En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 15:46
Ülker Sports Arena Ne Zaman Açılacak

Ülker Sports Arena Ne Zaman Açılacak

Fenerbahçe Ülker'in maçlarını oynayacağı Ülker Sports Arena 7 Ocak 2012'de açılacak.
Fenerbahçe, 2011'in son derbisinde Galatasaray Medical Park'a karşı yaptığı ve 80-79 üstün tamamladığı karşılaşmada çıkan olaylar sebebiyle Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Disiplin Kurulu tarafından 'saha kapatma' cezası alabilir.
 
Bu ceza da Sarı-Lacivertlilerin 7 Ocak 2012'de Anadolu Efes ile yeni salonundaki ilk karşılaşmaya denk geliyor. TFB Disiplin Kurulu'nun vereceği karar merakla beklenirken, kombinelerini haftalar önce satmaya başladığı 'Ülker Sports Arena' için büyük heyecan yaşayan Sarı-Lacivertlilerin, bu heyecanı yarıda kalabilir.
 
Hatırlanacağı gibi Sarı-Lacivertli taraftarlar, Galatasaray ile oynanan derbinin üçüncü çeyreğinde sahaya yabancı maddeler atmış ve karşılaşmanın 20 dakikada durmasına sebep olmuştu.
 
Ülker Sports Arena, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün ana sponsoru Ülker tarafından Sarı-Lacivertli kulübün basketbol şubesi Fenerbahçe Ülker için Ataşehir'de yapıldı.
 
13 bin 800 kişilik tesis, çok amaçlı spor salonunda basketbolun yanı sıra diğer salon sporları da yapılabilecek, konserler verilebilecek, sahne şovları olacak ve dünya yıldızlarına ev sahipliği yapacak.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İBB, Vodafone Arena'nın Plan Değişikliği Teklifini Kabul Etti


Vodafone Arena'ya ilişkin 4 metrelik plan değişikliği teklifi, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisinde, oybirliği ile kabul edildi..

 

Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'nın Kurul tarafından onaylanan avan projeye göre 4 metre yüksek yapılması üzerine İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi toplantısın gündemine alınan plan değişikliği oybirliği ile kabul edildi. Plan değişikliği ile Vodafone Arena, kottan 2, çatıdan 2 metre olmak üzere toplam 4 metre yükseltilmiş oldu.
 
Değişikle ilgili açıklamada bulunan İBB Meclisinin CHP'li Üyesi Hüseyin Sağ, Vodafone Arena'nın çatısının daha önceki planda düz olarak onaylatıldığını, ancak yağmur suyu sebebiyle çatının düz olarak yapılamayacağının fark edilmesi ile eğimli yapıldığını, bu eğim sebebiyle de çatının 2 metre yükseldiğini, 2 metre de kottan kalıdırıldığı için stadyumda 4 metre yükselme meydana geldiğini belirterek ilgili planın 13 Ekim Perşembe günü gerçekleştirilen İBB Meclis toplantısında onaylandığını, kuruldan gelecek yanıtı beklediklerini söyledi.
 
İBB Meclisi 2. Başkanvekili Göksel Gümüşdağ ise kararın Beşiktaş camiasına hayırlı olmasını diledi.
02-01-2012
Bu haber toplam 6384 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?