En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 30.01.2015 11:24
Akasya Park Ümraniye Alışveriş Merkezi

Akasya Park Ümraniye Alışveriş Merkezi

Ümraniye'de Ece Grubu ve Akasya Grubu işbirliği ile hayata geçirilecek olan Akasya Park Ümraniye Alışveriş Merkezi projesinnin inşaatına 2013 yılı içinde başlanacak..

 

ECE Grubu ve Akasya Grup ortaklığı ile Ümraniye'de hayata geçirilecek Akasya Park Ümraniye Alışveriş Merkezi projesinin inşaatına 2013 yılı içinde başlanması ve 2015 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Konut ve ofis bloklarının da dahil olduğu projenin yatırım hacmi ise yaklaşık 200 milyon euro olarak öngörülüyor.
 
Projede, yeni inşa edilecek olan Alışveriş Merkezi ve buna komşu bulunan CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi’nin birlikte oluşturdukları 100 bin metrekarelik kiralanabilir alan, yaklaşık 240 mağaza ve 3 bin araçlık otopark kapasitesi ile İstanbul’un en güçlü çekim merkezlerinden biri hayata geçirilmiş olacak.
 
Yönetimi ECE yapacak
Alışveriş merkezinin konsept planlamasını, kiralamasını ve uzun dönemli yönetimini üstlenen ECE Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann, Akasya Grubu ile birlikte İstanbul’da Akasya Park Ümraniye Alışveriş Merkezi’ni hayata geçirmekten ve ECE Grubu olarak gelişen Türkiye pazarındaki büyümelerini sürdürmekten mutluluk duyduklarını söyledi.
 
Hohlmann, “ECE Grubu’nun kiracıları ile yıllardır süregelen başarılı işbirliği sayesinde, perakende grupları Ümraniye’deki bu yeni alışveriş merkezine şimdiden büyük ilgi gösteriyorlar” dedi.
 
Kaynak: Milliyet
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Park Onyedi Evleri 2. Etapta Fiyatlar 83 Bin Liradan Başlıyor


Ess Yapı'nın Çanakkale Kepez'de hayata geçirmekte olduğu Park Onyedi Evleri projesinin 2. etabında konut fiyatları 83.000 lirqa seviyesinden başlıyor..

 

Ess Yapı'nın Çanakkale'de hayata geçirmekte olduğu Park Onyedi Evleri projeisnin ikinci etabının temelleri de atıldı. İlk etabın 4 bin 300 metrekare alan üzerinde inşa edilmekte odluğu projede toplam 144 konut yer alıyor. Daire alanlarının 50 metrekare ile 201 metrekare, bahçeli evler 115 metrekare ile 170 metrekare, villalar ise 150 metrekare ile 200 metrekare olarak tasarlandığı projede açık - kapalı yüzme havzuları, fitness center, sauna, hamam, cep sineması, market, yürüyüş ve koşu parkuru, kafeterya, tenis - basketbol - futbol alanları, oyun parkı, barbekü alanı gibi donatılar da mevcut.
 
Park Onyedi Evleri Fiyatlar
1. etabındaki 1+1 dairelerin 100 bin TL, 2+1 dairelerin ise 150 bin TL' den başlayan fiyatlarla satılmakta olduğu Park Onyedi Evleri projesinin ikinci etabında ise fiyatlart 83 bin liradan başlıyor.
 
Park Onyedi Evleri Ulaşım
Proje, Kipa Alışveriş Merkezi'ne 3 dakika, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi ve Üniversite Hastanesi’ne 5 dakika, havalimanı ve kent merkezine 10 dakika limana 5 dakika devlet hastanesine ise 300 metre mesafede yükselmekte olup konumu itibarıyla ulaşım avantajı sağlıyor.
 
 
06-03-2013
Bu haber toplam 6090 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?