En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 28.01.2015 20:12
Kayseri Satılık Arabalar

Kayseri Satılık Arabalar

Kayseri Satılık Arabalar , Sizleri Kayseri'nin en güzide bölgesi olan Alparslan'in devamı Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde, uygun ödeme kosuluyla ekonomik, yasanılabilir bir konut sahibi yapmak için yola çıktık.

Kayseri Satılık Arabalar

Haberinin Devamı ↓↓↓

Teknik ekibi, çalışkan kadrosu ve ilke edinmiş oldugu seffaflıgı ile güveninize talibiz. Gelecege karlı bir yatırım yapmak, huzurlu bir ortamda mutlu yaşamak için S.S.Beyazgül Konut Yapı kooperatifi'ni tercih edin. Kurulusundan bu yana 20 ay gibi kısa bir süre geçmesine ragmen 160 adet konutun inşaat imalatına başlamış emin adımlarla yoluna devam eden kooperatifimiz sizin için var. Kalitenin ön plana çıktıgı 500 konutla sınırlı olan konutlarımızda yerinizi almak için acele edin.

S.S. Beyazgül Konut Yapı Kooperatifi Kayseri Sanayi Ticaret Il Müdürlügü 03.10.2007 tarih 54 sayılı oluru ile kurulmustur. Beyazgül kooperatifi şehrimizin güzide yerleşim yeri Alparslan mahallesinin devam Yıldırım Beyazıt mahallesindedir. 500 Konutluk projesiyle imalatlarına başlamış ve arsa problemi bulunmamaktadır. Siz değerli ortaklarımıza 140 m2, 150m2, 160m2 ve 180 m2 daire tipinde farklı seçenekler sunmaktayız. Projemiz kapsamında çoğunluğun ve sektörün sağladığı avantajları kullanılarak inşaat maliyetlerini %40 aşağı çekerek bölgeye uygun lüks konutlar insaa ediyoruz. Projemiz Kayseri şehir merkezinde, her türlü sosyal alanları oluşmuş, raylı sisteme, AVM'lere, Erciyes Üniversitesi'ne ve Meliksah Üniversitesi'ne yürüyüş mesafesindedir. Sizlere sadece başınızı sokabileceğiniz bir ev değil, sağlam, kaliteli, hayatı minimum zaman kaybıyla yaşayabileceğiniz, şehir merkezinde olan bir bölgede yaşama firsatı sunuyoruz.
 

Beyazgül Evleri ÖRNEK ÖDEME PLANI

m2 Aylik Pesinat
140 m2 500 TL 4.000 TL
150 m2 550 TL 1.000 TL
160 m2 635 TL 5.000 TL
180 m2 825 TL 8.000 TL

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Konut Desteği Olumlu Ancak Yeterli Değil


İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, İNDER Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım ve GYODER Başkanı Aziz Torun, devletin ev almak isteyenlere vereceği yüzde 15 oranındaki teşvik uygulamasını değerlendirdi..

 

İnşaat sektörü temsilcileri Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı konut edindirme teşviği uygulamasını sevinçle karşıladıklarını açıkladı.
 
Uygulamasyı değerlendiren İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, ev sahibi olmak isteyen vatandaşın konut kredilerindeki yüzde 25 peşinatı biriktirmek amacıyla açtığı hesabına devletin yüzde 15 oranında katkıda bulunmasının gayrimenkul geliştiricileri için nakit girinie olumlu etki edeceğini ve kredili alımlar ile peşin alımar arasında oranın daha dengeli olmasını sağlayacağını söyledi.
 
Uygulama ile birlikte az da olsa birikimi olan konut alıcısının harekete geçeceğini belirten Tanes, söz konusu teşviğin vadeli satışlardan çok peşin alımlara yönelinmesi sonucunu doğurabileceğini, öte yandan konut geliştiricileri için nakit girişine olumlu etki sağlayacağı için olumlu etki sağlayacağını söyledi.
 
Söz konusu teşvik uygulamasının genel olarak GYO sektörüne değil tüm gayrimenkul ve inşaat sektörüyle finans sektörüne de etki edeceğini belirten Tanes, düzenlemeye ilişkin detayların ilerleyen günlerde netlki kazanması halinde daha kapsamlı değerlendirme yapılabileceğini söyledi.
 
Devletin, vatandaşın konut alım kararını detseklemesinin vatandaşlar ve sektör için olumlu bir adım olduğunu belirten İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, uygulanacak teşvik ile bugüne kadar ev sahibi olamayan vatandaşların da ev sahibi olabileceğini,  tasarrufların artmasını sağlayarak cari açığın azalmasına katkı sağlayabileceğini, finans sektörüne ivme kazandırabileceğini belirterek, uygulama sonrasında 122 milyar lirayı bulan konut kredisi kullanma hacminin 200 milyar sınırını zorlayacağını söyledi.
 
Öte yandan teşvik uygulamasının az olabileceğini belirten Durbakayım, ilk defa konut alacak vatandaşlara damga vergisi, harç, KDV gibi konularda da katkı sağlanması gerektiğini ve bu yöndeki adımların da ilerleyen dönemlerde atılacağını umduğunu söyledi.
 
Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Başkanı Aziz Torun ise teşvik uygulamasının orta ve dar gelirli vatandaşlar için tasarrufa yönelik bir teşvik olduğunu, hükümetin bu konuda tasarruf sahiplerinin yanında olduğunu göstermesi bakımından da anlamlı bir adım olduğunu söyledi. Ancak uygulamanın konut artışı sağlayacak kadar büyük olmadığını da sözlerine ekleyen Torun, devletin sadece yüzde 25 peşinat ksımının yüzde 15'ini verdiğini, rakamlara bakıldığında büyük bir katkı olmadığını ancak teşvik edici olduğunu söyledi.
 
 
13-05-2010
Bu haber toplam 30768 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?