En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 20.02.2018 17:16
Etiler Park Tower'da Kiralık A Sınıfı Ofis Katları

Etiler Park Tower'da Kiralık A Sınıfı Ofis Katları

Etiler Akatlar’da FSM Köprü Bağlantısı’na 400 metre mesafede bulunan A sınıfı ofis projesi Park Tower'da kiralamaları PROPIN tarafından gerçekleştiriliyor.

 

Park Tower, İstanbul’un en prestijli ofis bölgelerinden Etiler Akatlar’da kiralama imkanı sunuyor. A sınıfı ofis stokunun oldukça kısıtlı olduğu bölgede yer alan bina FSM Köprü Bağlantısı’na 400 metre mesafede bulunuyor.
 
Toplam Kapalı Alan: 3,680 m²
Toplam Ofis Alanı: 3,165 m²
Toplam Kiralanabilir Alan: 1,383 m² (3 Kat)
Brüt / Net Kat Alanı: 461 m² / 400 m²
Kat Verimliliği: % 8
 
* Dekorasyonlu teslim,
* Aydınlık ofis alanları,
* Fancoil sistemiyle ısıtma – soğutma,
* 500 kVA jeneratör,
* Yangın sistemi,
*Prestijli uluslararası kiracı profili.
 
PROPIN İletişim Bilgileri:
Web : www.propin.com.tr
Tel    : 0212 217 85 55

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Demir İnşaat Yabancıya Konut Satışını Artırmak İçin Yurtdışında Ofis Açacak


Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, yabancıya konut satışını artırmak için Berlin, Abu Dabi, Güney Kore ve Kiev’de ofis açacaklarını söyledi..

 

Türkiye’den ev alan yabancılara vatandaşlık verilmesi ve yabancılara konut satışına KDV muafiyeti getirilmesi üzerine harekete geçen Demir İnşaat yabancılara Türkiye’den ev satmak için yurtdışında ofis açmaya hazırlanıyor. İlk olarak Berlin, Abu Dabi, Güney Kore ve Kiev’de ofis açacak olan Demir İnşaat, yurt dışında gayrimenkul yatırımları da yapıyor. Yurt dışında açacağı satış ofisleri ile Türkiye’deki projelerini tanıtmayı hedefleyen Demir İnşaat, yabancıya satış oranını da yüzde 45’e çıkarmayı hedefliyor.
 
15 Temmuz darbe girişimi sonrasında yabancıların ‘bekle-gör’ durumuna geçtiğini ve Türkiye’ye gelmeye çekindiğini ancak Türkiye'ye olan ilginin yeniden canlanmaya başladığını belirten Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, geçtiğimiz yıllarda özellikle Körfez ülkelerinden yoğun talep olduğunu ancak acentaların yüzde 20'yi bulan oranda prim adığını, kimi şirketlerin de yerli ve yabancılara iki ayrı fiyat listesi uyguladığını ve müşterilerin kaçtığını söyledi. Şimdi kaçan mülterileri yenidne kazanmaya çalıştıklarını belirten Demir, son aylarda İngiltere ve Almanya’da yaşayan Afganların, Güney Kore vatandaşlarının, Abu Dabililerin, Yemenlilerin ve Uygur Türklerinin Türkiye’de konut almaya sıcak baktığını, İstanbul'daki projelerden de bu uyruktaki yatırımcılara konut sattıklarını söyledi.
26-03-2013
Bu haber toplam 5787 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?