En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 05.03.2015 12:23
Ege Plaza'da Metrekaresi 5 Bin TL

Ege Plaza'da Metrekaresi 5 Bin TL

Ege Group tarafından Ankara Çankaya'da konumlandırılan Ege Plaza projesi 33 katta yer alan 110 ofisten meydana geliyor..

 

Ege Group'un Ankara Çankaya'daki ofis projesi Ege Plaza'da satışlar sürüyor. Ağustos 2013 tarihinde teslim edilmesi planlanan Ege Plaza'da metrekare satış fiyatı 5 bin TL artı KDV seviyesinde. Garaj dahil 33 kattan oluşan projede 110 ofis birimi bulunuyor.
 
Ticari gayrimenkul kredisine açık
Sahibinden.com Projeler'in haberine göre, 100 metrekareden 22 bin metrekareye kadar değişen ofis seçenekleri sunan projede, TEB ve İNG Bank'tan 60 ay vadeli ticari kredi kullanılabiliyor.
 
Ege Plaza'da peşin ödemelere yüzde 10 iskonto yapılıyor.
Aynı bedele sahip konutlara göre 3 kat daha fazla kira getirisi sunan projede, 5 tane 17 kişilik asansör, 1 tane 18 kişilik asansör bulunuyor. Ayrıca bina dışına çıkmadan açık hava alma imkanı sunan projede, her 40 metrekarelik ofise 1 kapalı garaj imkanı tanınıyor.
 
 
Kaynak: Sahibinden.com/projeler
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Mermerler Plaza Satışa Çıkıyor


Kılıçoğlu Group tarafından Kozyatağı'nda 41 milyon dolarlık yatırımla Leed Gold Sertifikası'yla yükselen Mermerler Plaza'da satış fiyatı 6-7 bin dolardan başlıyor..

 

Kılıçoğlu Group’un 41 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirmekte olduğu Mermerler Plaza, sivil kentsel dönüşümün en iyi örneği ve ayrıcalıklı bir ofis projesi olarak Kozyatağı'nda yükseliyor.
 
LEED GOLD sertifikasıyla yükselen Mermerler Plaza’da satış fiyatları 6 ile 7 bin dolar arasında seyrederken, ofis kiralaması ise metrekaresi 35 dolardan başlıyor.
 
Toplam 34 bin 729 metrekare kapalı alana sahip olan Mermerler Plaza tabandan birleşik 3 bloktan oluşmakta olup 23 katlı ofis bloğunda 24 ofis ve 9 mağaza, 6 katlı müstakil tek ofis binası ve 2 mağazanın yanında 2 katlı dükkan bloğuna da sahip.  Zeminin altında 4 kat kapalı otoparkın yer aldığı projede ofislerin büyüklükleri 300 metrekare ile 750 metrekare arasında değişiyor. 
 
Bina yüksekliği 95 metreyi bulan Kılıçoğlu Mermerler Plaza, panoramik İstanbul, deniz ve Adalar manzarasına sahip. Çevre dostu Leed - Gold sertifikasına uygun olarak yükselen projede V.I.P asansör ve otopark kullanımı, vale parking hizmeti, elektrikli araç şarj üniteli otopark alanı, tüm projeyi destekleyecek güçte jeneratör, yangın asansörleri, ulaşım asansörleri, özel peyzaj ve yeşil alanlar ile dinlendirici süs ve şelale havuzları da bulunuyor.
 
 
 
06-09-2012
Bu haber toplam 4602 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?