En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 18.03.2018 17:21
Horizon Point Bodrum Evleri'nde Kişiye Özel İç Mimari

Horizon Point Bodrum Evleri'nde Kişiye Özel İç Mimari

Point İnşaat,Bodrum'da hayata geçirdiği Horizon Point Bodrum Evleri'nde kişiye özel iç mimari düzenlemesi yapıyor.
Bodrum’un merkezinde hayatınıza yeni konfor standartları getirecek Horizon Point Bodrum Evleri projesiyle Bodrum kanatlarınızın altında... Kişiye özel iç mimari düzenlemesiyle ev projelerine yepyeni bir soluk getiren, akıllı teknolojiyle donatılmış bu kolonsuz elit yaşam alanları özel sahiplerini bekliyor. Horizon Point Bodrum Evleri sizlere Point İnşaat güvencesiyle “Son Bodrum”da yepyeni bir yaşam sunuyor. Bodrum’un merkezinde Bodrum Kalesi’ne bir nefes uzaklıktaki bu projede dört mevsim yaşamın keyfi tüm Bodrum aşıklarını bekliyor. Her biri tamamen özel tasarım, kolonsuz,  akıllı evlerden oluşan Horizon Point Bodrum projesi toplam 4500 metrekare alan üzerine konumlandırılmıştır. Projede her biri iki katlı, toplam 7 blok bulunmaktadır. 2 dublex ve 12 flat daireden oluşan Horizon Point Bodrum evlerinde,  talebe bağlı olarak kişiye özel uygulamalarla tasarlanabilecek bir dubleks villa projesi de opsiyon olarak sunuluyor. Flat  dairelerin, terasları dahil ortalama büyüklüklerinin 175 ile 200 metrekare arasında tasarlandığı bu projede,  ek olarak bazı dairelerde 26 metrekarelik müştemilatlara da yer verilmiştir. 
 
Toprak rengi binaların yerleşimi, güneşin doğal aydınlatmasından yararlanacak şekilde düzenlenmiş olup,  evlerin oldukça geniş tutulan teraslarında,  şanslı ev sahiplerinin Bodrum’un muhteşem deniz, marina ve kale manzarasının keyfine her daim varılabilmeleri için kolonsuz bina iskeleti teknolojisi kullanılmıştır. Horizon Point Bodrum Evleri’ni diğer projelerden ayıran diğer bir önemli özellik ise, bina renginden havuz konumuna, güneşin doğduğu açıdan batışına kadar, ev sahiplerinin Bodrum’un eşsiz güzelliğini doya doya yaşayabilmeleri için her türlü detayın düşünülerek projelendirilmiş olmasıdır. 
 
Bu farklı projede, evlerin iç düzeni Bodrum’un iz bırakan dinamik huzurunu yansıtması amaçlanarak iç mekanlarda kahve, bej, fildişi  ve kum rengi tonları kullanılarak dizayn edilmiştir. Evlerin dış merdivenlerinde kullanılan krem rengi taşlar, iç mekanda kullanılan latte rengi doğal mermer zeminle uyum sağlamıştır. Mobilyalarda ahşap tercihi ağır basarken, iç mekan duvarlarda 2012 sezonunun renk trendlerin  oluşturacak, duyulara hitap eden, duyularla ifade edilebilen, soğuk olmayan tonlar kombine edilmiştir. Kişiye özel evlerin olduğu bu projede ev sahiplerinin, renkleri değil hislerini anlatmaları istenerek oluşturulan renk önerileriyle tamamen kişiye özel konsept tasarımlara imza atılmıştır. Kişilerin yaşam alanlarında hissetmek istedikleri göz önüne alınarak yaşam alanlarına göre renkler belirlenmiştir. 
 
Horizon Point Bodrum Evleri’nde kullanılan “akıllı ev” teknolojisiyle,  siz eve gelmeden evinizin istediğiniz iklim şartlarına uygun gerekli ısınma veya soğutması sağlanarak, üstün konfor hissini kusursuz olarak hissetmeniz amaçlanmıştır.Güvenliğin üst düzey teknolojiyle sağlandığı evlere, anahtar kullanmadan parmak izi okuma sistemiyle giriş yapmak mümkün. Bunun yanı sıra, evde olmasanız da, sizden erken gelen misafiriniz kapıda kalmasın diye, özel olarak geliştirilmiş güvenlik sistemine vereceğiniz bir komutla  kapınızı uzaktan kontrol edebiliyorsunuz.  Siz ne kadar uzakta olursanız olun, evinizin durumunu site ve ev içerisindeki kameralar sayesinde, cep telefonunuzdan bile takip edebiliyorsunuz. 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Kervansaray Bodrum Oteli İcradan Yarı Fiyatına Satıldı


Kervansaray Yatırım Holding'in borçları nedeniyle satışa çıkarılan Kervansaray Bodrum Oteli, 47 milyon 150 bin 975.77 TL fiyatla satıldı..

 

Borçları sebebiyle icradan satışa çıkarılan Muğla İli, Bodrum İlçesi, Torba Mahallesi`ndeki Kervansaray Bodrum Oteli, tespit edilen değerinin yarı fiyatı olan 47 milyon 150 bin 975.77 TL'ye alıcı buldu.
 
Bir süredir mali sıkıntılar yaşayan Kervansaray Yatırım Holding'e bağlı otellerden Bursa Kervansaray Termal, Ocak 2017'de 53 milyon TL muhammen bedel ile icradan satışa sunulmuş ancak mahkeme kararı ile satış iptal edilmişti.
 
Söz konusu otelin icra ihalesi bugün sabah saatlerinde Bodrum Adliyesi 2. İcra Müdürlüğü'nde gerçekleşirken otel belirlenen değeri olan 94 milyon 239 bin 951.77 TL'nin yarı fiyatı olan 47 milyon 150 bin 975.76 TL'ye ihaleye çıkarıldı. İhaleye Mega Varlık Yönetim A.Ş. adına katılan Av. Songül Okumuş, kıymetinin 1 kuruş üstü olan 47 milyon 150 bin 975.77 TL'yi teklif ederek ihaleyi kazandı.
 
24-01-2012
Bu haber toplam 7050 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?