En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 31.01.2015 23:06
Selenova Evleri

Selenova Evleri

Selenova Evleri , Yita İnşaat tarafından İzmir Bayraklı'da konumlandırılan ve Ekim 2012 tarihinde teslimlerin başlayacağı Selenova Evlerinde fiyatlar 360 bin liradan başlıyor..

Selenova Evleri

Haberinin Devamı ↓↓↓

 

Yita İnşaat Tarafından İzmir Bayraklı’da inşa edilen Selenova Evleri bu yıl Ekim ayında teslim ediliyor.
 
4 bin 454 metrekare alan üzerinde 3 blokta toplam 100 konuttan oluşan projede son 12 konutun satışı sürüyor.
Satışı süren dairelerin fiyatları 360 bin TL ile 380 bin TL aralığında.
 
2010 yılı Haziran ayında inşaatı başlayan projede konutlar banka kredisine uygun olarak satılıyor.
 
Siteye giriş-çıkışlar güvenlik elemanları gözetiminde tek noktadan yapılacak. Site kapalı devre kamera sistemi ile 24 saat gözlenecek. Site bünyesinde ; bilardo, masatenisi, çocuk oyun birimleri, fitness center, ev sinema sistemi, satranç platformu, site kütüphanesi vb… sosyal ve kültürel aktivite alanı oluşturuluyor.
 
 
Kaynak: Sahibinden.com/projeler
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Boşananlar, Beyoğlu, Cihangir ve Kadıköy'deki Evleri Tercih Ediyor


Keller Williams adlı gayrimenkul danışmanlık şirketi tarafından yapılan araştırmaya göre, eşinden ayrı yaşayan bireyler İstanbul'un Beyoğlu, Cihangir, Kadıköy ve boğaz hattındaki evleri tercih ediyor..

 

Amerikalı gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams, Türkiye'de evlilik ve boşanmaların bireylerin ev tercihlerine etkisini araştırdı. Yapılan araştırma sonucunda ise eşinden ayrı yaşayan bireylerin ekseriyetle gece gündüz hareketli olan Beyoğlu, Cihangir, Kadıköy ve boğaz hattını tercih ettiği ortaya çıktı.
 
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre 2013 yılında, 600 bin 138 çift evlenirken 125 bin 305 çift de boşandı.  Yapılan incelemede yeni evli çiftlerin bebek planı sebebiyle 2+1 ve daha büyük evleri tercih ettiği, boşanan bireylerin ise stüdyo ve 1+1 daireleri tercih ettiği saptandı.
 
Boşanan bireylerin daha pratik ve daha düşük fiyatlı olduğu için küçük metrekareli evleri tercih etmelerinin yanı sıra tek başına yaşayan kişilerdin yalnızlık hissini azalttığı için küçük evleri tercih ettikleirni belirten Keller Williams’ın Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, tek başına yaşayanların masrafları minimuma indirmek için ve yalnızlık hissini daha az yaşamak için küçük evlere yöneldiğini söyledi.
 
 
 
07-08-2012
Bu haber toplam 11928 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?