En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 25.04.2018 15:39
Timaş Topkapı Spotçular Çarşısı 'da Ürünler Yarı Fiyatına

Timaş Topkapı Spotçular Çarşısı 'da Ürünler Yarı Fiyatına

Timaş Topkapı Spotçular Çarşısı firma sahibi Hayati Argöz, Biz imalatçı firmalar için bir yer kurmak istedik ve bunu da AVM konsepti ile hayata geçirdik.
Firmalar genelde imalatçı ve bu yüzden halkımıza ucuz mal satabiliyoruz dedi. Spotun artık ikince el mal olarak anlaşılmadığını da söyleyen Argöz, Spot dediğimiz zaman eskiden ikinci el anlaşılırdı ama halkımız artık bunun imalattan halka sunulduğu için ucuz olduğunu anladı. Sattığımız ürünlerin garantileri var ve firmalar montaj hizmeti de sunuyor dedi. Ucuza satış yapmalarının müşteri çeşitliliğinde de oldukça tuttuğunu söyleyen Argöz, Kocaeli Körfezden bile müşterilerinin olduğunu sözlerine ekledi.

HANIMLARA ÖZEL ÇARŞI

Topkapı Spotçular Çarşısı tam bir AVM konseptinde olduğu için fast food alanı, nezih koridorları gibi bir AVM'de olması gereken herşeyi barındırıyor. Bunun yanısıra hanımlara da özel bir çarşı oluşturuldu. 1000 metrekareye kurulmuş hanımlar çarşısında butikten bujiteriye, çocuk giyimden ev aksesuarlarına kadar herşeyi bulmak mümkün.

YARI FİYATINA ÜRÜNLER

Stoklarla sınırlı olarak 1 ay boyunca 380 liraya çamaşır makinesi satacak olan Timaş Topkapı Stopçular Çarşısı ramazan boyunca da halılarda ve baza yataklarda da yüzde 50 indirim uyguluyor. Çeyiz kampanyaları ile de öne çıkan Çarşı, evleneceklere uygun fiyata ev eşyası sağlıyor. Beyaz eşyanın da olduğu her şey dahil bir set ile evlenmek isteyenler ortalama olarak 7 ila 8 bin TL ödüyor ve bütün ürünler garanti kapsamında.

Tülay DUR
Türkiye
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
11-09-2009
Bu haber toplam 57048 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?