En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 22.04.2018 09:36
Ege Plaza'da Metrekaresi 5 Bin TL

Ege Plaza'da Metrekaresi 5 Bin TL

Ege Group tarafından Ankara Çankaya'da konumlandırılan Ege Plaza projesi 33 katta yer alan 110 ofisten meydana geliyor..

 

Ege Group'un Ankara Çankaya'daki ofis projesi Ege Plaza'da satışlar sürüyor. Ağustos 2013 tarihinde teslim edilmesi planlanan Ege Plaza'da metrekare satış fiyatı 5 bin TL artı KDV seviyesinde. Garaj dahil 33 kattan oluşan projede 110 ofis birimi bulunuyor.
 
Ticari gayrimenkul kredisine açık
Sahibinden.com Projeler'in haberine göre, 100 metrekareden 22 bin metrekareye kadar değişen ofis seçenekleri sunan projede, TEB ve İNG Bank'tan 60 ay vadeli ticari kredi kullanılabiliyor.
 
Ege Plaza'da peşin ödemelere yüzde 10 iskonto yapılıyor.
Aynı bedele sahip konutlara göre 3 kat daha fazla kira getirisi sunan projede, 5 tane 17 kişilik asansör, 1 tane 18 kişilik asansör bulunuyor. Ayrıca bina dışına çıkmadan açık hava alma imkanı sunan projede, her 40 metrekarelik ofise 1 kapalı garaj imkanı tanınıyor.
 
 
Kaynak: Sahibinden.com/projeler

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Propa Plaza Ofislerinde Doluluk Oranı Yüzde 95 Oldu


Propa İnşaat'ın Zincirlikuyu'da hayata geçirdiği A Plus ofis projesi Propa Plaza'da ofislerin doluluk oranı yüzde 95'e yükseldi..

 

İstanbul Zincirlikuyu'da, Büyükdere Caddesi ile çevrili bir konumda, Propa İnşaat tarafından hayata geçirilen Propa Plaza projesinde yer alan A Plus ofislerinde doluluk oranı yüzde 95'e ulaştı. Satış sürecinin tamamalndığı, kiralamaların ise devam ettiği Propa Plaza projesinde kiracıların yüzde 30’u yabancı yüzde 70’i ise yerli şirketlerden meydana geliyor.
 
 
Son ofislerin kiracıları beklediği Propa Plaza projesine özellikle holding, finansal kiralama ve faktoring, ulaştırma ve lojistik, mimarlık, havacılık, yazılım-bilişim, toptan ticaret ve inşaat sektörleri yoğun ilgi gösteriyor. Son bir kattaki 600 merelarelk ofis alanı için kiralama sürecinin devam ettiği Propa Plaza projesinde  Taiwan şirketi Eva Air ve Japon Sojitz International’ın da ofsii bulunuyor.
 
 
Zorlu Center’a 200 metre, Esentepe metro durağına 100 metre ve Zincirlikuyu metrobüs durağına 150 metre mesafede konumlandırılan propa Plaza projesin alışveriş, gezi, yeme-içme, kültür ve eğlence merkezlerine yakın konumu ile dikkat çekiyor.
 
 
 
06-09-2012
Bu haber toplam 4665 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?