En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 17.03.2018 18:42
Beylikdüzü Beylife 1'de 85 Bin TL'ye Eşyalı Daireler

Beylikdüzü Beylife 1'de 85 Bin TL'ye Eşyalı Daireler

İstanbul Beylikdüzü'nde Osmanlı İnşaat'ın hayata geçirdiği Beylife 1 projesinde 1+1 dairelerin eşyalı olarak teslim ediliyor.
Osmanlı İnşaat, yeni başlattığı kampanyasını, ‘bavulunu kap gel’ olarak belirledi. Osmanlı İnşaat Yönetim Kurul Başkanı Osman Bakırcı’nın Beylife 1 isimli proje için başlatılan kampanya doğrultusunda 60 metrekarelik 1+1’ler eşyalı olarak teslim ediliyor.
Haziran 2012’de teslim edilmesi planlanan ve Beylikdüzü’nde geliştirilen 1.086 konutluk projede başlatılan kampanyanın şu anda dairelerin yüzde 25’ini temsil ettiğini belirterek, talebin artması halinde tüm dairelerin bu şekilde teslim edileceğini kaydetti. Bakırcı, fiyatını 85 bin lira olarak belirledikleri stüdyo daireleri birebir görme imkânı da tanıdıklarını açıkladı. 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Beylife Beylikdüzü'nde 85 Bin Liraya Daireler


İstanbul Beylikdüzü'nde inşa edilen Beylife 1 projesinde 60 metrekarelik daireler 85 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.
Konut yatırımı yapanları eşya masrafından kurtarmak isteyen Osmanlı İnşaat, Beylife projesinde mobilyalı rezidanslar satacak
Osmanlı İnşaat Yapı, Beylikdüzü'nde gerçekleştireceği Beylife projesinde mobilyalı rezidanslar satacak. Ev sahiplerinin sadece gerekli eşyalarını alarak taşınabileceği projede 60 metrekarelik stüdyo dairelerin fiyatı 85 bin liradan başlayacak. Osmanlı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Osman Bakırcı, tüm projelerini insanların 'yaşam standartlarını yükseltmek' amacıyla oluşturduklarını söyleyerek kampanya ile eşya alma sıkıntısına son vermek istediklerini kaydetti. Konut yatırımı yapanları minimum 15-20 bin TL'den başayan yeni eşya masrafından kurtarmayı hedeflediklerini söyleyen Bakırcı, "Daireyi aldıktan sonra tek yapmanız gereken bavulunuzu alıp gelmeniz. Bu projenin yeni evli çiftler ve tek başına yaşayan kişiler için de bulunmaz bir fırsat olduğunu düşünüyoruz" dedi. Bakırcı, Beylikdüzü'nde yapılan, bu yıl içinde teslim olacak bin 86 konutluk Beylife 1 rezidansın yüzde 25'lik bir kısmında mobilyalı rezidans fikrini hayata geçirdiklerini, talebin artması halinde, yeni projelerini de bu şekilde tasarlayacaklarını kaydetti. Proje haziranda teslim edilecek. Bakırcı, "Herkesin iyi bir dairede yaşaması gerektiğini düşünüyoruz. Bu yüzden satış fiyatlarımızı düşük tutuyoruz. Uyguladığımız bu fiyat politikasıyla inşaat sektörünün matematiğini değiştiriyoruz. "Bavulunu kap gel" projemizde 60 metrekarelik stüdyo rezidanslar 85 bin TL'ye satışa sunuldu. İçlerinde yatak odasından oturma odasına, plazma TV ünitesinden mutfak-davlumbaz ünitesine, beyaz eşyasından perdesine kadar olması gereken her şey mevcut. Dairelerin iç dizaynı ve mobilya seçimi profesyonel tasarımcılar tarafından yapıldı. Bu fiyata daire bile bulunmazken, biz ultra lüks bir rezidans sunuyoruz. Ayrıca Beylife 1 rezidanslarda, cep sineması, panoramik şehir seyir terasları, golf sahaları, teras kafeler, gym salonu, hamam, sauna, kapalı oyun parkı gibi de birçok sosyal yaşam alanı da mevcut" diye konuştu.
31-01-2012
Bu haber toplam 7170 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?