En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 22.11.2014 16:00
Taurus Ankara Alışveriş Merkezi

Taurus Ankara Alışveriş Merkezi

Ankara'da Konya Yolu üzerinde inşa edilecek olan Taurus Ankara AVM görücüye çıkıyor.
1976 yılından bu yana gayrimenkul yatırımı ve geliştirilmesi üzerine faaliyet gösteren Taurus Investment Holdings ve sigorta – gayrimenkul sektöründe yatırımlar gerçekleştiren Ensari Ailesi’nin proje yatırımını üstlendiği Taurus Ankara AVM Projesi, özel bir gecede ilk kez tanıtılıyor.
Kiralama ve yönetimini avm mfi partners’ın üstleneceği ve Konya yolu üzerindeki ilk ve tek alışveriş merkezi projesi olan Taurus Ankara AVM, AVM dünyasının standartlarını yeniden belirleyecek. 
 
Lansman toplantısı Taurus Investment Holdings ve Ensari Ailesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek ve Taurus Investment Holdings Yönetim Kurulu Başkanı Lorenz Reibling ile avm mfi partners Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Yurdum’un katılımıyla gerçekleştirilecek.
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ankara TÜİK Merkez Binası İnşaatında Kaza


Bugün sabah saatlerinde, Ankara'da Türkiye İstatistik Kurumunun (TÜİK) merkez hizmet binası inşaatında derin kazı makinesine kapılan 1 işçi hayatını kaybetti..

 

Ankara'nın merkezinde Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) hizmet binasının inşaatında dern kazı makinesine kapılan işçi Hüsnü Allak ağır yaralandı.
 
İddialara göre bugün sabah saatlerinde meydana gelen kaza sonrasında diğer işçilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen ambulans inşaat alanına giremeyince ağır yaralanan işçi diğer işçiler atrafından kepçe ile ambulansın bulunduğu alana taşındı. İşçi Hüsnü Allak kaldırıldığı Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.
 
Özellikle son aylarda sayısı artan ölümlü iş kazalarına 1 sayı olarak yansıyan kazanın Türkiye İstatistik Kurumunun (TÜİK) merkez hizmet binası inşaatında meydana gelmesi ise tartışmalara neden oldu.
 
 
 
23-11-2011
Bu haber toplam 6726 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?