En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 29.03.2015 07:23
Akasya Park Ümraniye Alışveriş Merkezi

Akasya Park Ümraniye Alışveriş Merkezi

Ümraniye'de Ece Grubu ve Akasya Grubu işbirliği ile hayata geçirilecek olan Akasya Park Ümraniye Alışveriş Merkezi projesinnin inşaatına 2013 yılı içinde başlanacak..

 

ECE Grubu ve Akasya Grup ortaklığı ile Ümraniye'de hayata geçirilecek Akasya Park Ümraniye Alışveriş Merkezi projesinin inşaatına 2013 yılı içinde başlanması ve 2015 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Konut ve ofis bloklarının da dahil olduğu projenin yatırım hacmi ise yaklaşık 200 milyon euro olarak öngörülüyor.
 
Projede, yeni inşa edilecek olan Alışveriş Merkezi ve buna komşu bulunan CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi’nin birlikte oluşturdukları 100 bin metrekarelik kiralanabilir alan, yaklaşık 240 mağaza ve 3 bin araçlık otopark kapasitesi ile İstanbul’un en güçlü çekim merkezlerinden biri hayata geçirilmiş olacak.
 
Yönetimi ECE yapacak
Alışveriş merkezinin konsept planlamasını, kiralamasını ve uzun dönemli yönetimini üstlenen ECE Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann, Akasya Grubu ile birlikte İstanbul’da Akasya Park Ümraniye Alışveriş Merkezi’ni hayata geçirmekten ve ECE Grubu olarak gelişen Türkiye pazarındaki büyümelerini sürdürmekten mutluluk duyduklarını söyledi.
 
Hohlmann, “ECE Grubu’nun kiracıları ile yıllardır süregelen başarılı işbirliği sayesinde, perakende grupları Ümraniye’deki bu yeni alışveriş merkezine şimdiden büyük ilgi gösteriyorlar” dedi.
 
Kaynak: Milliyet
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ümraniye Antasya Residence'ta Fiyatlar 400 Bin Liradan Başlıyor


Ümraniye'de Ant Yapı güvencesi ile yükselmekte olan Antasya Residence projesinde fiyatlar 400 bin liradan başlamakta olup kişiye özel ödeme planı avantajı sunuluyor..

 

İstanbul Anadolu Yakası'nın yükselen bölgelerinden Ümraniye'de Ant Yapı imzasıyla hayata geçirilmekte olan Antasya Residence projesinde 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon tiplerinde residence daireler yer alıyor. Alanları 74 metrekare ile 110 metrekare arasında değişen toplam 617 konutun yer aldığı projede kapalı yüzme havuzu, otopark, spor alanları, sauna, fitness center ve oyun alanları gibi aktivite alanları da bulunuyor.
 
Satış sürecinin 400.000 liradan başlayan fiyatlarla devam ettiği Antasya Residence projesinde kişiye özel deöme planı avantajı sunuluyor. 42 katlı tek blok olarak tasarlanan projede banka kredili ödeme de yapılabiliyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
06-03-2013
Bu haber toplam 6090 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?