En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 22.03.2018 11:38
İbrahim Tatlıses'in Dört Yıldızlı Oteli İcralık Oldu

İbrahim Tatlıses'in Dört Yıldızlı Oteli İcralık Oldu

İbrahim Tatlıses’e ait olan Kuşadası’ndaki dört yıldızlı Tatlıses Otel icradan satışa çıkarılacak

İbrahim Tatlıses Turizm İşletmeleri adına kayıtlı olan otel için Kuşadası 1. İcra Dairesi, 16 milyon 100 bin TL tahmini bedel tayin ederken, satış tarihini ise 9 Ağustos 2010 olarak belirledi.
İcra Dairesi, ayrıca, satışın 9 Ağutos’ta gerçekleşmemesi halinde 19 Ağustos’ta ikinci bir ihale daha gerçekleştirme kararı aldığını açıkladı.
Türkmen Mahallesi Dutlukuyu mevkiinde bulunan ve yedi katta 5 bin 781 metrekare olarak inşa edilen Tatlıses Otel’de dördü suit 157 oda bulunuyor.

 

Milliyet


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Erzurum Valiliği Evsiz Vatandaşın Otel Masraflarını Karşıladı


Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, dondurucu soğukta sokakta kalan ve yardım talebinde bulunan evsiz - işsiz vatandaşın otel masraflarının karşılanması yönünde talimat verdi..

 

 
Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen ve vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak amacıyla gerçekleştirilen "Halk günü"nde, dondurucu soğukta evsiz ve işsiz kaldığını ifade ederek yardım talebinde bulunan bir vatandaşın otel masraflarının karşılanması için talimat verdi.
 
Kent merkezi ve ilçelerden gelen vatandaşların sorunlarına çözüm bulunması için ayda iki defa gerçekleştirilen Halk Günü'nde vatandaşlarla bir araya gelen Erzurum Valisi Azizoğlu, "Sinir hastalığı" nedeniyle tedavi gördüğünü, evi ve işi olmadığını, evsiz olduğu için de soğukta dışarda kaldığını belirten Veysel Karataş isimli vatandaş için yetkililere, masrafları Valilk tarafından karşılanmak üzere otel ayarlanması ve 300 lira harçlık verilmesi yönünde talimat verdi. 
 
 
03-07-2010
Bu haber toplam 9474 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?