En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 06:19
Astrum Towers'ın teslimi yapıldı

Astrum Towers'ın teslimi yapıldı

Regnum, Türkiye'nin yerden en yüksek gözlemevine sahip ilk ve tek projesi olan Astrum Towers'ın teslimi nedeniyle, ev sahiplerine Hoş Geldiniz Partisi� düzenledi 
Geliştirdiği nitelikli projelerle bugüne kadar birçok aileyi ev sahibi yapan Regnum, Astrum Towers Projesi'nin tamamlanması nedeniyle bir kutlama gecesi düzenledi. Geceye Regnum Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Öztürk'ün yanı sıra Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları, Opet Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, Nurten Öztürk ve 1000'e yakın Astrum Towers sakini ile aileleri katıldı.
Gecede bir konuşma yapan Regnum Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Öztürk, bir projeyi daha bitirerek sahiplerine teslim etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek şunları söyledi: Her zaman ilklere imza atan Regnum, farklı ve üstün nitelikli projelerinden birisini daha, söz verdiği tarihte tamamlamanın gururunu yaşıyor. Sahiplerine teslim ettiğimiz Astrum Towers, Türkiye'nin yerden yüksek gözlemevine sahip ilk ve tek projesi olma unvanını taşıyor. Sadece gözlemevi değil içerisinde bulunan spor ve yaşam alanları, restaurantı, kuaför ve güzellik merkeziyle adeta küçük bir şehir olan Astrum Towers'dan ev alanlar sınırsız konforun keyfini sürecek.�
Konuşmasında Regnum'un diğer projelerine de değinen Öztürk, Yeni proje hazırlıklarımız büyük bir hızla devam ediyor. Bunlardan biri, tamamlandığında Anadolu Yakası'nın yeni sembolü olacağına inandığımız Regnum Towers Koşuyolu. Yine İstanbul Çobançeşme'de otel ve rezidans projemiz bulunuyor. Bodrum'da hayata geçirdiğimiz Escana Projesi ise özel mimari tasarımı ve konforuyla Bodrum'un gözde yaşam alanı olacak. Ayrıca, sadece Türkiye'de değil İngiltere ve Bulgaristan'da da birçok projemiz hayata geçecek� dedi.
Geceye katılan misafirler, açılışın ardından Grup Rönesans'ın müzikleri eşliğinde keyifli saatler geçirdi.
Alanında en iyi firmalar Astrum Towers'da�
Sakinlerine 5 yıldızlı hizmet sunmak amacıyla sosyal merkezinde birçok ünlü firmayı barındıran Astrum Towers'da, dünyaca ünlü kuaför ve güzellik merkezi zinciri Toni&Guy, Türkiye'deki en büyük salonuyla hizmet verecek. Saçla ilgili her türlü işlemin yapılacağı merkezde, digital cilt bakımı, solaryum, vakum terapi, kimyasal peeling, therma shape (Radyo dalgaları prensibiyle zayıflama) gibi bir çok uygulama da bulunacak. Astrum Towers sosyal tesislerinde, Sold Sport firması tarafından da fitness salonu ve spa center'ın işletmesi yürütülecek.      
Astrum towers sakinlerine hizmet verecek firmalardan birisi de, sitenin güvenlik ve temizlik hizmetlerini üstlenecek olan Profac-Eko olacak. Firma, mevcut görevlerinin yanı sıra isteyen daire sakinlerine temizlik hizmetlerinden, vale hizmetlerine uzanan geniş bir yelpazede hizmet sunacak.
Türkiye'nin Yerden En Yüksek Gözlem Evi Astrum Towers'da
Regnum Astrum Towers sakinlerinin evlerine kavuştuğu gecede, yerden yaklaşık 100 metre yükseklikte kurulu olan Gözlem Evi de hizmete açıldı. Gözlemevinde yer alan 35 cm. çapındaki özel teleskop ile site sakinleri mevsimsel koşullara göre uzaydaki birçok gök cismini inceleyebilecek. Uydu kontrolü de sağlanabilen teleskop, içinde yer alan özel programı sayesinde 145 bin cisme otomatik olarak gidebiliyor ve cisimleri 750 kez büyütebiliyor. 
Astrum Towers'lılar, özel bir sistem sayesinde teleskoptan elde edilen görüntülerle, uydu yayın sisteminde yer alan özel bir kanal vasıtasıyla evlerinden de uzayı keşfedebilecek. Ayrıca site sakinleri, kurulan Gökbilim Kütüphanesi'nde uzay ile ilgili yayınları inceleme ve konusunda uzman danışmanlardan eğitim alma fırsatı da bulabilecek.
Haramidere'de 34 bin metrekare üzerine inşa edilen, 5 blok ve 1285 daireden oluşan Regnum Astrum Towers, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1(dubleks) seçenekleri ile her gelir seviyesindeki müşterilere hitap etmektedir. Astrum Towers projesinde bulunan açık ve kapalı havuz, fitness center, sauna, restoran, çarşı, açık ve kapalı otopark, spor alanları ve çocuk oyun parkıyla sakinlerine sporu ve eğlenceyi evlerinin bir adım ötesine getirecektir.
Dünyanın önemli sorunlarından biri olan küresel ısınmayı göz önünde bulundurarak yeşil alanların sulanmasında yağmur sularını toplayan ve tekrar hayata geçiren bir sistemin oluşacağı Astrum Towers'da sizleri daha iyi bir gelecek beklemektedir.
Bloklarından birine yerleştirilecek gözlemevindeki teleskop ile sakinlerine uzayı izleme imkanı sunan Astrum Towers, bu özelliği ile �'ilk ve tek proje'' olma ünvanına sahiptir. Uzay gözlemevinde tüketicilerin kullanımına sunulan teleskopla daha önce hiç görmediğiniz bir gökyüzü görebilir ve kurulacak gök bilim kütüphanesi ile de merak ettiğiniz bütün bilgileri bulabilirsiniz. Konuyla ilgili basında yer alan diğer haberler Regnum Astrum Towers sakinleri evlerine kavuştu

Haramidere'de 34 bin metrekare üzerine inşa edilen, 5 blok ve 1285 daireden oluşan Regnum Astrum Towers sakinleri, düzenlenen özel bir partiyle evlerine kavuştu. Dünyanın önemli sorunlarından biri olan küresel ısınmayı göz önünde bulundurarak yeşil alanların sulanmasında yağmur sularını toplayan ve tekrar hayata geçiren bir sistemin oluşacağı Astrum Towers'ta  1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 (dubleks) daireler ile açık-kapalı havuz, fitness center, sauna, restoran, çarşı, açık ve kapalı otopark, spor alanları ile çocuk oyun parkı bulunuyor. (Akşam)Tel: 0212 620 71 71 444 0 782
www.regnum.com.tr
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
08-05-2009
Bu haber toplam 8931 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?