En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 23.02.2018 20:24
Vakıfbank, Merit Otel'i Satışa Çıkarıyor

Vakıfbank, Merit Otel'i Satışa Çıkarıyor

Buna göre Mersin'in Akdeniz İlçesi Mahmudiye Mahallesi Kuva-i Milliye Caddesi numara 107 adresinde bulunan ve 1 parselde kayıtlı, 81 adet bağımsız bölümlü 22 bin 556 metrekare kapalı alanlı, eski Mersin Merit Oteli'i, 21 milyon lira peşin bedel üzerinden satılacak.

Buna göre Mersin'in Akdeniz İlçesi Mahmudiye Mahallesi Kuva-i Milliye Caddesi numara 107 adresinde bulunan ve 1 parselde kayıtlı, 81 adet bağımsız bölümlü 22 bin 556 metrekare kapalı alanlı, eski Mersin Merit Oteli'i, 21 milyon lira peşin bedel üzerinden satılacak. İhalede ilk teklif alma toplantısı 10 Temmuz 2010 tarihinde mesai bitimine kadar olacak. Daha sonra müteakip teklifler her ayın 10'u, 20'si ve 30'una kadar verilecek ve teklifler belirtilen tarihlerden sonra açılarak değerlendirmeye alınacak. Söz konusu ihalede teklifler kapalı zarf usulü ile verilecek. Peşin alımlarda herhangi bir indirim yapılmayacak.

 

Dünya Gazetesi


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Erzurum Valiliği Evsiz Vatandaşın Otel Masraflarını Karşıladı


Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, dondurucu soğukta sokakta kalan ve yardım talebinde bulunan evsiz - işsiz vatandaşın otel masraflarının karşılanması yönünde talimat verdi..

 

 
Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen ve vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak amacıyla gerçekleştirilen "Halk günü"nde, dondurucu soğukta evsiz ve işsiz kaldığını ifade ederek yardım talebinde bulunan bir vatandaşın otel masraflarının karşılanması için talimat verdi.
 
Kent merkezi ve ilçelerden gelen vatandaşların sorunlarına çözüm bulunması için ayda iki defa gerçekleştirilen Halk Günü'nde vatandaşlarla bir araya gelen Erzurum Valisi Azizoğlu, "Sinir hastalığı" nedeniyle tedavi gördüğünü, evi ve işi olmadığını, evsiz olduğu için de soğukta dışarda kaldığını belirten Veysel Karataş isimli vatandaş için yetkililere, masrafları Valilk tarafından karşılanmak üzere otel ayarlanması ve 300 lira harçlık verilmesi yönünde talimat verdi. 
 
 
05-07-2010
Bu haber toplam 12180 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?