En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 24.02.2018 10:03
Kılıç İnşaat Koru Sitesi'nde 480 bin TL'ye Konut

Kılıç İnşaat Koru Sitesi'nde 480 bin TL'ye Konut

Kılıç İnşaat, kısa bir süre için 25. yıllarına özel kampanyalar düzenliyor.
Kılıç İnşaat'ın bir iştiraki olan Bina Tek Yapı'nın Göztepe Kuyubaşı'nda inşa ettiği Koru Sitesi'nde 480 bin TL'ye satılan konutlardan 1 adedi kampanya dahilinde 440 bin TL'ye satılıyor.Alanları 142 metrekare olan 3+1'lerden meydana gelen projede tüm bankalardan konut kredisi kullanılabiliyor. Firma bünyesinde vadelendirme yapılmıyor.1017 metrekarelik alanda 16 konuttan meydana gelen Koru Sitesi'nin inşaatına Mayıs 2009'da başlandı.2010'un Temmuz ayında teslim edilmesi planlanan projede; yüzme havuzu, kapalı otopark, yerden ısıtma sistemi, ebeveyn banyo ve giyinme odası mevcut. Radye temel sistemiyle inşa edilen projede dış cephe mantolama ve peyzaj düzenlemeleri de yer alıyor.Koru Sitesi, Kuyubaşı merkezine yürüme mesafesinde, Kadıköy'e 2 dakika, Bağdat Caddesi'ne 3 dakika, 1. ve 2. köprü yollarına 5 dakikalık mesafede bulunuyor.Yüzde 80'ni yeşil alanlara ayrılmış durumda olan Koru Sitesi'nde 7 konutun satışı devam ediyor.Projede tapu teslimi hemen yapılıyor.
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Tapu Harçlarındaki İndirim İnşaat Sektörünü Hareketlendirecek


Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, ekonominin lokomotifi olan inşaat sektörünün etkilediği yaklaşık 250 iş kolu olduğunu dolayısıyla inşaat sektöründe hareketlenme olduğunda diğer sektörlerde de hareketlenme olduğunu söyledi..

 

 
Son dönemde inşaat sektörünün büyük beklentileri olduğunu belirten Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bunlardan birinin de tapu harçlarının düşürülmesi olduğunuve Maliye Bakanlığı tarafından hazırlanan düzenleme ile tapu harçlarının daha da aşağı çekildiğini belirtti.
 
İnşaat sektörünün etkilediği yaklaşık 250 iş kolu olduğunu belirten Bakan Özhaseki, inşaat sektöründe hareketlenme olması halinde söz konusu diğer sektörlerde de hareketlenme olacağını belirtti.
 
İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu Genel Başkanı Tahir Tellioğlu ise inşaat sektörünün Türkiye ekonomisinin lokomotifi olduğunu, sektörüm gelişimi adına atılacak her adımın Türkiye ekonomisini de etkileyeceğini söyledi. 
 
Tellioğlu, tapu harçalarında yapılan indirimin, sektöre illaki katkı sağlayacağını, yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde sektörde bir hareketlilik beklendiğini ifade etti.
22-02-2010
Bu haber toplam 14394 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?