En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 18.03.2018 23:27
Bodrum Artemisia Evleri'nde 196 Bin TL'ye Satılık Daireler

Bodrum Artemisia Evleri'nde 196 Bin TL'ye Satılık Daireler

Hem Bodrum'un içinde olup böyle bir yerde yaşamak ev sahiplerimiz için paha biçilmez bir şanstır.

2+1 ve 3+1, şömineli, iki banyolu, geniş teraslı dairelerden oluşan Bodrum Artemisia Evleri, asırlık çam ağaçlarının hiçbirine zarar verilmeden oluşturulmuş, evlerin konumları ağaçlara göre planlanmış.

Öyle ki bazı evlerde çam ağaçları odanızın veya balkonunuzun içine kadar uzanmaktadır. Bu ağaçların tümü binaların boylarını aşmakta ve uzaktan bakıldığında çam ağaçları arasında kalan doğal bir yaşam alanı görüntüsü vermektedir.

Hem Bodrum'un içinde olup böyle bir yerde yaşamak ev sahiplerimiz için paha biçilmez bir şanstır. Doğal ve tarihsel bir doku içerisinde yer alan Artemisia Evleri bu özelliğiyle diğer sitelerin kuşatmasından hiçbir zaman etkilenmeyecek bir konuma sahiptir. Çam ağaçlarıyla içi içe mimarisiyle, üç bin yıllık Bodrum surlarının eteğinde yer alan sitemiz sizlere Bodrum Kalesi, Kos Adası ve yat limanının eşsiz manzarasıyla adeta bir tatil köyü keyfini sunuyor.

12 ay yaşam imkanı

Bodrum Yarımadası'nda çok sayıda yerleşim yeri ve onlarca konut olmasına rağmen, okulların açılması, tatil sezonunun bitmesiyle bu yerleşim yerleri boşalmakta, adeta yaşam durmaktadır. Sadece 30 daireden oluşan Artemisia Evleri'nin en önemli özelliği konum itibariyle hem Bodrum'un içinde hem dışında yer almasıdır. Bu özelliğiyle size yılın 12 ayı sürecek bir yaşam imkanı sunmaktadır. Artemisa Evleri, etkileyici doğal atmosferi, muhteşem peyzajı ve 24 saat kameralı özel güvenlik sistemiyle, sevdiklerinizle mutlu bir yaşam sürdürebilmeniz için ideal bir yaşam merkezi. Bodrum'un doğal dokusunun hemen yanı başındaki Artemisia Evleri, görkemli manzarası, çevredeki merkez çarşılara, sosyal, eğitim ve sağlık tesislerine olan yakınlığı, bol oksijenli havası, tamamen doğal bitkilerden oluşmuş iç bahçeleri ve açık yüzme havuzu ile sizlere dört mevsim yaşanabilecek bir yaşam sunuyor.

196 bin liradan başlıyor!

Artemisia Evleri'nde, emlak satışlarında en çok karşılaşılan yaklaşım olan projeden satış ve bunun getirdiği sorunları yaşamadan tamamı bitmiş, kullanıma hazır evlerimizin satışında hemen tapu imkanı sunulmaktadır.

Artemisia Evleri'nde tanıtıma özel ilk 3 Bahçe Katı dairenin başlangıç fiyatları 196.000 TL'den başlıyor. Krediye uygun olan projede, kredili satışların yanı sıra farklı ödeme seçenekleri de sunulabiliyor.

Artemisia Evleri iletişim bilgileri
Tel: 0252 316 11 51

Kaynak: Milliyet


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Artemisia Evleri'nde 196 Bin TL'ye Yazlıklar


Bodrum'da inşa edilen Ocak ayında yaşamın başladığı Artemisia Evleri'nde fiyatlar 196 bin liradan başlıyor.

Füme İnşaat'ın Bodrum'un merkezindeki projesi Artemisia Evleri'nde yaşam Ocak ayında başladı. Tamamı bitmiş 30 daireden oluşan Artemisia Evleri'ni, genelde yılın 12 ayı Bodrum'da yaşayan aileler tercih ediyor. Bununla beraber yaz tatilini doğayla iç içe ferah bir ortamda geçirmek isteyenler de tercih ediyor. Ar-temisia Evleri 95 metrekarelik 2+1 ve 100 metrekarelik 3+1 dairelerden oluşuyor. Şömineli, iki banyolu, geniş teraslı daireler 136 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Proje asırlık çam ağaçlarının hiçbirine zarar verilmeden oluşturulmuş; evlerin konumları ağaçlara göre plan¬lanmış. Hatta bazı evlerde çanf ağaçları odanızın veya balkonunuzun içine kadar uzanıyor. Tamamı bitmiş, kullanıma ha¬zır evlerin satışında, hemen tapu imkanı sunuluyor. Projenin satış, pazarlama ve sauş soması teknik desteğiyle Estate-inwest Şirketi ilgileniyor.

11-02-2011
Bu haber toplam 13233 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?