En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 20.03.2018 06:06
Dekon Senkron Lanse Edildi

Dekon Senkron Lanse Edildi

İstanbul Finans Merkezi'ne komşu konumda Dekon İnşaat tarafından gerçekleştirilmekte olan Dekon Senkron projesinde lansmana özel indirim ve düşük peşinatlı ödeme seçenekleri sunuluyor..

 

 
Dekon İnşaat'ın İstanbul Finans Merkezi'nin yanı başında 55 milyon liralık yatırımla hayata geçireceği Dekon Senkron projesi lanse edilerek satışa açıldı. Fiyat listesinin 320 bin liradan başladığı Dekon Senkron projesinde konutların yüzde 30'u lansamn öncesi dönemde alıcı buldu.
 
17 katlı iki blok olarak planlanan Dekon Senkron projesinde 1+1 daireler 63-66 metrekare arasında, 2+1 daireler ise 99-109 metrekare  alana sahip olup  ayrıca 106-862 metrekare arasında değişen toplam 5 bin metrekarelik ticari alan da mevcut. 168 dairenin yer aldığı Dekon Sekron'da sosyal olanaklar da bulunuyor.
 
Dekon Senkron Fiyatlar ve Ödeme
Lansmana özel olarak yüzde 5 indirim uygulanan Dekon Sekron projesinde metrekare birim fiyatları ise 4 bin 800 liradan başlıyor.  Tamamı peşin ödemelerde yüzde 5 indirimin yanı sıra ekstra yüzde 10 indirm daha uygulanan Dekon Senkron'da yüzde 25 peşinat ödendiği takdirde kalan yüzde 25'i 24 ayda eşit taksitler şeklinde tamamlanıp kalan kısım ise teslimde ödenebiliyor. Düşük peşinatlı ve kişiye özel ödeme planları da yapılan Dekon Senkron'da yüzde 5 peşinat verip sıfır faizle 48 ay vade ile ev sahibi olunabiliyor.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Demir İnşaat Yabancıya Konut Satışını Artırmak İçin Yurtdışında Ofis Açacak


Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, yabancıya konut satışını artırmak için Berlin, Abu Dabi, Güney Kore ve Kiev’de ofis açacaklarını söyledi..

 

Türkiye’den ev alan yabancılara vatandaşlık verilmesi ve yabancılara konut satışına KDV muafiyeti getirilmesi üzerine harekete geçen Demir İnşaat yabancılara Türkiye’den ev satmak için yurtdışında ofis açmaya hazırlanıyor. İlk olarak Berlin, Abu Dabi, Güney Kore ve Kiev’de ofis açacak olan Demir İnşaat, yurt dışında gayrimenkul yatırımları da yapıyor. Yurt dışında açacağı satış ofisleri ile Türkiye’deki projelerini tanıtmayı hedefleyen Demir İnşaat, yabancıya satış oranını da yüzde 45’e çıkarmayı hedefliyor.
 
15 Temmuz darbe girişimi sonrasında yabancıların ‘bekle-gör’ durumuna geçtiğini ve Türkiye’ye gelmeye çekindiğini ancak Türkiye'ye olan ilginin yeniden canlanmaya başladığını belirten Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, geçtiğimiz yıllarda özellikle Körfez ülkelerinden yoğun talep olduğunu ancak acentaların yüzde 20'yi bulan oranda prim adığını, kimi şirketlerin de yerli ve yabancılara iki ayrı fiyat listesi uyguladığını ve müşterilerin kaçtığını söyledi. Şimdi kaçan mülterileri yenidne kazanmaya çalıştıklarını belirten Demir, son aylarda İngiltere ve Almanya’da yaşayan Afganların, Güney Kore vatandaşlarının, Abu Dabililerin, Yemenlilerin ve Uygur Türklerinin Türkiye’de konut almaya sıcak baktığını, İstanbul'daki projelerden de bu uyruktaki yatırımcılara konut sattıklarını söyledi.
22-03-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?