En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 25.02.2018 05:35
Vekon'dan Irak'a 800 Konut

Vekon'dan Irak'a 800 Konut

Project Iraq 2013 Fuarı'na katılan prefabrike yapı üreticisi Vekon, Irak'ta 800 konutluk bir proje hayata geçirmeye hazırlanıyor..

 

Irak Erbil’de düzenlenen Project Iraq 2013 Fuarı'na Türkiye’den katılan tek prefabrike yapı üreticisi olan Vekon, Irak’ın dört bir yanından gelen sektör profesyonelleri ile buluşarak Irak'taki konumunu güçlendirdi.
 
Vefa Group'un markası Vekon Pazarlama ve Satış Direktörü Özgül Yücel, Erbil’de Türk firmalarının büyük ilgi gördüğünü belirtti.
 
Erbil’de bugüne kadar çoğu Türk firması olan büyük inşaat şirketlerine çözümler ürettiklerini belirten Yücel, Bağdat ve Basra bölgelerinde de şantiye mobilizasyonlarından okul hastane ve sosyal tesislere kadar pek çok büyük çaplı projeye imza attıklarını söyledi.
 
Yücel, “Vekon, tüm bunların yanında Irak’taki sosyal konut ihtiyaçlarına da çözümler üretiyor. En son Bağdat’ta valilik çalışanları için bir sosyal konut projesi yürütüyoruz. Alt gelir grubuna yönelik olarak gerçekleştirilen proje, her biri 84 metrekare olan toplam 800 konuttan oluşuyor” dedi.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Irmak Group: Dolar ve Euro Bozduranlara Gram Altın Hediye


Irmak Group Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel AKGÜL, 50 bin dolar ve euro bozduran her vatandaşa gram altın hediye edeceklerini açıkladı..

 

Altın, döviz, inşaat ve gıda alanlarında faaliyet gösteren Irmak Group, Irmak döviz büroları vasıtası ile IDA Gold kuyumcularında 50 bin dolar ve euro bozduran herkese gram altın hediye edileceğini açıklayan Irmak Group  Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel AKGÜL, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Türk Lirası seferberliğine bünyelerinde faaliyet gösteren döviz büroları ve kuyumcularla destek verdiklerini, bu kapsamda başlattıkları kampanya doğrultusunda, İstanbul'un bir çok noktasında faaliyet gösteren döviz büroları ve kuyumcu mağazalarında 50 bin dolar bozduran her vatandaşa gram altın hediye edileceğini ayrıca 20 bin dolar ve euro bozduran vatandaşlara da şirket bünyesindeki Zeytinburnu Ziya Şark sofrasında yemek hediye edeceklerini söyledi.
 
Bunun milli bri dava olduğunu ve vatandaşları Türk Lirası'na yönlendirdiklerini belirten Yüksel, ekonomiye darbe vurmaya çalışan emperyalist odaklara asla fırsat vermeyeceklerini ifade etti.
 
02-12-2013
Bu haber toplam 3612 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?