En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 18.03.2018 17:27
Acunkent Kapalıçarşı'da Kiralık Mağazalar

Acunkent Kapalıçarşı'da Kiralık Mağazalar

Uluhan Grup'un Esenyurt'taki projesinde talep toplanmaya başlandı.
Esenyurt'a modern bir çehre kazandıracak olan Acunkent projesinde bulunan Acunkent Kapalıçarşı'da yer almak isteyen iş çevrelerinden talepler alınmaya başlandı.
 
Geleneksel çarşı modelini çağdaş bir konseptle birleştiren Acunkent Kapalıçarşı'nın bölgede ticari faaliyetlere hız vermesi bekleniyor.
 
Uluhan Grup, Esenyurt'un çıtasını yükseltmeye aday, bölgede başta bina sağlamlığı ve konfor olmak üzere her bakımdan model olmaya hazırlanan Acunkent'te yer alan Acunkent Kapalıçarşı'nın açılışı için hazırlıklarını hızla sürdürüyor. Altyapısı tamamlanmak üzere olan Acunkent Kapalıçarşı'da yer almak isteyenler için talepler de alınmaya başlandı. 
 
Acunkent Kapalıçarşı, merkezde yaşayanların tüm ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra İstanbullular için de cazibe yaratacak renkli bir hizmet yelpazesine sahip olacak. Bölgede ticari faaliyetlere ivme kazandıracak Acunkent Kapalıçarşı'nın gördüğü yoğun ilgiden memnuniyet duyduklarını belirten Uluhan Grup yetkilileri, alışverişe yeni bir soluk geleceğini, işini Acunkent Kapalıçarşı'ya taşıyan kuruluşların günlük ziyaretçi sayısının yoğun olduğu kazançlı bir mekanda faaliyet göstereceklerine vurgu yapıyorlar.   
 
Garantili kazanç modeli
Acunkent'te olduğu gibi Acunkent Kapalıçarşı'da da bina yönetim sistemlerini sektörün deneyimli ismi Koza Yönetim A.Ş. üstleniyor. Her işyerinin konusu ise sektörler temel alınarak önceden belirlenmiş bulunuyor. İştigal konusu karması hazırlanırken, fiili fizibilite yapılarak elde edilen ciro tahminlerine göre faaliyet alanları tespit edilmiş bulunuyor. Dolayısıyla Acunkent Kapalıçarşı'daki işyerlerinin konularında tek olmaları ve doğru bir kazanç modeli öngörülüyor. 
 
İstanbul'un 10 noktasından ulaşım
Acunkent Kapalıçarşı'ya kolay ulaşım  sağlamak amacıyla İstanbul'un 10 ayrı merkezinden servisler hareket edecek. Tapu teslim tarihi Haziran 2012 olarak belirlenen Acunkent'te faaliyet gösterecek olan Acunkent Kapalıçarşı, 2012'nin ikinci yarısından sonra hizmet vermeye başlayacak. 240 mağazadan oluşan ve alışverişin tüm renklerini bünyesinde toplayan Acunkent Kapalıçarşı'nın İstanbullular için de yeni bir çekim merkezi olması hedefleniyor.
 
Acunkent Proje Bilgileri:
Proje Alanı:  10.250 m2
Yeşil alan:: % 50
Bina Oturumu: % 50
Daire Sayısı: 670 Adet
İşyeri Sayısı: 178 Adet + 56 adet homeofis
İnşaat Tekniği: Betonarme  + Fore Kazık + Konvansiyonel Kalıp
Mimari Tasarım: Modüler sistem
Proje Başlangıcı: 1 Mart 2010
Proje Teslimi: 30 Haziran 2012

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Kapalıçarşı Dükkan Kiraları Türk Lirası Olarak Ödenecek


Kapalıçarşı Esnafları Derneği yazılı bir açıklamada bulunarak, ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla alışverişlerin ve kira kontratlarının Türk Lirası üzerinden gerçekleştirileceğini bildirdi..

 

Kapalıçarşı Esnafları Derneği tarafında yapılan yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın döviz bozdurma ve yatırımları Türk Lirası olarak yapma çağrısı doğrultusunda, yönetim kurulu tarafından  6 Aralık 2016 tarihinde alınan karar kapsamında Kapalıçarşı esnafları ve mal sahipleri ile yapılan istişareler neticesinde, bundan böyle Kapalıçarşı'da yapılacak alışverişlerin ve kira kontratlarının tamamının Türk Lirası üzerinden gerçekleştirileceği bildirildi.
 
Kapalıçarşı Esnaflar Derneği açıklamasında  Türkiye'yi ekonomik yönden çökertmek isteyen dış güçlere prim verilmeyeceği de vurgulandı.
27-02-2012
Bu haber toplam 5088 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?