En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 01.02.2015 06:05
Ikitelli 212 AVM

Ikitelli 212 AVM

Ikitelli 212 AVM , Ağaoğlu Şirketler Grubu, Edip Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İkitelli'de sahip olduğu 212 AVM'ye ait, kriz nedeniyle inşaatını ertelemek zorunda kaldığı rezidans projesini ortak inşa edecek.

Ikitelli 212 AVM

Haberinin Devamı ↓↓↓
12 Haziran'da ruhsat işlemleri tamamlanan Ağaoğlu&Edip 212 İstanbul My Residence'ın satışlarına önümüzdeki ay başlanacak. Konut, işyeri ve home-ofice amaçlı 520 bağımsız bölümden oluşan projenin 26 ayda bitirilmesi planlanıyor.Projenin yüzde 38'inin satış hasılatı Edip GYO'ya, yüzde 62'si Ağaoğlu Şirketler Grubu'na kalacak. Edip Gayrimenkul projenin tamamından 25 milyon euro civarında gelir sağlayacak. Toplam ciro 40 milyon euro'yu aşacak.
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ağaoğlu: Trabzonspor'a Destek Verdim, Para Vermedim


Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun kendisinden para aldığı iddialarına yanıt verdi..

 

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu'ndan istediği kadar para aldığını söylemişti. Söz konusu açıklamalara yanıt veren ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, "Ne zaman gitsem, istediğim kadar para veriyor" diyen Hacıosmanoğlu'na pra vermediğini söyledi.
 
Bu sezon yaptığı transferlerle gündeme gelen Trabzonspor'un bu kadar parayı nereden bulduğu tartışma konusu olurken, Hacıosmanoğlu, aile büyüğünün Ali Ağaoğlu olduğunu ve ne zaman gitse para aldığını söylemişti.
 
Hürriyet'te yer alan habere göre Ali Ağaoğlu ise bu iddiaları yalanlayan bir açıklama yaptı. Futbolla ilgilenmediğini vurgulayan Ağaoğlu, Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun açıklamalarını duyduğunu, kendisinin anne tarafından akrabası olduğunu, yakını olarak elbetteki detsek vereceğini ancak bunun para şeklinde değil yanında olmak şeklinde olduğunu, destek vermek ile para vermenin aynı şeyler olmadığını ve olayın düşünüldüğü gibi olmadığını söyledi.
 
06-03-2010
Bu haber toplam 11088 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?