En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 20.02.2018 17:08
Şile 1/1000’lik İmar Planları Tamamlandı

Şile 1/1000’lik İmar Planları Tamamlandı

Son yıllarda yatırımcıların ilgisini çeken ve özellikle Araplar tarafından tercih edilen Şile'de 1/1000’lik imar planlarını tamamladı..

 

Şile Belediyesi, yatırım fırsatlarının önünü açmak ve dönüşümü hızlandırmak amacıyla 1/1000’lik imar planlarını tamamladı. Karadeniz Otobanı’nın Şile-Ağva güzergahının başlamasıyla yatırımın gözde bölgelerinden biri haline gelen Şile’de arsa satışları ve fiyatların da arttı.
 
Şile-Ağva bölgesindeki arsa metrekare fiyatları ortalama 100 liranın üzerinde olduğu Bucaklı, Değirmençayırı, Geredeli, Göçe, Hasanlı, Kumbaba, Kurfallı ve Yaka Köyleri’nde imar planlarının tamamlanmasının ardından metrekare fiyatlarının 3-4 misli artması bekleniyor.
 
Son yıllarda yatırımcıların da ilgisini çeken Şile Ağva, gerek oturumcu gerekse yatırımcı anlamında Araplar tarafından da tercih ediliyor.
 
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Gölbaşı ENDA Konakları'nda Kişiye Özel Ödeme Planı


DAFF Yapı tarafından Ankara'nın yükselen değeri Gölbaşı'nda hayata geçirilen ENDA Konakları projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri ve peşin ödeme indirimi sunuluyor..

 

Ankara Gölbaşı'nda yatay mimari konseptiyle Kırkıncıoğlu Grup iştiraki DAFF Yapı tarafından, 18 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen ENDA Konakları projesinde tamamı peşin ödemelerde indirim uygulanırken projede  kişiye özel farklıödeme seçenekleri ile de ev sahibi olunabiliyor.
 
Satışa açılmadan büyük bir ilgi ile karşılanan ENDA Konakları projesinde evlerin tavan yüksekliği 3 metre olarak planlanırken her bir konak kendine özel, yan konaktan bağımsız 700 metrekarelik bahçeye sahip. Konak sahiplerinin kendi bahçeleri dışında 2 dönüm bostan alanında organik tarım yapmasına da imkan tanınan ENDA Konakları projesinde güvenli çocuk oyun alanı, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, sauna, buhar odası, fitness salonu gibi sosyal donatılar da mevcut.
 
 
Akıllı ev sistemine sahip  olan ve AB standartlarına uygun olarak hayata geçirilen ENDA Konakları projesinde konforlu, doğayla iç içe, şehir merkezine yakın konumda eşsiz bir yaşam deneyimi vadediliyor.
 
 
30-09-2014
Bu haber toplam 2343 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?