En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 24.02.2018 10:10
Ümraniye'de İnşa Edilen Akkom Ofis Park'ta Kiralık ofisler

Ümraniye'de İnşa Edilen Akkom Ofis Park'ta Kiralık ofisler

Akkom'un Ümraniye'de hayata geçirdiği Akkom Ofis Park, 53 dönüm arsa üzerinde 90 bin metrekare inşaat alanına sahip bulunuyor.
Birbirinden bağımsız 4 bloktan oluşan projede ilk 3 bloğun 2010 yılı içerisinde, diğer bloğun ise 2011 başında teslim edilmesi planlanıyor.Projedeki ofislerin alanları 1000 ile 1700 metrekare arasında değişiyor.1'inci blokta kiralanabilir ofis alanı 20 bin 40 metrekare, 2'nci blokta kiralanabilir ofis alanı 30 bin 290 metrekare, 3'üncü blokta kiralanabilir ofis alanı 19 bin 354 metrekare, 4'üncü blokta kiralanabilir ofis alanı ise 20 bin metrekare. Açık ve kapalı otoparkın yer aldığı projede kiralık ofislerin metrekaresi 14 Euro'dan başlıyor.Projenin kiralamasını Kuzeybatı Gayrimenkul ve Colliers yapıyor.

0212 325 28 00

www.colliersturkey.com
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Demir İnşaat Yabancıya Konut Satışını Artırmak İçin Yurtdışında Ofis Açacak


Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, yabancıya konut satışını artırmak için Berlin, Abu Dabi, Güney Kore ve Kiev’de ofis açacaklarını söyledi..

 

Türkiye’den ev alan yabancılara vatandaşlık verilmesi ve yabancılara konut satışına KDV muafiyeti getirilmesi üzerine harekete geçen Demir İnşaat yabancılara Türkiye’den ev satmak için yurtdışında ofis açmaya hazırlanıyor. İlk olarak Berlin, Abu Dabi, Güney Kore ve Kiev’de ofis açacak olan Demir İnşaat, yurt dışında gayrimenkul yatırımları da yapıyor. Yurt dışında açacağı satış ofisleri ile Türkiye’deki projelerini tanıtmayı hedefleyen Demir İnşaat, yabancıya satış oranını da yüzde 45’e çıkarmayı hedefliyor.
 
15 Temmuz darbe girişimi sonrasında yabancıların ‘bekle-gör’ durumuna geçtiğini ve Türkiye’ye gelmeye çekindiğini ancak Türkiye'ye olan ilginin yeniden canlanmaya başladığını belirten Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, geçtiğimiz yıllarda özellikle Körfez ülkelerinden yoğun talep olduğunu ancak acentaların yüzde 20'yi bulan oranda prim adığını, kimi şirketlerin de yerli ve yabancılara iki ayrı fiyat listesi uyguladığını ve müşterilerin kaçtığını söyledi. Şimdi kaçan mülterileri yenidne kazanmaya çalıştıklarını belirten Demir, son aylarda İngiltere ve Almanya’da yaşayan Afganların, Güney Kore vatandaşlarının, Abu Dabililerin, Yemenlilerin ve Uygur Türklerinin Türkiye’de konut almaya sıcak baktığını, İstanbul'daki projelerden de bu uyruktaki yatırımcılara konut sattıklarını söyledi.
15-12-2009
Bu haber toplam 23580 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?