En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 18.03.2018 06:18
Emlak Yatırımında Avrupa'nın En İyi Yeri Seçildik

Emlak Yatırımında Avrupa'nın En İyi Yeri Seçildik

Türkiye, emlak yatırımında 'Avrupa'nın en iyi yeri' ilan edildi. Yabancı yatırımcılar, başta İstanbul olmak üzere rotayı Türkiye'ye çevirdi...

Emlak yatırımında yıldızı parlayan Türkiye, bu konuda Avrupa'nın gözdesi oldu. Dünyanın en önemli emlak  danışmanlığı kuruluşu Global Property Guide, Türkiye'yi emlak  yatırımları için Avrupa'nın en iyi yeri ilan ederken, Experience International, başta İstanbul olmak üzere, Türkiye'de emlak alımı konusunda yatırımcılar arasında 'güçlü bir iştah' bulunduğunu bildirdi. Mortgage kuruluşu  Conti ise, "Birçok kişi, 2009'un Türkiye'nin yılı olduğunu söylüyorlar ancak 2010 yılının daha iyi olabileceğine ilişkin işaretler var" dedi. Financial Times gazetesi de, Türkiye'deki emlak  piyasasına olan ilgiyi irdelediği, "Yatırımcılar gözlerini Türkiye'ye çeviriyor" başlığıyla verdiği haberinde, "Türkiye, çekici brüt kira getirileri ve düşük mülk fiyatları  nedeniyle Britanyalı emlak yatırımcıları arasında giderek daha popüler hale geliyor" diye yazdı.

 

Takvim


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

"İBB Arnavutköy'e 2,3 Milyar TL Yatırım Yaptı"


İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, İBB olarak Arnavutköy'e 13 yılda toplam 2 milyar 35 milyon liralık yatırım ve hizmet yaptıklarını söyledi..

 

Arnavuktöy’de 94 milyon liralık yatırım için gerçekleştirilen törende konuşan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, Arnavutköy'e 13 yılda toplam 2 milyar 35 milyon liralık yatırım ve hizmet yaptıklarını, bugün açılacak ve temeli atılacak olan projelerin 94 milyon 37 bin lira, temeli atılacak projelerin ise 56 milyon 261 bin lira tutarında olduğunu söyledi.
 
 
Törende konuşan Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı ise Arnavutköy'ün 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu ve Kanal İstanbul ve yapılacak metro hatları gibi dev projelerle İstanbul'un yarını olacağını ifade etti.
 
 
Törende açılışı yapılan yatırım ve hizmetler: Arnavutköy İmrahor Mesire Alanı,Ömerli Ve Hadımköy Mahallerine Atıksu Hattı Ve Yağmursuyu Kolektörü, Arnavutköy Mezarlığı Hizmet Binası ve Gasilhane Binası,  Arnavutköy Merkez, Baklalı, Boyalık, Terkos, Karaburun, Yeniköy, Hacımaşlı Ve Yassıören Mahallerine Atıksu Hattı Ve Yağmur Suyu Kanalı, Yassıören Biyolojik Arıtma Tesisi, Baklalı Biyolojik Arıtma Tesisi
 
Törende temeli atılan projeler: Sazlıbosna Mahallesine Terfi Merkezi İnşaatı,Ömerli Ve Hadımköy Mahallerine Atıksu Ve Yağmur Suyu Kanal İnşaatı,  Atatürk, Boğazköy, Bolluca, Çilingir, Fahit, Haraçcı, Hastane, İmrahor, İslambey, M. Kemalpaşa, M. Akif Ersoy, Nenehatun, M. Fevzi Çakmak, Mavigöl, Yavuzselim, Yeniköy Ve Yunus Emre Mahallerine Atıksu Ve Yağmur Suyu Kanalı İnşaatı.
28-06-2010
Bu haber toplam 4617 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?