En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 23.02.2018 20:29
Yaşamkent Crystal Towers Aralık'ta Teslim Edilecek

Yaşamkent Crystal Towers Aralık'ta Teslim Edilecek

Ankara Çayyolu Yaşamkent Crystal Towers projesinde konutlar Aralık ayında teslim edilecek.

Yılın ilk yarısında yaşanan gayrimenkul hareketliliğinin, insanlar için her zaman birinci sıradaki yatırım aracı olan konutu daha da cazipleştirdiğini belirten Çayyolu Yaşamkent Crystal Towers Proje Müdürü Bilge Koyuncu, “Piyasa bu süreçte, beklediğimiz ivmeyi yakalayacak gibi görünüyor. Yılın ilk yarısında neredeyse 2010’un tamamı kadar satış işlemi gerçekleşti” dedi.

Parlayan yıldız

Gayrimenkul almanın tam zamanı olduğunu ifade eden Koyuncu, “Konut projeleri henüz istenen rayiç rakamlara ulaşmadığı ve banka kredilerinin faiz oranlarının henüz artmadığı bir dönemdeyiz” diye konuştu. Çayyolu Yaşamkent bölgesinin Ankara’nın parlayan yıldızı olduğunu söyleyen Koyuncu, “Crystal Towers projesi de işlevsellik, kalite ve estetiğin bir araya geldiği modern bir yaşam tarzı sergiliyor. Konutlar, Aralık ayında teslim edilecek” dedi.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Şeyh Abdulaziz Al Thani'nin Fikirtepe Yatırımı: Velvet Towers


Palma D'oro May İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan Velvet Towers projesi Katar Kraliyet Ailesi üyelerinden Şeyh Abdulaziz Al Thani'nin 600 milyon dolarlık yatırımı ile yükselecek..

 

Katar Kraliyet Ailesi üyelerinden Şeyh Abdulaziz Al Thani'nin 600 milyon dolarlık yatırımı ile inşa edilecek olan Velvet Towers projesi, Kraliyet ailesinin Türkiye'deki ilşk yatırımı olarak dikkat çekiyor. Kentsel dönüşüm alanı Fikirtepe'de konumlanmakta olan Velvet Towers projesi tamamlandığında Fikirtepe'nin en lüks projesi olmayı hedefliyor.
 
Palma D'oro May İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan Velvet Towers projesi 26 katlı 3 blok olarak planlandı. Toplam 1.260 konut ve 564 hak sahibinin bulunduğu Velvet Towers projesinde 500 ve 700 metrekarelik 18 penthouse daire de yer alacak. İnşaat seviyesi yüzde 50'ye ulaştıktan sonra satışa açılacak olan Velvet Towers projesinin 2018 yılında tamamlanması planlanıyor.
 
Metrekare birim fiyatının 10 bin lira seviyesinden başlaması planlanan Velvet Towers projesinde 6'ncı kattan sonra Kalamış yat limanından, Bakırköy sahiline kadar uzanan bir deniz manzarası bulunacak.
 
27-06-2011
Bu haber toplam 37776 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?