En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 18.03.2018 23:29
Kartall Mesa Anadolu Yakası'nda Fark Yaratıyor

Kartall Mesa Anadolu Yakası'nda Fark Yaratıyor

Mesa tarafından Anadolu Yakası'nda konumlandırılan Kartall Mesa projesi konumu ve mimarisi ile fark yaratıyor..

Mesa kalitesiyle Anadolu Yakası Kartal'da hayata geçirilmekte olan Kartall Mesa projesi 1+1'den 5+1'e daire seçeneklerinin yer aldığı toplam 286 adet konuttan meydanageliyor.

Türkiye’de konuta yaklaşımı tamamıyla değiştirerek, insanı ve binayı çevresiyle birlikte ele alan MESA, yeni projesi KARTALL MESA’yı hayata geçiyor. Anadolu yakasının parlayan yıldızı Kartal’da başlatılan KARTALL MESA projesi, gerek konumu, gerekse mimarisi ile ayrıcalık yaratıyor.

 
Kentsel dönüşüm merkezi ilan edilmesiyle birlikte, Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi olarak adlandırılan Kartal, prestijli projelere ev sahipliği yapıyor. MESA tarafından hayata geçirilen KARTALL MESA projesi, Kadıköy – Kartal metrosu ve Adalet Sarayı’nın hizmet vermeye başlamasıyla önemi daha da artan Kartal’a değer katıyor.
 
Eşsiz manzarası ile nezih bir yaşamın adresi
 
Konumu ve fark yaratan mimarisiyle öne çıkan KARTALL MESA sosyal donatı olanaklarının yanında dairelere özel kat bahçeleri ile yaşama keyif katan ayrıntıları beraberinde sunuyor. 
 
Kaynak: Milliyet

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Daire Kartal'da Kadınlar Gününe Özel Yüzde 2 Ekstra İndirim


Kartal'da eşsiz bir konumda Bodur Gayrimenkul tarafından konumlandırlan Daire kartal projesinde 8 Mart Kadınlar Günü'ne özel olarak ekstra yüzde 2 indirim daha uygulanıyor..

 

Kale Grubu’nun yapı ürünleri sektöründe 60 yıllık tecrübesini gayrimenkul sektörüne taşıyan Bodur Gayrimenkul'ün Kartal'da hayata geçirmekte olduğu Daire Kartal projesinde konut sahibi olmak isteyenlere çok cazip bir fırsat sunuluyor.
 
 
Peşinatsız, taksit ödemelerine taşınınca başlama ve 60 ay vade farksız taksit gibi seçenekler sunulan Daire Kartal projesinde  8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ kampanyası ile 8-12 Mart tarihleri arasında ev alacaklara, peşin ödemede mevcut yüzde 10 indirime ek olarak yüzde 2 indirim daha uygulanıyor.
 
 
Fiyat listesinin 355 bin liradan başladığı ‘Daire Kartal’ projesinde taksit ödemeleri Eylül ayında ev tesliminden sonra başlıyor. Adalar’ı tam karşıdan gören deniz manzaralı konumu ile dikkat çeken Daire Kartal projesi Yakacık Metro İstasyonu’na 350 metre, Kartal Metro İstasyonu’na uzaklığı ise 950 metre uzaklıkta konumlanıyor.
 
20-02-2013
Bu haber toplam 4182 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?