En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 06:18
Vakıfbank'tan Satılık Arsalar

Vakıfbank'tan Satılık Arsalar

Vakıfbank 47 ildeki 561 arsasını satışa çıkardı.

Vakıfbank Türkiye’nin 47 ilinde kapalı zarf usulü ile 561 arsası ve binasını satışa çıkardı. Arsaların bulunduğu iller arasında İstanbul, İzmir, Muğla, Ankara ve Antalya gibi gayrimenkul yatırımında öne çıkan şehirler de bulunuyor. İşyeri, konut, tarla, bağ, bahçe, soğuk hava deposu, mağaza, büfe, villa, garajlı konut, zeytinlik, tavuk çiftliği ve mandıra gibi özellik taşıyan binaların toplam sayısı ise 561. Satış her ayın 10, 20 ve 30’unda gerçekleştirilecek.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Finans Merkezi'nde Yükselecek Merkez Bankası Hizmet Binası İçin İhale Düzenleniyor


İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nde inşa edilecek olan Merkez Bankası Hizmet Binası'nın arsa satış karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesine ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı..

 

 
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı'nın İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nde yapılacak olan Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) hizmet binasının arsa satış karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesine ilişkin kararı Resmi  Gazete'de yayımlandı.
 
Karara göre, TCMB Hizmet Binası'nın yapım işi ihalesi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'na tabi  olmayıp, TOKİ Satış, Devir, İntikal, Kiraya verme, Trampa, Sınırlı Ayni Hak Tesisi ve Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale Yönetmeliği'nin" 26'ncı  maddesi kapsamında açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek.
 
İhale için başvuracak istekliler, ihale dosyası ve eklerini, 500 TL karşılığında Halkalı'daki TOKİ İstanbul Hizmet Binası'ndan satın alabilecek olup teklif dosyalarının en geç 28 Şubat 11:30'a kadar Halkalı'daki TOKİ İhale Komisyonu Başkanlığına elden teslim edilmesi gerekecek.
 
 
 
 
11-09-2011
Bu haber toplam 17784 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?