En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 29.03.2015 00:13
Nef Projeleri

Nef Projeleri

Nef Projeleri , Timur Holding markası Nef tarafından hayata geçirilecek Nef Kağıthane 03 projesindeki konutlar 230 bin liradan, Nef Merter 12 projesindeki konutlar ise 260 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu..

Nef Projeleri

Haberinin Devamı ↓↓↓
 
 
Timur Holding markası Nef tarafından toplam 620 Milyon TL yatırımla hayata geçirilmekte olan Kağıthane ve Merter’de yükselecek Nef Kağıthane 03 ve Nef Merter 12 projeleri satışa sunuldu.
 
Şubat 2016'da teslim edilmesi planlanan projeler iş hayatının merkezinde, konforlu bir yaşam imkanı sunuyor. Proje tasarımcılarının dünyaca ünlü mimarlık ofisleirin katıldığı bir yarışma ile belirlendiği iki yeni projede birleştirilerek daha büyük mekanlar elde edilebilen modüler 1+1 daireler yer alıyor.
 
 ‘Foldhome' ve ‘Foldoffice' konseptlerinin de yer aldığı Nef'in yeni projelerinde; havuz, PlayStation odası, sinema odası, açık hava sineması, müzik odası, misafir odaları, fitness salonu, kişisel gelişim stüdyosu, basketbol sahası, mini futbol sahası, davet salonu, toplantı odası, gusto odası, barbekü alanı, parti ve karaoke odası, hobi odası gibi üniteler de mevcut.
 
Hafta başında başlayan bilgilendirme çalışmaları ile talep toplamaya başladıklarını ifade eden Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur; “Toplam proje değeri 620 Milyon TL'yi bulan 2 yeni projemiz için 4 günde toplanan talep ile 6 bin 447 kişi sıraya girdi” dedi.
 
 
Nef Kağıthane 03
 
Kağıthane'de Cendere Caddesi üzerinde konumlandırılan Nef Kağıthane 03 projesi 335 konutun yer aldığı 19 katlı bir konut ve 143 ofis ile 12 mağazanın yer aldığı 14 katlı bir ofis bloğundan meydana geliyor. 44 metrekare alana sahip 1+1 dairelerden oluşan projede her daire için 5 metrekare depo alanı bulunuyor. Bahçeli, balkonlu ve teraslı daire tiplerinin de mevcut olduğu projede 1+1 daireleri birleştirerek 2+1 ve 3+1 daireler elde etmek  mümkün.
 
Levent'e 2.5 km, E-5'e 1.5 km, Çağlayan'a 1.5 km, Taksim-Beşiktaş-Dolmabahçe tüneline 2.9 km mesafede konumlandırılan Nef Kağıthane 03'ün kapısından çıkıldığında TEM'e 5 dakika, Taksim'e ise sadece 7 dakikada ulaşmak mümkün. Ayrıca yakında hizmete girecek olan Kabataş-Mahmutbey metro hattının duraklarından biri de Nef Kağıthane 03'e sadece 200 metre mesafede yer alıyor.
 
Nef Kağıthane 03 projesinin tasarımı özgün konsept tasarımları ile ünlü dünyaca ünlü mimarlık ofisi ADDON tarafından gerçekleştirildi. Projede daire fiyatları büyüklüğe, kata ve konuma göre değişmekle beraber 230 bin liradan başlıyor.
 
 
 
 
Nef Merter 12 
 
14 katlı 3 konut bloğunda yer alan toplam 562 konuttan meydana gelen Nef Merter 12 projesi Atatürk Havalimanı'na 10 km, Levent'e 14 km, Ataköy'e sadece 4 km mesafede yükseliyor.  İstanbul'un en işlek ulaşım hattı olan E5'in hemen bitişiğinde konumlandırılan  projenin yanında Merter metrobüs durağı ve yine sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde ise Merter metro durağı bulunuyor.
 
Armani Hotel Milano'nun da mimarı olan Lombardini tarafından tasarlanan Nef Merter 12 projesi, 11 üniversiteye ve açılacak olan Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Hastanesi'ne çok yakın mesafede yükseliyor.
 
Konut büyüklüklerinin 53 ile 135 metrekare arasında değiştiği projede er daireye özel 4 metrekarelik depo alanı bulunuyor. Projede konut fiyatları büyüklüğe, kata ve konuma göre değişmekle birlikte 260 bin liradan başlıyor.
 
Nef Kağıthane 03 ve Nef Merter 12'ye Yabancı Yatırımcı İlgisi
 
Önümüzdeki 10 yılda insanlığa değer katan farklı konseptteki projelere imza atmaya devam edeceklerini ifade eden Erden Timur, “Nef Kağıthane 03 ve Nef Merter 12 ile de yine yeni konseptlerin öncüsü olarak fark yaratacağımıza inanıyorum” dedi. Timur şu şekilde devam etti; “Ekim ayı başında katılacağımız CityScape Dubai Fuarı'nda da yurtdışında görücüye çıkaracağımız yeni projelerimize şimdiden talepler gelmeye başladı. Nef Kağıthane 03'ün ofis binasının toplu satışı için yabancı bir yatırımcı ile görüşmelerimiz devam ediyor” dedi. 
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Nef Merter 14'te Kolay Yatırım Avantajı


369 konut olarak yükselen Nef Merter 14'te Nef Kolay yatırım uygulaması kapsamında cazip seçeneklerle konut sahibi olmak mümkün..

 

Bakırköy, Bahçelievler ve Zeytinburnu üçgeninin tam ortasında 4 bin metrekarelik alan üzerinde Timur Gayrimenkul tarafından inşa edilmekte olan Nef Merter 14 projesinde “Nef Kolay Yatırım" uygulaması kapsamında cazip seçeneklerle konut sahibi olunabiliyor.
 
İlk defa uygulanacak olan Nef Kolay Yatırım uygulaması kapsamında peşinatın 24 ayda ödenebildiği, dileyene kiracı garantisi sunulan Nef Merter 14 projesinde konut, ofis ve home ofis seçenekleri sıralanmakta olup projede yer alan Foldhome üniteler sayesinde sinema salonu, oyun odası, misafir odası gibi aktivite odalarını ihtiyaç durumunda kiralanabiliyor.
 
1+0 ve 1+1 tiplerindeki toplam 369 konuttan meydana gelen Nef Merter 14 projesi metrobüse 4 dakika, metroya 5 dakika yürüme mesafesinde bulunmakta olup alışveriş merkezleri, spor ve kültürel tesislere oldukça yakın konumda yükseliyor.
 
 
26-09-2013
Bu haber toplam 5799 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?