En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 30.03.2015 13:38
Nida Kule Göztepe'de Son İki Ofis

Nida Kule Göztepe'de Son İki Ofis

İstanbul Göztepe'de 120 dolarlık bir yatırımla hayata geçirilen projede son iki ofisin satışı devam ediyor.

 

Tahincioğlu Gayrimenkul, 120 milyon dolarlık yatırımla İstanbul Göztepe’de inşa ettiği Nidakule Göztepe projesinde ofis satışı ve kiralamalara devam ediyor. Her katta 450 ile 900 metrekarelik kiralık ofis alanları bulunan projede satılık 2 kat kalmış. Satışını Kuzeybatı Gayrimenkul’ün yaptığı projede metrekare satış fiyatları 4 bin 100 dolar olarak belirlenmiş. Kalan 900 metrekarelik iki ofisin fiyatı 3 milyon 690 biner dolar.
35 katlı tek blok olarak inşa edilen Nidakule Göztepe, 47 bin metrekare alana sahip. Yüksek verimlilik ilkesiyle inşa edilen projenin gün ışığı alan, kullanım kaybı yaratmayan, kolay ve düşük maliyetle işletilebilen, sürdürülebilir ofis alanlarına sahip olduğu belirtiliyor. Ortak alan ve peyzaj tasarımları feng shui felsefesine uygun olarak yürütülen projede kafe, restoran, kafeterya, spor salonu, toplantı odaları, sauna, masaj salonu gibi çeşitli sosyal kullanım alanlarına yer verilmiş. Geniş bir iç bahçeye sahip olan projede, ofis çalışanları öğle yemeklerini açık havada yiyebilecek ve boş vakitlerini bu alanda değerlendirebilecek.
 
Satış ofisi: 0212 325 28 00
Web: nidakulegoztepe.com
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Nurol Life Kule Yakında Satışa Açılacak


Teras evlerin kısa sürede tükendiği Nurol Life projesinin Kule kısmında yer alan daireler kısa süre içinde cazip seçeneklerle satışa açılacak..

 

Maslak Seyrantepe'de Nurol GYO tarafından hayata geçirilmekte olan Nurol Life projesinde yer alan teras evlerin tamamı kısa süre içinde tükenirken projedeki 261 metre yüksekliğindeki Kule bölümünün satışa açılması için geri sayım başladı.
 
2017 yılının ilk çeyreğinde tamamlanarak teslim edilmesi planlanan Nurol Life projesi kent merkezinde, Belgrad Ormanı'nın yanı başında konumlanmakta olup 4 metre tavan yüksekliğine sahip orman manzaralı daireleri ile büyük beğeni topluyor.
 
Ödüllü mimar Hakan Kıran tarafından tasarlanan Nurol Life'tae stüdyodan 4+1'e kadar kule daireler, penthouselar, teras evler ve ofisler yer alıyor. Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi köprülerine yakın konumu ile dikkat çeken proje Türk Telekom Arena'nın yanı başında konumlanıyor.
 
 
 
24-09-2011
Bu haber toplam 18204 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?