En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 26.01.2015 06:22
Taurus Ankara Alışveriş Merkezi

Taurus Ankara Alışveriş Merkezi

Ankara'da Konya Yolu üzerinde inşa edilecek olan Taurus Ankara AVM görücüye çıkıyor.
1976 yılından bu yana gayrimenkul yatırımı ve geliştirilmesi üzerine faaliyet gösteren Taurus Investment Holdings ve sigorta – gayrimenkul sektöründe yatırımlar gerçekleştiren Ensari Ailesi’nin proje yatırımını üstlendiği Taurus Ankara AVM Projesi, özel bir gecede ilk kez tanıtılıyor.
Kiralama ve yönetimini avm mfi partners’ın üstleneceği ve Konya yolu üzerindeki ilk ve tek alışveriş merkezi projesi olan Taurus Ankara AVM, AVM dünyasının standartlarını yeniden belirleyecek. 
 
Lansman toplantısı Taurus Investment Holdings ve Ensari Ailesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek ve Taurus Investment Holdings Yönetim Kurulu Başkanı Lorenz Reibling ile avm mfi partners Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Yurdum’un katılımıyla gerçekleştirilecek.
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Coca Cola'nın Ankara'daki Değerli Arsası Satışta


Coca Cola'ya ait Ankara Çankaya Balgat'da bulunan değerli arsa, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş tarafından yapılacak ihale ile satışa sunulacak..

 

Dünyanın en büyük içecek firmaları arasında yer alan Coca Cola, Ankara İli, Çankaya İlçesi, Balgat Mahallesi, 1271. Sokakta bulunan ve 2 parselden meydana gelen değerli arsasını satışa çıkaracağını duyurdu.
 
Konya yoluna cepheli konumda bulunan brüy 10 bin 559 metrekare yüzölçümlü arsanın ihalesi 10 Mart 2015 Çarşamba saat 14.00'te, TSKB Fındıklı İstanbul adresinde gerçekleştirilecek.
 
İstekliler ilk teklifleri kapalı zarf yoluyla yapacak olup ihale şartnamede belirtilen şekilde yapılacak. İhaleye ilişkin tüm ilemler ve süreç ise Coca Cola adına Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. (TSKB) tarafından yönetilecek.
 
İhale ayrıntılarına ulaşmak için TIKLAYINIZ
 
23-11-2011
Bu haber toplam 8079 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?