En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 23.04.2018 04:39
Trabzonspor Akyazı Projesi'nde Son Durum Ne?

Trabzonspor Akyazı Projesi'nde Son Durum Ne?

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, kulübe yeni gelir kaynakları kazandırılması doğrultusunda sürekli arayış içerisinde olduklarını, bu yönde Akyazı'da inşa edilecek yeni stadın isim hakkıyla ilgili çalışmaların başlatıldığını bildirdi.

Şener, TOKİ'nin Akyazı Projesi'ne yönelik faaliyetlerine hız verdiğini belirterek, 42 bin kişi kapasiteli stadın dolgu alanı için dinamit izninin alındığını ve şantiyelerin kurulduğunu ifade etti.
Akyazı Projesi ile ilgili dolgu çalışmalarının fiilen başlamasının kendilerini fazlasıyla heyecanlandırdığını vurgulayan Şener, şunları kaydetti:
''TOKİ'den aldığımız bilgiye göre önümüzdeki aşamada mayıs ayı içerisinde stadyum inşaatının ihalesi gerçekleştirilecek. Bu nedenle biz de kulüp olarak stadyumun isim hakkının pazarlanmasıyla ilgili ciddi temaslar başlattık. Bu konuda önemli teklifler ve talepler alıyoruz. Yapacağımız değerlendirmelerin ardından kulübümüz adına en doğru ve karlı kararı vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Akyazı'da inşa edilecek stat, Trabzon kentinin olduğu gibi Trabzonspor'umuzun da çehresini değiştirecek ve dünyaya daha rahat açılmasını sağlayacak.''


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ağaoğlu: Trabzonspor'a Destek Verdim, Para Vermedim


Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun kendisinden para aldığı iddialarına yanıt verdi..

 

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu'ndan istediği kadar para aldığını söylemişti. Söz konusu açıklamalara yanıt veren ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, "Ne zaman gitsem, istediğim kadar para veriyor" diyen Hacıosmanoğlu'na pra vermediğini söyledi.
 
Bu sezon yaptığı transferlerle gündeme gelen Trabzonspor'un bu kadar parayı nereden bulduğu tartışma konusu olurken, Hacıosmanoğlu, aile büyüğünün Ali Ağaoğlu olduğunu ve ne zaman gitse para aldığını söylemişti.
 
Hürriyet'te yer alan habere göre Ali Ağaoğlu ise bu iddiaları yalanlayan bir açıklama yaptı. Futbolla ilgilenmediğini vurgulayan Ağaoğlu, Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun açıklamalarını duyduğunu, kendisinin anne tarafından akrabası olduğunu, yakını olarak elbetteki detsek vereceğini ancak bunun para şeklinde değil yanında olmak şeklinde olduğunu, destek vermek ile para vermenin aynı şeyler olmadığını ve olayın düşünüldüğü gibi olmadığını söyledi.
 
02-03-2011
Bu haber toplam 42168 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?