En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 25.02.2018 05:42
Crystal Apartments'ta Kira Fiyatları 1000 Euro'dan Başlıyor

Crystal Apartments'ta Kira Fiyatları 1000 Euro'dan Başlıyor

Türk şirketi Bulgaristan'da site kurdu. 36 bin eurodan başlayan fiyatlarla satılan bu evlerin en iyi müşterisi yine Türkler oldu.
Ev sahipleri daireleri bin eurodan kiralıyorBulgaristan bir zamanlar Türkiye için gözyaşı ve umudun adresiydi. Ancak devir değişti, Bulgaristan Avrupa Birliği'ne girdi. Avrupa Birliği'nin kapı açtığı Bulgaristan, şimdi de Türkler için 'kapı' oldu. Ev sahibi olmak isteyenler rotasını Bulgaristan'a çevirdi. Türkler'e Bulgaristan kapısını inşaat firması Regnum açtı. Regnum İnşaat'ın Bansko bölgesinde yapılan Crystal Apartments projesi Türkiye'de satışa sunuldu. Avrupa'ya ev sahibi olarak da girmek isteyen Türkler, 36 bin eurodan başlayan fiyatlarla satılan dairelere büyük ilgi gösterdi. Pirin Dağı manzarısına sahip evleri Türkler'in yatırım amaçlı da aldığını söyleyen şirket yetkilileri, Daha sonra bu evleri bin eurodan başlayan fiyatlarla kiraya veriyorlar dedi. Regnum Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Öztürk ise Bansko'nun yakın bir gelecekte Avrupa'nın en iyi kayak bölgelerinden biri olacağını söyledi. Bansko'nun İstanbul'a arabayla sadece 6 saat uzaklıkta bulunduğunu, havayolu ile de ulaşımın son derece kolay olduğu söyleyen Öztürk, Bansko'da turizmin sadece kış mevsimi ile sınırlı kalmadığına dikkat çekti. Öztürk, Bansko'da 4 mevsim herkese hitap eden aktivite olduğunu ifade etti. Her mevsim aktivite

Bulgaristan'ın güneybatısındaki Bansko İstanbul'a uçakla 50 dakika, arabayla 6 saat uzaklıkta. Kasaba, kışın kayak, yaz ve bahar aylarında ise kaplıca turizmi için ideal bir bölge. Kayak dışında Bansko, her yıl Ağustos ayında Uluslararası Caz Festivali'ne de ev sahipliği yapıyor. 2014 Kış Olimpiyatları için onay alan şehir, Avrupalı kayakçıların favorisi.

Takvim
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Nef Ataköy 22'de Luxury Apartments Serisi Satışta


Nef imzasıyla Ataköy'de yükselen ve 20 günde 800 dairesi satılan Nef Ataköy 22 projesinde luxury apartments serisi 170 bin dolardan başlayan fiyat, 36 ay vade, 0 faiz ve yüzde 4 peşinat gibi avantajlı seçeneklerle satışa sunuldu..

 

Son 8 ayda 2 binden fazla aileyi ev sahibi yapan Nef, Ataköy'de yepyeni bir yaşam konsepti ile 25 bin metrekarelik bir arazi üzerinde inşa etmekte olduğu Nef Ataköy 22’de 20 günde 800'ün üzerinde dairenin satışı gerçekleştirdi. 25 Nisan 2014 tarihinde başlayan ön satışın ardından proje ile ilgili bilgi almak isteyen 16.522 kişi ise başvuruda bulundu.
 
36 ay vade ile yüzde 0 faiz ya da yüzde 4 peşinat gibi avantajlı ödeme seçenekleri sunan Nef Ataköy 22’de, flats serisinin ardından, deniz manzaralı ve büyük metrekareli dairelerin yer aldığı luxury apartments serisi satışlarına da başlandı.
 
İçerisinde dairelerin yanı sıra mağaza, ofis ve bir adet otelin de yer alacağı 6 bloktan oluşan Nef Ataköy 22 projesi 420 milyon TL’lik yatırım bedeli ile Nef’in şimdiye kadar geliştirdiği en kapsamlı proje olarak yükseliyor.
 
HOK’nin Washington ofisi tarafından tasarlanan ve 45 ile 282 metrekare arasında değişen alana sahip 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerindeki dairelerin sıralandığı Nef Ataköy 22’defiyatlar ise 170.000 dolardan başlıyor. Teslimleri Mayıs 2017’de gerçekleşecek olan projede ayrıca yüzde 1 KDV avantajı da sunuluyor. Proje finansmanı için Odebank ile anlaşma sağlayan Nef, 15 Haziran’a kadar sınırlı sayıda daire için farklı ödeme seçenekleri ve avantajlı koşullar ile ev sahibi olma imkanı sağlıyor.
 
Foldhome sisteminin uygulanacağı Nef Ataköy 22’de bir ev aldığınızda aslında 24 odalı bir eve sahip oluyorsunuz. Yaşadığınız binada yer alan sinema salonundan, playstation odasına; misafir odasından, tam donanımlı bir spor salonuna; terasta jakuziden, gusto odasına; çocuklar için özel tasarlanmış eğitim stüdyosundan, piyano veya bateri çalmak istediğinizde kullanabilecek içerisinde küçük bir kayıt stüdyosuna kadar 24 farklı üniteden rezervasyon sistemiyle yararlanabiliyorsunuz. Üstelik kullan-öde sistemi sayesinde kullanılmayan bir alan için dairelerden ayrı bir ücret alınmıyor ya da aidata eklenmiyor.
 
Nef Ataköy 22’de iki podyum bloğu ile birbirine bağlanan toplam 25 bin metrekare alana sahip teras ofislerin yanı sıra 18 katlı bir ofis bloğu da çok yakında satışa sunulacak.  ‘Foldoffice’ sisteminin uygulanacağı Nef Ataköy 22 projesinde büyük metrekareli ofislerde bile bulunmayan playstation odası, sinema salonu, spor salonu, toplantı odası ve arşiv odası gibi üniteler, en küçük metrekareye sahip ofislerin kullanımına sunuluyor. Nef, ihtiyaç duyulduğu zaman ofis yaşamına eklenip, gerek olmadığında da çıkarılabilecek toplantı odası, video konferans odası, oditoryum, eğitim odası, servis odası, sergi alanları, hobi odası, kişisel gelişim stüdyosu, spor salonu, basketbol salonu, squash kortu, özel eşya odası, parti odası, happy-hour terası, kafe, copy center ve ilkyardım odaları gibi 24 farklı üniteyi çalışma hayatına ekliyor. 
 
10-05-2010
Bu haber toplam 5748 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?