En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 22.02.2018 02:45
Has İnşaat'tan Avrupa ve Anadolu Yakası'na Yeni Projeler

Has İnşaat'tan Avrupa ve Anadolu Yakası'na Yeni Projeler

MilleniumPark projesi ile tanınan Has İnşaat Boğaz'ın her iki yakasında da yeni projeler hayata geçirmeye hazırlanıyor..

 

İlk projesi MilleniumPark ile Altın Proje ödülü alan Has İnşaat, İstanbul'un her iki yakasında da yeni projeler hayata geçirmeye hazırlanıyor. 
 
Pendik E5 üzerinde 200 metrelik cephesi bulunan arazide farklı mimariye yönelik olarak yüksek katlı, 50 bin metrekare kapalı alanlı rezidans-ticaret merkezi konseptine uygun yeni projeye başlayacak olan şirket aynı şekilde Merter E5 üzerinde konut ve ticaret alanlı projeye başlayacak.
 
 
Ulaşımı kolay olan projelerin önemli olduğunu belirten Has İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Tuncer Satır,bu sebeple son yıllarda hayata geçirilen ya da projelendirilen Marmaray, 7 Tepeye 7 Tünel, üçüncü köprü, İzmit-Yalova geçişi gibi projelerle öne çıkan yerleşim bölgelerinin yeni konut projeleri için birer çekim merkezi olduğuna inandıklarını ifade etti.
 
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

ABD'nin İstanbul Yasağında Yeni Gelişme


Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, ABD'nin uçakta elektronik cihaz yasağı uygulamasına ilişkin ABD'deki muhataplarına bir mektup gönderdi..

 

ABD'nin uçakta elektronik cihaz yasağı uygulaması hakkında ABD'deki muhataplarına bir mektup gönderen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Türkiye'nin uluslararası güvenlik kurallarına uyduğunu, İstanbul ve Ankara'nın yasak kapsamından çıkarılması gerektiğini söyledi.
 
Bakan Arslan söz konusu mektupta uygulamanın yolcu konforunu olumsuz etkilediğini ve vurguladı.
 
ABD Başkanı Donald Trump'ın imzası ile  başlatılan uygulamayla  cep telefonundan büyük elektronik cihazların uçak kabinine alımı yasaklanmış söz konusu yasağın uygulanacağı ülkeler ise Abu Dabi ve Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Amman (Ürdün), Cidde, Riyad (Suudi Arabistan), Doha (Katar), Kahire (Mısır), Kazablanka (Fas) ve Kuveyt'i (Kuveyt) olarak açıklanmıştı.
01-10-2012
Bu haber toplam 10185 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?