En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 20.03.2018 15:50
Beyoğlu'nun İlk Lüks Residansı Açıldı

Beyoğlu'nun İlk Lüks Residansı Açıldı

Çünkü otel odaları istenildiği takdirde butik bir ofise dönüştürülebiliyor.
Beyoğlu'nun Tünel bölgesinde açılan beş yıldızlı otel 'Tunel Residence', işadamlarına ve turistlere hitap ediyor. 'Beyoğlu'nun ilk lüks residansı' sloganıyla hareket eden otelde alışılmışın dışında hizmetler de var. Örneğin suit odalarda ankastre sistemlerin yerleştirildiği tam donanımlı mutfak bulunuyor. Talep edildiği takdirde odasında çalışma yapmak isteyenler için faks, fotokopi makinası ve printer yerleştirilebiliyor. İstenirse sekreter, tercüman, şöför gibi hizmetler de sağlanıyor. Otelde beş farklı daire tipi var. Toplam oda sayısı 35. 28 odanın büyüklüğü 65 ile 75 metrekare arasında, diğer yedisi ise 20 metrekare.

Otelin iç mimarı Şefik Kabaş, iç dekorasyonda pastel renkleri tercih etmiş. Uyumlu, rahatlatıcı ve dinlendirici renklerin kullanıldığı otelde, işadamlarının rahat konsantre olabilmesi ve enerjilerini yenileyebilmeleri için her detay düşünülmüş. İç mimar Şefik Kabaş, otel dekorasyonuyla ilgili sorularımızı yanıtladı. Dekorasyonda Hitit figürlerinin kullanmanızın sebebi nedir

Genelde arkeolojik ürünler turistik olması nedeniyle ucuzlatılıyor, her hediyelik dükkanda arkeolojik figürlere rastlayabiliyorsunuz. Ben bunların bir ağırlığı olsun istedim. Tasarımda bronz ve ahşabı karıştırdım. Residence'da en önemli tanrı figürlerini kullandım; güneş, gök, yer, hayat ve su. Projede bu figürleri kullanırken çok göze batmadan merak uyandırsın istedim. Bu nedir diye merak edilmesini hedefledik. Yatak başında, portmantoda, gardropta ve kütüphanede ise yine çeşitli tanrı figürlerini kullandım. Duvarlardaki çiçek tabloları ekolojik trende uygunluğu açısından mı seçildi

Evet, tablolar da ekolojik tasarımın devamı. Çiçeğin iskeletini, damarlarının fotoğraf görüntüsünden yararlandık. İç dizaynda da dinlendirici renkler, pastel tonlar kullanıldı. Konforlu, rahatlatıcı bir ortam hazırlamaya gayret ettik.

Milliyet-Cadde


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Avrupa Residence & Office Ataköy'de Son Rezidanslar 36 Ay 0 Faizle


Artaş İnşaat, Avrupa Residence & Office Ataköy'ün son rezidans dairelerini hemen tapu teslim ve 36 ay vade farksız taksit avantajları ile satıyor..

 

 
Artaş İnşaat imzalı Avrupa Residence Office Ataköy projesinde hemen teslim dairelerde 36 ay vade farksız taksit avantajı sunulurken projede tapu teslimleri de yapılıyor.  Fiyat listesinin 705 bin liradan başladığı Avrupa Residence Office Ataköy projesinde 36 aya vade farksız taksitlendirme sunulurken, 60 aya 0.35; 120 aya ise 0.58 vade oranlarıyla kredili ödeme seçenekleri sıralanıyor.
 
 
Havalimanına komşu konumu ile dikkat çeken Avrupa Residence Office Ataköy projesinde kullanım alanları 69 ile 103 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 seçeneklerine sahip 165 rezidans daire ile 233 ile 321 metrekare arasında değişen alanlı 52 ofis ve 52 metrekare ile 1.058 metrekare arasında değişen alana sahip dükkanlar bulunuyor.
 
 
 
03-03-2010
Bu haber toplam 7581 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?