Anasayfaya Dön » Emlak 30.10.2014 17:10
Trabzonspor Akyazı Projesi'nde Son Durum Ne?

Trabzonspor Akyazı Projesi'nde Son Durum Ne?

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, kulübe yeni gelir kaynakları kazandırılması doğrultusunda sürekli arayış içerisinde olduklarını, bu yönde Akyazı'da inşa edilecek yeni stadın isim hakkıyla ilgili çalışmaların başlatıldığını bildirdi.

Şener, TOKİ'nin Akyazı Projesi'ne yönelik faaliyetlerine hız verdiğini belirterek, 42 bin kişi kapasiteli stadın dolgu alanı için dinamit izninin alındığını ve şantiyelerin kurulduğunu ifade etti.
Akyazı Projesi ile ilgili dolgu çalışmalarının fiilen başlamasının kendilerini fazlasıyla heyecanlandırdığını vurgulayan Şener, şunları kaydetti:
''TOKİ'den aldığımız bilgiye göre önümüzdeki aşamada mayıs ayı içerisinde stadyum inşaatının ihalesi gerçekleştirilecek. Bu nedenle biz de kulüp olarak stadyumun isim hakkının pazarlanmasıyla ilgili ciddi temaslar başlattık. Bu konuda önemli teklifler ve talepler alıyoruz. Yapacağımız değerlendirmelerin ardından kulübümüz adına en doğru ve karlı kararı vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Akyazı'da inşa edilecek stat, Trabzon kentinin olduğu gibi Trabzonspor'umuzun da çehresini değiştirecek ve dünyaya daha rahat açılmasını sağlayacak.''


02-03-2011
Bu haber toplam 40707 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?