En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 20.03.2018 15:58
Yeni Dursunbey Devlet Hastanesi

Yeni Dursunbey Devlet Hastanesi

TOKİ tarafından yapılacak olan Dursunbey Devlet Hastanesi'nin projesi hazır.

Mimar Giray Yücel MBY Proje Mimarlık ltd şti tarafınan projelendirilen Dursunbey’de yeni yapılacak olan Dursunbey Devlet Hastanesi projesi görücüye çıktı.

TOKİ tarafından yapılacak olan yeni hastanenin ihalesi ise sırada olduğu belirtildi. Dursunbey Devlet Hastanesi Başhekimliğinde görücüye çıkarılan yeni hastane projesi görenleri şaşırttı.

Yeni hastane projesi hakkında değerlendirmelerde bulunan Dursunbey Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Bilal KAYA, yaptığı değerlendirmesinde “Yeni yapılacak Dursunbey Devlet Hastanesi projesi hazır.

Bu projenin taslağını büyütüp hastanemize şimdiden asmak istiyoruz. Bu yeni hastanemizin projesi gerçekten takdire şayan bir durumda Dursunbey için oldukça güzel bir yatırımdır. Bu yeni projeyle Dursunbey’de sağlık sektörü benzer bir şekilde yerleşke haline gelecek.

Yeni hastanemiz geniş alanıyla birlikte odalar bir ve iki kişilik olacak. Aynı anda bütün odalarda WC ve lavabolar olacak. Bu hem Dursunbey için hem de sağlık sektörü için büyük bir yatırım hayırlı olmasını temenni ediyoruz” Yeni yapılacak Hastanemiz için desteklerini esirgemeyen başta Sayın Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'a, TBMM Başkanı seçilen sayın Cemil ÇİÇEK'e, Eski Sağlık Bakanımız sayın Recep AKDAĞ'a, Balıkesir Milletvekili AK Parti Genel Başkan yardımcısı A.Edip UĞUR'a, Ankara'daki Siyasilere ve Yargıtay Üyesi sayın Sadi GÜVEN'e Dursunbey Kaymakamı İbrahim KÜÇÜK, Balıkesir eski Milletveki Ali Osman SALİ, Dursunbey Belediye Başkanı M.Ruhi YILMAZ, Dursunbey Devlet Hastanesi Başhekimi Bilal KAYA, Sivil Toplum Kuruluşu yetkilileri, Siyasi parti temsilcileri, Ulusal ve Yerel Basın temsilcileri ile Dursunbey'e gönül vermiş tüm vatandaşlarımıza ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Mersin Şehir Hastanesi 3 Şubat'ta Açılacak


Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile Mersin Şehir Hastanesi'nde incelemelerde bulunan Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Mersin Şehir Hastanesi'nin resmi açılışının 3 Şubat 2017 günü yapılacağını açıkladı..

 

 
2017 yılında toplam 8 şehir hastanesinin hizmete açılacağını açıklayan Bakan Akdağ, Türkiye'nin ilk şehir hastanesi olan Mersin Şehir Hastanesi'nin 3 Şubat Cuma günü saat 14.30'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılacağı özel bir törenle resmi olarak  hizmete açılacağını söyledi.
 
Bakan Akdağ, hastane inşaatında gecikme olmadığını, böyle devasa bir hastaneyi hizmete sokmanın çok kolay bir iş olmadığını,  geri planda yapılan işlerde yüzlerce kişinin gece gündüz çalıştığını belirtti.
 
Bakan Elvan ise Mersin Şehir Hastanesi'nin 3 yıl gibi kısa bir sürede dünyanın en modern hastanelerinden biri olarak inşa edilmesinin büyük bir başarı olduğunu, Mersin'in sağlık turizmi açısından Türkiye'nin en önemli merkezlerinden biri olacağını ifade etti.
 
 
05-07-2011
Bu haber toplam 12633 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?