En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 21.12.2014 14:48
Akasya Park Ümraniye Alışveriş Merkezi

Akasya Park Ümraniye Alışveriş Merkezi

Ümraniye'de Ece Grubu ve Akasya Grubu işbirliği ile hayata geçirilecek olan Akasya Park Ümraniye Alışveriş Merkezi projesinnin inşaatına 2013 yılı içinde başlanacak..

 

ECE Grubu ve Akasya Grup ortaklığı ile Ümraniye'de hayata geçirilecek Akasya Park Ümraniye Alışveriş Merkezi projesinin inşaatına 2013 yılı içinde başlanması ve 2015 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Konut ve ofis bloklarının da dahil olduğu projenin yatırım hacmi ise yaklaşık 200 milyon euro olarak öngörülüyor.
 
Projede, yeni inşa edilecek olan Alışveriş Merkezi ve buna komşu bulunan CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi’nin birlikte oluşturdukları 100 bin metrekarelik kiralanabilir alan, yaklaşık 240 mağaza ve 3 bin araçlık otopark kapasitesi ile İstanbul’un en güçlü çekim merkezlerinden biri hayata geçirilmiş olacak.
 
Yönetimi ECE yapacak
Alışveriş merkezinin konsept planlamasını, kiralamasını ve uzun dönemli yönetimini üstlenen ECE Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann, Akasya Grubu ile birlikte İstanbul’da Akasya Park Ümraniye Alışveriş Merkezi’ni hayata geçirmekten ve ECE Grubu olarak gelişen Türkiye pazarındaki büyümelerini sürdürmekten mutluluk duyduklarını söyledi.
 
Hohlmann, “ECE Grubu’nun kiracıları ile yıllardır süregelen başarılı işbirliği sayesinde, perakende grupları Ümraniye’deki bu yeni alışveriş merkezine şimdiden büyük ilgi gösteriyorlar” dedi.
 
Kaynak: Milliyet
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Sunset Park Caddebostan'da Fiyatlar 652.500 Liradan Başlıyor


Bağdat Caddesi'nde, Akfen ve Kentpark gayrimenkul tarafından inşa edilmekte olan Sunset Park Caddebostan projesi, yeşil kentsel yenileme projesi olarak yükseliyor..

 

Bağdat Caddesi'nde çevre dostu yeşil bina kriterlerine göre Kentpark Gayrimenkul-Akfen Yapı Ortaklığı tarafından hayta geçirlmekte olan Sunset Park Caddebostan projesi İstanbul'un ilk yeşil kentsel yenileme projesi olarak yükseliyor.
 
Yeşil bina sürecinin Altensis firmasının danışmanlığında yürütüldüğü Sunset Park Caddebostan'da ev sahiplerine düşük enerji faturaları avantajı sağlanıyor. 35 daire ve 3 dükkandan meydana gelen proje 15 milyon liralık yatırımla yükseliyor. deniz manzarasına sahip olan dairelerin yanı ısra şık mağaza ve restoranların yer aldığı projede daireler ankastre mutfak ürünleri ile birlikte teslim ediliyor.
 
Sunset Park Caddebostan Daire Fiyatları
Daire fiyatlarının 652 bin 500 liradan başladığı Sunset Park Caddebostan'da 75 metrekare 1+1 dairelerin yanı sıra 3+2 ve 4+2 konut seçenekleri sıralanmakta olup yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor.
 
 
 
06-03-2013
Bu haber toplam 5190 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?