En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 06:19
Prof.Dr. Hamza Gündoğdu: Yapay Şelale Yapıyoruz

Prof.Dr. Hamza Gündoğdu: Yapay Şelale Yapıyoruz

Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Hamza Gündoğdu, bu tür yanlış düzenlemelerin tarihi eserlere büyük zarar verdiğini söylerken Belediye Başkanı AK Parti'li İbrahim Zeyrek, yıktırmayı düşünmediğini açıkladı.
Zeyrek, 2004 yılında göreve geldim. Şelale benden önceki MHP'li Belediye Başkanı Nejmettin Taşçı döneminde ilçeye güzellik katsın diye yapılmış. Tarihi dokuya zarar verelim' diye düşüncesi olamaz. İnsanlarımız akşamları gidip kamelyada çaylarını içiyor, dinleniyor. Onun için kaldırmayı da düşünmüyorum'' dedi. Eski Belediye Başkanı Taşçı ise, Ben herkesden daha çok tarihi eserlere düşkünüm. Şelale kaleyi hiçbir zarar vermeden toprak zemin üzerine inşaa edildi'' dedi.

Hürriyet
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Körfezli Yatırımcılar: Türkiye Ortadoğu'nun Kalesi


Dubai Cityscape Globak Fuarı'nda yerini alan Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, yatırımcıların Türkiye için ‘Türkiye Ortadoğu’nun kalesi’ şeklinde düşündüğünü söyledi..

 

Dubai'de gerçekleştirilmekte olan Cityscape Global fuarına Fuarda Ağaoğlu 1453, Ağaoğlu Central Park projeleri ile katılan  Ağaoğlu Şirketler Grubu, İstanbul Finans Merkezi’nin ön tanıtımını da yaptı. Fuarda Türkiye'nin tanıtımı görevini de üstlenen Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, yaşanan darbe girişimi ve terör olaylarına karşılık meydana gelen gelişmeleri anlattıklarını ve Türkiye'deki yatırım fırsatlarını göstermeye çalıştıklarını söyledi. 
 
Fuarda brifingler vererek Türkiye'de nelerin yaşandığını ve fırsatları en doğru şekilde göstermeye çalıştıklarını belirten Ağaoğlu, fuara gelen yatırımcıların ise ‘Türkiye'nin Ortadoğu’nun kalesi olduğunu, Türkiye’ye olacak şeyin domino etkisi yaparak kendilerine de zarar vereceğini söylediğini ve darbe girişiminin başarısız olmasına bizden daha çok sevindiklerini bu sebeple de Türkiye'ye destek olmak gerektiği modunda olduklarını söyledi. Yatırımcıların Türkiye'ye olan güveninin tam olduğunu da belirten Ağaoğlu, fuardaki amaçlarının satış yapmak olmadığını, sadece Türkiye'yi anlatmak için fuara katıldıklarını açıkladı.
 
Fuar alanını gezerek çeşitli firmaları ziyaret eden Dubai Emiri Şeyh Al Maktum ise Ağaoğlu’nun standına uğradı. 
 
28-03-2010
Bu haber toplam 13326 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?