En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 22.03.2018 11:53
Telefondan Tapu Sorgulama Yapılabilmesini Sağlayan Uygulama Hizmete Sunuldu

Telefondan Tapu Sorgulama Yapılabilmesini Sağlayan Uygulama Hizmete Sunuldu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından hizmete sunulan uygulanma ile akıllı telefonlardan parsel konumu, tapu alanı ve pafta bilgilerine erişim sağlanabilecek..

 

MEGSİS olarak bilinen Mekansal Gayrimenkul Sistemi, IOS ve ANDROID’lere taşnırken artık akıllı telefonlar üzerinden tapu ve parsel sorgulama işlemleri kolaylıkla yapılabilecek.
 
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından hizmete sunulan uygulamayı akıllı telefonlarına indirenler, parsel konumu, tapu alanı ve pafta bilgilerine kolaylıkla ve kısa sürede erişim sağlayabilecek. Ek olarak söz konusu uygulama sayesinde yapılan işlemin görsellerine de ulaşılabilecek.
 
Harita katmanlarının artırılmış olan sistemde, harita üzerinde sorgu yapılabilecek olup ayrıca adresten sorgu seçeneği de kullanılabilecek.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

11. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi, 20 Mayıs'ta Başlıyor


20-21 Mayıs 2017 tarihlerinde Hilton Convention Center'da gerçekleştirilecek olan Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi'nin bu yıl 11'incisi düzenlenecek..

 

 
Türkiye'nin satış odaklı alıcı ve satıcılarının yanı sıra Körfez ülkelerinden 500'den fazla alıcının katılım göstereceği 11. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi ile Suudi Arabistan, Dubai, Kuveyt, Katar, İran, Irak, Azerbaycan, Türkmenistan'dan üst düzey katılımcılar Türkiye'ye yatırım yapma avantajlarını öğrenecek.
 
10 yıldır 157 binin üzerinde gayrimenkul sektör yatırımcısı ve profesyonelleri tarafından takip edilen Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi her yıl İstanbul Hilton'da gerçekleştiriliyor.
 
2016 yılında 16 bin 478 sektör temsilcisi, yatırımcı ve profesyonelleri ile buluştuğu Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi, geçen yıl 4 bin metrekarelik alanda 55 Türk, 14 Körfez, 2 İngiliz ve 2 Amerika firmasına ev sahipliği yapmıştı.
22-09-2016
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?