En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 18.03.2018 09:43
Four Winds Residence Örnek Daire

Four Winds Residence Örnek Daire

Taş Yapı tarafından Selamiçeşme'de inşa edilen Four Winds Residence projesinden örnek daire görüntüleri..

 

Taş Yapı'nın Selamiçeşme'de inşasını gerçekleştirdiği 44 dönüm arazi üstüne kurulu 'Four Winds Residence'ın teslim tarihi 2013!
 
 
Tüm daireleri deniz, adalar ve tarihi yanmada manzarasına sahip olan 'Four Winds Residence', 45 katlı dört bloktan oluşuyor.
 
 
En son teknoloji kullanılarak inşa edilen projede ısıtma ve soğulma sistemleri; güvenlik, altyapı, tesisat, görüntülü tip interkom üniteleri; merkezi TV dağıtım ve altyapısı, internet altyapısı, deprem güvenliği, yangın algılama dedektörleri ve konforlu asansör sistemleri, uzman bir ekip tarafından hayata geçirilmiş.
 
 
Mimari konseptini İngiliz Atkins grubunun gerçekleştirdiği projenin örnek dairesi, 315 metrekarelik 4+1 tipinde.
Örnek dairenin geniş cepheli girişinde, gömme dolaplarla düzenlenmiş özel bir portmanto ve ayakkabılık bölümü yer alıyor.
Girişin sağında bulunan 20 metrekarelik mutfak, dikdörtgen planlı, geniş depolama alanlı. Mutfağın bir bölümü de pratik yemek grubuna ayrılmış.
 
 
Girişin karşısında konumlanan deniz, adalar ve tarihi yarımada manzaralı salon, 62 metrekarelik alana sahip. Zemini lamine parke kaplı salonda yemek ve oturma bölümleri yer alıyor.
 
 
Geniş cepheli salondan balkona sürgülü kapılardan çıkılıyor. Dairenin devamındaki koridor boyunca misafir tuvaleti; yaşam, çamaşır, genç ve misafir yatak odaları; banyo, ebeveyn banyosu ve ebeveyn yatak odası ile giyinme odası konumlanıyor.
Bir cephesi boydan boya deniz, adalar ve tarihi yarımadaya dönük olan dairenin salonu, yerden tavana uzanan geniş pencereleriyle doğal ışığı tüm mekana alıyor.
 
 
Daireler, yalın bir estetik anlayışı ile dekore edilmiş. Zemini ve duvarları doğal taş kaplı ebeveyn banyosu, set üstü lavabolu, yalın çizgili depolama dolabıyla tamamlanıyor.
 
 
Misafir tuvaletinin bir duvarı ayna ile kaplanarak mekana derinlik kazandırılmış. Yatak odasının duvarını süsleyen kuş kafesi formlu tel aksesuarlar, üstlerine küçük mandallarla tutturulmuş sepya aile fotoğraflarıyla biranı köşesine dönüştürülmüş.
 
Kaynak: Sahibinden.com/projeler

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Avrupa Residence & Office Ataköy'de Son Rezidanslar 36 Ay 0 Faizle


Artaş İnşaat, Avrupa Residence & Office Ataköy'ün son rezidans dairelerini hemen tapu teslim ve 36 ay vade farksız taksit avantajları ile satıyor..

 

 
Artaş İnşaat imzalı Avrupa Residence Office Ataköy projesinde hemen teslim dairelerde 36 ay vade farksız taksit avantajı sunulurken projede tapu teslimleri de yapılıyor.  Fiyat listesinin 705 bin liradan başladığı Avrupa Residence Office Ataköy projesinde 36 aya vade farksız taksitlendirme sunulurken, 60 aya 0.35; 120 aya ise 0.58 vade oranlarıyla kredili ödeme seçenekleri sıralanıyor.
 
 
Havalimanına komşu konumu ile dikkat çeken Avrupa Residence Office Ataköy projesinde kullanım alanları 69 ile 103 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 seçeneklerine sahip 165 rezidans daire ile 233 ile 321 metrekare arasında değişen alanlı 52 ofis ve 52 metrekare ile 1.058 metrekare arasında değişen alana sahip dükkanlar bulunuyor.
 
 
 
27-08-2012
Bu haber toplam 26661 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?