En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 25.01.2015 18:18
Nida Kule Göztepe'de Son İki Ofis

Nida Kule Göztepe'de Son İki Ofis

İstanbul Göztepe'de 120 dolarlık bir yatırımla hayata geçirilen projede son iki ofisin satışı devam ediyor.

 

Tahincioğlu Gayrimenkul, 120 milyon dolarlık yatırımla İstanbul Göztepe’de inşa ettiği Nidakule Göztepe projesinde ofis satışı ve kiralamalara devam ediyor. Her katta 450 ile 900 metrekarelik kiralık ofis alanları bulunan projede satılık 2 kat kalmış. Satışını Kuzeybatı Gayrimenkul’ün yaptığı projede metrekare satış fiyatları 4 bin 100 dolar olarak belirlenmiş. Kalan 900 metrekarelik iki ofisin fiyatı 3 milyon 690 biner dolar.
35 katlı tek blok olarak inşa edilen Nidakule Göztepe, 47 bin metrekare alana sahip. Yüksek verimlilik ilkesiyle inşa edilen projenin gün ışığı alan, kullanım kaybı yaratmayan, kolay ve düşük maliyetle işletilebilen, sürdürülebilir ofis alanlarına sahip olduğu belirtiliyor. Ortak alan ve peyzaj tasarımları feng shui felsefesine uygun olarak yürütülen projede kafe, restoran, kafeterya, spor salonu, toplantı odaları, sauna, masaj salonu gibi çeşitli sosyal kullanım alanlarına yer verilmiş. Geniş bir iç bahçeye sahip olan projede, ofis çalışanları öğle yemeklerini açık havada yiyebilecek ve boş vakitlerini bu alanda değerlendirebilecek.
 
Satış ofisi: 0212 325 28 00
Web: nidakulegoztepe.com
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Nurol Life Kule'de Ön Talep Süreci Başladı


Seyrantepe'de TT Arena Stadı'nın hemen yanında yükselen Nurol Life projesinin Kule kısmında ön talep süreci başladı..

 

Türk Telekom Arena Stadı'nın hemen yanında Nurol GYO imzasıyla  9.525 metrekarelik arsa üzerinde yükselmekte olan Nurol Life projesinin 261 metre yüksekliğindeki Kule bölümü ön satışa açılıyor.
 
Metroya yürüme mesafesinde konumlanan Nurol Life Kule için ön talep rezervasyon süreci başladı. www.nurollife.com adresinde yer alan ön talep formunu doldurarak  öncelikli daire seçme hakkı ve özel koşullarla konut sahibi olmak mümkün.
 
Yeni bir residence konsepti ile yükselen Nurol Life Kule,  hayatı kolaylaştıran lüks seçenekleri bir arada sunuyor. 
 
Seyrantepe'de konumlandırılan 502 dairelik Nurol Life projesinde ise 1+0'dan 4+1'e farklı tip ve büyüklükte konut seçeneği sıralanmakta olup projenin Aralık 2016'da teslim edilmesi planlanıyor.
 
24-09-2011
Bu haber toplam 18204 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?