En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 18.03.2018 07:48
Emlak Milliyet

Emlak Milliyet

Emlak Milliyet , Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat işbirliği ile hayata geçirilecek olan Büyükyalı projesinin ilk etabında 452 ünite bulunacak..

Emlak Milliyet

Haberinin Devamı ↓↓↓

 

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortak girişimi tarafından İstanbul Kazlıçeşme sahil yolunda, 111 bin metrekarelik alanda ilk etabı hayata geçirilecek olan Büyükyalı Projesi, Tarihi Yarımada’nın siluetini bozmayacak şekilde  silüet kararlarına uygun olarak planlanıyor.
 
 
Çağdaş ve geleneksel mimarinin br araya geldiği Büyükyalı projesinde yer alan 4 ana kapı sebebiyle proje  ‘4 mahalle, 1 semt’ olarak tanımlanıyor. İlk etabında 452 ünite bulunacak olan Büyükyalı projesinde markalı residence konutlar ve otel birimleri bulunuyor. Ticari, sanatsal, kültürel ve sosyal tesislerle çocuk alanlarına da yer verilecek olan Büyükyalı projesinde meydanlar, kültür merkezi, açık ve kapalı spor alanları, çocuk parkları, kafe ve restoranlar, manav, pastane, okul ve cami gibi unsurlara da sahip olacak.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Kesintisi, 24 Mart 2017


AYEDŞ duyurusuna göre, 24 mart Cuma günü Pendik ve Çekmeköy ilçelerinde bazı mahallelerde 10 saate varan elektrik kesintisi yapılacak..

 

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ (AYEDAŞ) duyurusuna göre, 24 Mart Cuma günü İstanbul'un Anadolu Yakası'nda gerçekleştirilecek olan bakım ve onarım faaliyetleri kapsamında Çekmeköy ve Pendik ilçelerinde bazı mahallelerde elektrik kesintisi yapılacak.

 

AYEDAŞ'ın elektrik kesintisi programı ise şöyle:

 

Çekmeköy
10:00 - 15:00 saatleri arasında Ömerli, Hüseyinli ve Sırapınar Mahalleleri
 
 
Pendik
08:00 - 18:00 saatleri arasında Sülüntepe, Dumlupınar, Şeyhli, Kurna, Postane ve Ramazanoğlu Mahalleleri
08-03-2016
Bu haber toplam 6 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?