En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 23.02.2018 20:29
Zeytinburnu Şehir Parkı Arazisinin Planları Askıda

Zeytinburnu Şehir Parkı Arazisinin Planları Askıda

Zeytinburnu'nda bulunan ve Şehir Parkı'nın kurulacağı 500.000 metrekarelik arazinin planladı Bakanlık tarafından askıya çıkarıldı..

 

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Şehir Parkı projesini hayata geçirmek için Emlak Konut GYO'dan satın aldığı Zeytinburnu Veli Efendi Hipodromu'na komşu olan 500 bin metrekarelik arazinin imar planı askıya çıkarıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılan yeni imar planı ile daha önce 1.80 olan emsal ve konut + ticari alanı inşasına uygun olan arazi tamamen park alanına çevrildi.  


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Şehir Hatları Ortaköy - Üsküdar Seferleri 17 Mart'ta Başlıyor


Şehir Hatları'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Üsküdar-Ortaköy hattına ait motor seferleri 17 Mart Cuma gününden itibaren başlıyor..

 

Şehir Hatları tarafından yapılan yazılı açıklamada, 17 Mart 2017 Cuma günü itibariyle İstanbul trafiğine alternatif olarak Avrupa ve Anadolu yakaları arasında yeni bir hattın daha hizmete alınacağı belirtildi.
 
Hafta içi çalışma günleri sefer yapacağı belirtilen Üsküdar-Ortaköy hattına ilişkin seferler, 21 Mart – 9 Haziran tarihleri arasında hafta içi her gün iki sefer olarak gerçekleştirilecek olup belirlenen seferler deneme seferleri olarak düznelenecek. Daha sonra ise yolcu talebine göre sürekli hale getirilecek.
 
Açıklamada, özellikle Beylerbeyi, Kandilli, Kanlıca ve Anadolu Hisarı çevresinde oturan yolcuların sabah ve akşam boğaz köprülerinin yoğunluğuna girmeden yakalar arasında deniz ulaşımından faydalanması için hizmete alınacak olan Ortaköy – Üsküdar hattında ortalama yolculuk süresi ise 10 dakika olarak açıklandı.
 
 
 
25-09-2013
Bu haber toplam 3993 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?