En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 18.03.2018 06:15
Dore Life Sancaktepe

Dore Life Sancaktepe

AC Yapı tarafından Sancaktepe'de inşa edilen 332 lüks konutun bulunduğu Dore Life projesinde, konutlar cazip fiyat ve ödeme seçenekleri ile satılıyor..

 

"Hayat bir seçimse Dore Life iyi bir seçim" sloganıyla yapımını AC Yapı'nın üstlendiği Dore Life, bölgede yaşam kalitesini zirveye taşıyor. İstanbul içinde sakin ve konforlu bir hayatın adı olan Dore Life, yoğun kent yaşamının temposundan uzak, huzurlu ve konforlu bir hayatı tercih edenler için yükseliyor.
 
Konut sektöründe örnek alınan başarılı projelere imza atan AC Yapı'nın Sancaktepe'de hayata geçirdiği Dore Life, bölgede yaşam kalitesini yükselten öncü bir proje olarak yoğun ilgi görüyor. Modern yaşamın tüm gereksinimlerini barındıran Dore Life, bölgenin yıldız projesi olarak her türlü lüksü ve konforu bir arada sunuyor, yeşillikler içinde huzurlu ve güvenli bir yaşam tarzının adı olarak Sancaktepe'de yaşam kalitesini zirveye taşımayı amaçlıyor.
 
Hayatı tüm renkleriyle yaşamak için
Dore Life'ı kent yaşamanın yoğun temposundan uzak, hayatı farklı ritmiyle yaşamak isteyenler için tasarladıklarını belirten AC Yapı yetkilileri, dokusuyla ve rengiyle farklı, ilişkilerin daha içten yaşandığı bir ortam oluşturacaklarını ifade ediyorlar. Dore Life sakinleri için "işten eve değil, işten hayata" konseptini gerçekleştirdiklerini belirten AC Yapı yetkilileri, bunun için güneş ışığından azami ölçüde yararlanıldığını, bloklar arasında ferah bir ortam yaratıldığını, sağlıklı ve iç açıcı bir ortam tasarlandığının altını çiziyorlar.
 
Kaliteli, sağlam, şık daireler
Geniş sosyal olanaklar sunan Dore Life'ta dört dörtlük konfora ve lükse sahip 332 konut yer alıyor. Yaşam merkezinde sosyal tesislerin yanı sıra günlük ihtiyaçları karşılayan bir çarşı da bulunuyor.
 
1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Dore Life'ta, AC Yapı her konut tipi için ayrı bir blok tasarlayarak fark yaratıyor. 1+1 daireler, salon ve salonla bağlantılı açık mutfak, banyo ve yatak odası düzeninde bulunuyor. Diğer daire tipleri ise kapalı mutfak, salon ve odalar tarzında düzenleniyor. 3+1 ve 4+1 dairelerde ebeveyn banyosu, 1+1 dairelerde ise açık kat bahçelerine yer veriliyor. 1+1 dairelerden oluşan iki blokta 72'şer daireden 144 daire, 2+1 dairelerden oluşan iki blokta 40'ar daireden 80 daire, 3+1 dairelerden oluşan iki blokta 36'şar daireden 72 daire, 4+1 dairelerden oluşan bir blokta 36 daire yer alıyor. 332 lüks konuttan oluşan Dore Life, her anlamda ayrıcalıklı ve benzersiz bir yaşam sunuyor.
 
Uyumlu bir hayat, geniş sosyal imkanlar
Dore Life'ta hayatı kolaylaştıran imkanlar benzer projelerden farklı olarak uyum içinde bulunuyor. Havuz, spor alanları, yeşil alan ve yürüyüş yollarını içeren peyzaj düzenlemesi, yarı olimpik açık havuz, çocuk havuzu, iki spor sahası, çocuk oyun alanı, havuz ve kafeterya, yeraltı otoparkı, her konuta özel otopark yeri Dore Life'ın sunduğu imkanlar arasında yer alıyor.
 
Merkezi konum, kolay ulaşım
Merkezi konumu ve kolay ulaşım imkanıyla da sakinlerine avantaj sağlayan Dore Life'tan Çekmeköy 6 dakika, Ataşehir 9 dakika, FSM Köprüsü 15 dakika, Boğaziçi Köprüsü 18 dakika mesafede bulunuyor. Yakın bir zaman içinde hizmete girecek olan Üsküdar-Sancaktepe metrosu ise Dore Life sakinlerinin İstanbul Avrupa yakasına çok daha süratle ulaşmalarına imkan sağlıyor.
 
Gerek modern ve sağlam mimarisi gerekse kaliteli işçiliği ve insani ölçüleriyle özel bir yaşam alanı inşa ettiklerini belirten AC Yapı yetkilileri, Dore Life'ı tercih edenlere en cazip fiyatları ve ödeme koşullarını sunduklarını, yatırımcıların ise beklentilerinin üstünde kazanç elde edeceklerinin altını çiziyorlar.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Onur Park Life'ta 120 Ay Vadeye Yüzde 0,44 Faiz


Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş. projesi olarak yükselen Onur Park Life projesinde 120 ay vadeye yüzde 0,44 faiz uygulanıyor..

 

46 bin 800 metrekarelik arazi üzerinde Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş. işbirliği ile hayata geçirilmekte olan Onur Park Life projesinde  61 aya kadar sıfır faiz, 120 aya kadar 0,44 faizli ödeme planları ile konut sahibi olunabiliyor.
 
Kişiye özel otopark ve depo alanları, 1000 metrekarelik kreş, teslim sonrası düşük aidat, kaliteli yönetim garantisi, manzarası açık birbirini görmeyen  bloklar, yüksek tavanlı mimari, en küçüğü 132 metrekare alana shaip daireleri ile ayrıcalıklı bir yaşam alanı olarak planlanan Onur Park Life projesinde residence, mall ve business karma konsepti bir arada sunuluyor.
 
İlk etabının 2018'de, ikinci etabının 2019'da ve üçüncü etabının ise 2020'de tamamlanarak teslim edilmesi planlanan Onur Park Life projesi, Akbatı AVM'ye 500 metre mesafede yükseliyor.
 
 
28-05-2012
Bu haber toplam 4842 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?