En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 03.03.2015 13:11
ıkea

ıkea

ıkea , IKEA İsveç kökenli olan dünya çapında mobilya mağazasıdır.43 ülkede 200 den fazla mağazasıyla birçok insana ilgi çekici ve ilginç ürünleriyle hizmet verir.

ıkea

Haberinin Devamı ↓↓↓
2005 yılında 20' den fazla mağazasını insanların hizmetine açarak başladı.Dini ve sosyal yapısı farklı olan birçok ülkede bulunan ender mağaza zincirlerindendir.
 
 
Türkiye'de 2005 yılında ilk olarak İstanbul-Ümraniye'de mağazasını açmıştır. Ardından İzmir, Bursa, Ankara gibi büyük illerde de mağazalarıyla büyük yatırımlar yapmış ve istihdam sağlamıştır. IKEA katalokları yaklaşık 12.000 ürün içerir ve 150 milyondan fazla dünya çapında baskı yaparak müşterilerine ücretsiz dağıtır.
 
IKEA üreticilerle anlaşma yaparak mağazalarına üretim yaptırır. Mutfak eşyasından yatak odasına banyo ihtiyaçlarından oturma odasına kadar gereken binlerce ürünü mağazalarda bulmak mümkündür. Büyük ve her alanda çeşitlerin çok olduğu mağazalarda keyifli alışverişler yapılabilinir.
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

IKEA'dan Mart Ayına Özel Fırsatlar


IKEA'nın Mart ayına özel sunduğu fırsatlar kapsamında tüm IKEA Aile kart sahiplerine çocuk mobilyalarında ve Besta TV ünitelerinde yüzde 10 indirim yapılıyor..

 

Aile Boyu İndirim Kampanyası'nın devam ettiği IKEA'da Mart ayına özel  fırsatlar sunuluyor. Sadece IKEA Aile Kart sahipleri'nin faydalanabileceği Mart Fırsatları kapsamında Tüm Çocuk Mobilyalarında ve Besta TV Ünitelerinde yüzde 10 oranında indirim avantajı sunuluyor.

 

IKEA Mart Ayı Fırsatları 28 Şubat ile 31 Mart 2015 tarihleri arasında, IKEA Aile Kart ile yapılan alışverişlerde geçerli olup kampanya ürünleri stoklarla sınırlı olduğu için fırsatlardan faydalanmak isteeynlerin acele etmesi gerekiyor.

25-09-2013
Bu haber toplam 3891 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?