En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 25.11.2014 02:23
Nef Merter 12 Fiyatları

Nef Merter 12 Fiyatları

Nef Merter 12 Fiyatları , Nef, Kağıthane ve Merter'de hayata geçireceği iki yeni projesini 26 Eylül Perşembe günü düzenleyeceği basın toplantısında tanıtacak..

Nef Merter 12 Fiyatları

Haberinin Devamı ↓↓↓
 
 
Gayrimenkul sektöründe “ulaşılabilir lüks” konseptinin öncüsü Nef, İstanbul’un merkezi bölgelerinde yeni ve ayrıcalıklı projeler hayata geçirmeye devam ediyor.
 
Timur Gayrimenkul Girişimi olan Nef; biri İstanbul’un yeni çekim merkezi Kağıthane’de, diğeri İstanbul’un önemli iş ve ulaşım merkezlerinden biri olan Merter’de yer alacak iki yeni projesini aynı anda satışa sunmaya hazırlanıyor.
 
Konut ve ofisleten oluşan bu iki yeni proje 26 Eylül Perşembe günü, Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur’un katılımıyla düzenlenecek basın toplantısında görücüye çıkacak. 
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Marima Merter'de Peşinatsız + Ara Ödemesiz Ofis Fırsatı


FerYapı'nın prestijli ofis projesi Parima Merter'de metrekare fiyatları 3.200 dolar seviyesinden başlarken projede peşinatsız, ara ödemesiz, banka kredisiz ödeme seçenekleri ile ofis sahibi olunabiliyor..

 

15 bin 500 metrekare arsa üzerinde, 16 katlı tek blok olarak inşa edilen Parima Merter projesinde ofsi ve ev-ofis olmak üzere toplam 223 bağımsız birim yer alıyor. 2 bin 500 metrekarelik bahçeye de sahip olan projede ofis büyüklükleri 45 metrekare ile 970 metrekare arasında farklılık gösteriyor.
 
Parima Merter Fiyatlar
Metrekare birim fiyatlarının 3 bin 200 dolar ile 3 bin 800 dolar arasında değiştiği Parima Merter projesinde prestijli bir iş alanı sunuluyor.  0 peşinat, 0 ara ödeme, 36 ay vade avantajının da sunulduğu projede banka kredili ödeme de yapılabiliyor.
 
Parima Merter Nerede
FerYapı imzasıyla Merter'de E-5 üzerinde, havalimanı istikametinde yükselen parima Merter projesinde  fitness center, kafeterya, kapalı otopark alanı, dinlenme alanları ve güvenlik de bulunuyor.
 
Parima Merter Teslim Tarihi
Parima Merter'de teslimler ise 2015 yılının Temmuz ayında başlayacak.
 
 
18-09-2013
Bu haber toplam 3837 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?