En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 17.12.2014 21:56
Nef Projeleri

Nef Projeleri

Nef Projeleri , Timur Holding markası Nef tarafından hayata geçirilecek Nef Kağıthane 03 projesindeki konutlar 230 bin liradan, Nef Merter 12 projesindeki konutlar ise 260 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu..

Nef Projeleri

Haberinin Devamı ↓↓↓
 
 
Timur Holding markası Nef tarafından toplam 620 Milyon TL yatırımla hayata geçirilmekte olan Kağıthane ve Merter’de yükselecek Nef Kağıthane 03 ve Nef Merter 12 projeleri satışa sunuldu.
 
Şubat 2016'da teslim edilmesi planlanan projeler iş hayatının merkezinde, konforlu bir yaşam imkanı sunuyor. Proje tasarımcılarının dünyaca ünlü mimarlık ofisleirin katıldığı bir yarışma ile belirlendiği iki yeni projede birleştirilerek daha büyük mekanlar elde edilebilen modüler 1+1 daireler yer alıyor.
 
 ‘Foldhome' ve ‘Foldoffice' konseptlerinin de yer aldığı Nef'in yeni projelerinde; havuz, PlayStation odası, sinema odası, açık hava sineması, müzik odası, misafir odaları, fitness salonu, kişisel gelişim stüdyosu, basketbol sahası, mini futbol sahası, davet salonu, toplantı odası, gusto odası, barbekü alanı, parti ve karaoke odası, hobi odası gibi üniteler de mevcut.
 
Hafta başında başlayan bilgilendirme çalışmaları ile talep toplamaya başladıklarını ifade eden Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur; “Toplam proje değeri 620 Milyon TL'yi bulan 2 yeni projemiz için 4 günde toplanan talep ile 6 bin 447 kişi sıraya girdi” dedi.
 
 
Nef Kağıthane 03
 
Kağıthane'de Cendere Caddesi üzerinde konumlandırılan Nef Kağıthane 03 projesi 335 konutun yer aldığı 19 katlı bir konut ve 143 ofis ile 12 mağazanın yer aldığı 14 katlı bir ofis bloğundan meydana geliyor. 44 metrekare alana sahip 1+1 dairelerden oluşan projede her daire için 5 metrekare depo alanı bulunuyor. Bahçeli, balkonlu ve teraslı daire tiplerinin de mevcut olduğu projede 1+1 daireleri birleştirerek 2+1 ve 3+1 daireler elde etmek  mümkün.
 
Levent'e 2.5 km, E-5'e 1.5 km, Çağlayan'a 1.5 km, Taksim-Beşiktaş-Dolmabahçe tüneline 2.9 km mesafede konumlandırılan Nef Kağıthane 03'ün kapısından çıkıldığında TEM'e 5 dakika, Taksim'e ise sadece 7 dakikada ulaşmak mümkün. Ayrıca yakında hizmete girecek olan Kabataş-Mahmutbey metro hattının duraklarından biri de Nef Kağıthane 03'e sadece 200 metre mesafede yer alıyor.
 
Nef Kağıthane 03 projesinin tasarımı özgün konsept tasarımları ile ünlü dünyaca ünlü mimarlık ofisi ADDON tarafından gerçekleştirildi. Projede daire fiyatları büyüklüğe, kata ve konuma göre değişmekle beraber 230 bin liradan başlıyor.
 
 
 
 
Nef Merter 12 
 
14 katlı 3 konut bloğunda yer alan toplam 562 konuttan meydana gelen Nef Merter 12 projesi Atatürk Havalimanı'na 10 km, Levent'e 14 km, Ataköy'e sadece 4 km mesafede yükseliyor.  İstanbul'un en işlek ulaşım hattı olan E5'in hemen bitişiğinde konumlandırılan  projenin yanında Merter metrobüs durağı ve yine sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde ise Merter metro durağı bulunuyor.
 
Armani Hotel Milano'nun da mimarı olan Lombardini tarafından tasarlanan Nef Merter 12 projesi, 11 üniversiteye ve açılacak olan Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Hastanesi'ne çok yakın mesafede yükseliyor.
 
Konut büyüklüklerinin 53 ile 135 metrekare arasında değiştiği projede er daireye özel 4 metrekarelik depo alanı bulunuyor. Projede konut fiyatları büyüklüğe, kata ve konuma göre değişmekle birlikte 260 bin liradan başlıyor.
 
Nef Kağıthane 03 ve Nef Merter 12'ye Yabancı Yatırımcı İlgisi
 
Önümüzdeki 10 yılda insanlığa değer katan farklı konseptteki projelere imza atmaya devam edeceklerini ifade eden Erden Timur, “Nef Kağıthane 03 ve Nef Merter 12 ile de yine yeni konseptlerin öncüsü olarak fark yaratacağımıza inanıyorum” dedi. Timur şu şekilde devam etti; “Ekim ayı başında katılacağımız CityScape Dubai Fuarı'nda da yurtdışında görücüye çıkaracağımız yeni projelerimize şimdiden talepler gelmeye başladı. Nef Kağıthane 03'ün ofis binasının toplu satışı için yabancı bir yatırımcı ile görüşmelerimiz devam ediyor” dedi. 
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Nef Merter 14'te Fiyatlar 270.000 Liradan Başlıyor


Nef Merter 14 projesinde 270 bin liradan başlayan fiyatlar, peşinatı 24 ayda ödeme ve kredi taksitlerine teslimde başlama gibi avantajlar sunuluyor..

 

Timur Gayrimenkul markası Nef'in Nef Merter 12 ve Nef Merter 13 projesinin ardından hayata geçirmekte olduğu Nef Merter 14 projesinde 'Kolay Yatırım' avantajı sunuluyor.
 
Nef Merter 14 Projesi Hakkında
4 bin metrekare alan üzerinde 369 bağımsız birim olarak yükselen ve 2016 yılının Aralık ayında teslim edileceği açıklanan Nef Merter 14 projesinde 1+0 ve 1+1 seçenekleri sıralanıyor. Meridyen İş Merkezi'nin hemen yanında, Nef Merter 12'nin karşı çaprazında yükselen proje foldhome konsepti ile gerçekleştirilmekte olup içerisinde hobi odası, karaoke  odası, parti odası, eğlence odası, müzik odası, sinema odası, playstation odası, misafir odaları,  futbol-basketbol sahaları, kişisel gelişim stüdyosu ve fitness merkezi de bulunuyor.
 
Nef Merter 14 Fiyat ve Ödeme Seçenekleri
Fiyatlar 270 bin lira ile 700 bin lira arasında farklılk gösterdiği Nef Merter 14'te Nef Kolay Yatırım ile peşinatı 24 ayda ödemek, kredi taksitlerine ise 2 yıl sonraki teslim tarihinde başlamak mümkün.
26-09-2013
Bu haber toplam 4899 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?