En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 17:17
Tekkeköy Kapalı Spor Salonu'nun İnşaatı Başladı

Tekkeköy Kapalı Spor Salonu'nun İnşaatı Başladı

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin kişilik kapalı spor salonunun inşaatı başladı.

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde belediye tarafından yaptırılacak olan bin kişilik spor salonunun inşaatına başlandı.

Tekkeköy Belediyesi'nce 1 milyon 727 bin liraya ihale edilen spor salonunun temeli atıldı. İnşaat alanında incelemelerde bulunan Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin, "Bin kişilik kapalı spor salonu ilçenin sportif, kültürel ve daha birçok faaliyeti için gerek duyulan kapalı yer ihtiyacını karşılamış olacak. Yine ilerleyen günlerde inşallah toplum sağlığı merkezi ile belediye hizmet binamızın temellerini de atacağız" dedi. Tekin, kapalı spor salonunun yaklaşık 250 gün içerisinde tamamlanarak teslim edileceğini açıkladı.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Akyazı Spor Kompleksi 18 Aralık'ta Açılacak


Trabzon Akyazı sahilinde denize dolgu alan üzerinde inşa edilen Akyazı Spor Kompleksi, 18 Aralık Pazartesi günü açılacak..

 

Trabzon Akyazı sahilinde deniz dolgusu alan üzerinde  hayata geçirilen Akyazı Spor Kompleksi projesinde sona gelindi. 18 Aralık Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından özel bir törenle hizmete açılacak olan Akyazı Spor Kompleksi Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından gerçekleştirildi.
 
Akyazı Spor Kompleksi hakkında bilgi veren Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı (TOKİ) Ergün Turan, spor kompleksinin pek çok ilki bri arada barındırdığını ve Türkiye'nin göz bebeği olacağını belirtti. Türkiye'nin mühendislik hayatı açısından çok önemli bir eser olan Akyazı Spor Kompleksi'nin etrafında yer alan tesislerin de Karadeniz'e gelen birçok spor sever tarafından ziyaret edilecek nitelikte olduğunu belirtti.
 
Akyazı Spor Kompleksi'nin, Avrupa'nın en modern tesisleri arasında yer alacağını belirten Başkan Turan, kompleksin içerisinde 2 suni ve 5 doğal çim sahanın yanı sıra kamp eğitim merkezi ve İl Gençlik Spor Merkezi'nin de yer aldığını kaydetti.
 
05-05-2011
Bu haber toplam 7884 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?