En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 23.04.2018 23:59
ıkea

ıkea

ıkea , IKEA İsveç kökenli olan dünya çapında mobilya mağazasıdır.43 ülkede 200 den fazla mağazasıyla birçok insana ilgi çekici ve ilginç ürünleriyle hizmet verir.

ıkea

Haberinin Devamı ↓↓↓
2005 yılında 20' den fazla mağazasını insanların hizmetine açarak başladı.Dini ve sosyal yapısı farklı olan birçok ülkede bulunan ender mağaza zincirlerindendir.
 
 
Türkiye'de 2005 yılında ilk olarak İstanbul-Ümraniye'de mağazasını açmıştır. Ardından İzmir, Bursa, Ankara gibi büyük illerde de mağazalarıyla büyük yatırımlar yapmış ve istihdam sağlamıştır. IKEA katalokları yaklaşık 12.000 ürün içerir ve 150 milyondan fazla dünya çapında baskı yaparak müşterilerine ücretsiz dağıtır.
 
IKEA üreticilerle anlaşma yaparak mağazalarına üretim yaptırır. Mutfak eşyasından yatak odasına banyo ihtiyaçlarından oturma odasına kadar gereken binlerce ürünü mağazalarda bulmak mümkündür. Büyük ve her alanda çeşitlerin çok olduğu mağazalarda keyifli alışverişler yapılabilinir.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

IKEA'nın Mobil Uygulaması Çıktı


İsveçli mobilya devi IKEA'nın cepten alışveriş avantajı sunan mobil uygulaması ücretsiz olarak Google Play ve App Store'dan indirilebiliyor..

 

43 ülkede 235 mağazası ile mobilyadan dekorasyona, ev tekstilinden yapı ürünlerine evlerde - ofislerde ihtiyaç duyulan hemen her şeye uygun fiyat ile sahip olma  avantajı sunan IKEA'da cep telefonu ile de alışveriş yapmak artık mümkün.

 

IKEA'nın mobil alışvriş imkanı sunan mobil uygulaması ücretsiz olarak Google Play ve App Store'dan indirilebiliyor.

 

25-09-2013
Bu haber toplam 3954 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?