mart'ta yapılacak..

 

Emaar Türkiye tarafından Üsküdar Çamlıca'da gerçekleştirilmekte olan Emaar Square projesinin Kule kısmı 3 Mart 2015 tarihinde düzenlenecek basın toplantısı ile lanse edilecek. Mimari tasarımı Sir Norman Foster'ın sahibi olduğu Foster & Parntners imzası taşıyan Emaar Square Kule, projenin önemli bir bölümü olarak yükseliyor.
 
İlk teslimlerin Aralık ayında başlayacağı Emaar Square projesinde konut, rezidans, ofis, otel, alışveriş merkezi ve sosyal kullanım alanları bulunuyor. Karma bir yaşam alanı olarak yükselen projede 66 bin metrekare arsa üzerinde yaklaşık bin konut bulunuyor.
 
Bağdat Caddesi'ne 4 kilometre, Boğaz Köprüsü'ne ise 7 kilometre mesafede yükselen Emaar Square projesinin otel kısmı ise Türkiye'de ilk kez yatırım yapacak bir otel grubu tarafından işletilecek.
24-09-2011
Bu haber toplam 18204 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?