En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 02:15
Ormanada'nın Üst Yapı İşleri Koray İnşaat'ın

Ormanada'nın Üst Yapı İşleri Koray İnşaat'ın

Eczacıbaşı Gayrimenkul, Ormanada projesi için Koray İnşaat ile anlaştı.

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım, Zekeriyaköy'de yapımını sürdürdüğü Ormanada projesi için çözüm ortağı olarak Koray İnşaat ile el sıkıştı. Koray İnşaat, projenin üstyapı işlerinin sorumlusu oldu.

Ormanada'da gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Yönetim Kurulu Üyesi Sacit Basmacı, Koray İnşaat'ın her zaman kendileri için "özel bir iş ortağı" olduğunu ifade etti.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ormanada Plajlara Ulaşım Kolaylığı Sağlıyor


Zekeriyaköy'de Eczacıbaşı Geliştirme ve Yatırım tarafından hayata geçirilen Ormanada projesi, kentin en gözde plajları ve yeşil alanlarına ulaşım kolaylığı sağlıyor..

 

 
Zekeriyaköy'de 220 bin metrekarelik alan üzerinde Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım tarafından hayata geçirilen Ormanada projesi, geniş yeşil alanları, zengin sosyal olanakları ve kentin plajları ile yeşil alanlarına ulaşım kolaylığı sağlayan konumu ile dikkat çekiyor.
 
 
Huzur, konfor, komşuluk, güven ve doğa temalarının harmanlandığı Ormanada projesi, özellikle yaz mevsimini şehirde geçirecekler için popüler plajlara ve güzel yeşil alanlara yakın konumu ile bölgenin en göze projeleri arasında öne çıkıyor. 3. Havalimanına 15 dakika, 3. Köprü'ye ise 3 dakika mesafede konumlanan Ormanada projesinde satış süreci devam ediyor.
 
 
 
 
Ormanada Ödeme Seçenekleri
Dolar kurunun 2,49TL olarak sabitlendiği Ormanada projesinde  0.89 faizli özel konut kredisi fırsatı ile de ev sahibi olmak mümkün.
28-05-2011
Bu haber toplam 9969 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?