En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 21.12.2014 00:22
Taurus Ankara Alışveriş Merkezi

Taurus Ankara Alışveriş Merkezi

Ankara'da Konya Yolu üzerinde inşa edilecek olan Taurus Ankara AVM görücüye çıkıyor.
1976 yılından bu yana gayrimenkul yatırımı ve geliştirilmesi üzerine faaliyet gösteren Taurus Investment Holdings ve sigorta – gayrimenkul sektöründe yatırımlar gerçekleştiren Ensari Ailesi’nin proje yatırımını üstlendiği Taurus Ankara AVM Projesi, özel bir gecede ilk kez tanıtılıyor.
Kiralama ve yönetimini avm mfi partners’ın üstleneceği ve Konya yolu üzerindeki ilk ve tek alışveriş merkezi projesi olan Taurus Ankara AVM, AVM dünyasının standartlarını yeniden belirleyecek. 
 
Lansman toplantısı Taurus Investment Holdings ve Ensari Ailesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek ve Taurus Investment Holdings Yönetim Kurulu Başkanı Lorenz Reibling ile avm mfi partners Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Yurdum’un katılımıyla gerçekleştirilecek.
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ankara - İstanbul Arası 2019'da 70 Dakika Olacak


Konya - İstanbul YHT Hattı'nın açılışı için Konya'ya giden Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, 2019 yılında Ankara ile İstanbul arasında yeni bir hızlı trenin hizmet vereceğini söyledi..

 

Konya - İstanbul Yüksek Hızlı Tren Hattı'nın açılışı için hızlı tren ile Konya'ya giden Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan burada yaptığı açıklamada İstyanbul ile Ankara arasında hizmet verecek yeni bir yüksek hızlı tren hattının planlandığını açıkladı. 
 
2019 yılında hizmet vermeye başlaması planlanan yeni yüksek hızlı tren hattı ile iki kent arasındaki ulaşım süresinin 70 dakikaya düşeceğini belrten bakan Elvan, bugün seyahat süresi 3 saat 45 dakika olan İstanbul ile Ankara arasındaki yolculuğun yeni hat sayesinde 1 saat 10 dakikada gerçekleştirilebileceğini söyledi.
 
Söz konusu yüksek hızlı tren hattı için 2015 yılında ilk ihalenin gerçekletirileceğini de belirten Bakan Elvan, trenin saatte 350 kilometre hız yapacağını ve yeni hattın 4,5 milyar dolarlık yatırım öngörüldüğünü belirtti.
 
Hızlı trenin aradaki duraklarda durmayacağını belirten Elvan, trenin 350 kilometre hız yapacağını söyledi Bakan Lütfi Elvan, yeni hat için 4.5 milyar dolarlık yatırım öngördüklerini dile getirdi.
 
23-11-2011
Bu haber toplam 7179 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?