En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 17.03.2018 08:17
Novada Outlet Söke

Novada Outlet Söke

Turkmall'un projelendirdiği Novada Outlet Söke, 2012 yılında kapılarını açacak.
Turkmall’un mimari konsepti, konumu, marka karması ve profesyonel yönetim anlayışıyla Ege bölgesine kazandırdığı Novada Outlet Söke, 2012 yılında ziyaretçileriyle buluşacak.
 
Kuşadası, Söke, Didim, Bodrum gibi gözde tatil beldelerinin kesişim noktasında yer alan Novada Outlet Söke; keyifli, kaliteli ve cazip alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyor.
 
Turkmall, Ege Bölgesi’nde geliştirdiği projelerine bir yenisini ekledi. Turkmall, Novada Outlet Söke’yi 2012 yılının bahar aylarında ziyaretçileriyle buluşturacak. Aydın-İzmir karayolunu Kuşadası, Söke-Didim ve Bodrum gibi gözde tatil beldelerine bağlayan kavşakta konumlanan Novada Outlet Söke, bulunduğu bölgenin yanı sıra tatil beldelerine giden yerli ve yabancı turistlerin de uğrak noktası olacağa benziyor. 45 milyon avro yatırım değerine sahip Novada Outlet Söke’nin, inşaat aşamasından bu yana sağladığı istihdamın yanı sıra yaklaşık bin kişiyi istihdam edeceği belirtiliyor.
 
Turkmall’un CEO’su Levent Eyüboğlu, 15 yıl içinde 20 alışveriş merkezini tamamladıklarını söyledi. Turkmall olarak bütün projelerimizle gittiğimiz bölgelerin sosyal ve ekonomik hayatına canlılık kazandırıyoruz diyen Eyüboğlu, ilkini Söke’de açacakları Novada Outlet Söke’nin en önemli projelerinden biri olduğunu ifade etti. 2012 yılının bahar aylarında açılacak olan Novada Outlet Söke’in yıl boyu düzenlenecek dinamik pazarlama faaliyetleri, özel etkinlik ve kampanyalarla ziyaretçilerine sürekli sürprizler sunacağını söyledi.
 
32.500 metrekare üzerine inşa edilen Novada Outlet Söke, 25 bin metrekare kiralanabilir alanıyla ulusal ve uluslararası yaklaşık 70 markayı tüketiciyle buluşturacak. Teknosa, Mudo, LCW, Derimod, Koton, Adil Işık, Defacto, Rodi, Burger King, Sbarro, Starbucks gibi seçkin ve tanınmış markaların yanı sıra sadece çocuklar için tasarlanan “Çocuk Dünyası” konsepti, çocuklu ailelere özel fırsatlar sunacak. 750 araç otopark kapasiteli Novada Outlet Söke’nin, yılda 4 milyon ziyaretçi ağırlaması bekleniyor.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Bolu Highway Outlet AVM Satıldı


Bolu'da orman arazisi üzerinde kurulu olduğu ve bağlantı yolu imar planında yer almadığı gerekçesiyle soruşturmaya konu olan Highway Outlet AVM'nin yarısından fazlası satıldı..

 

Bolu Dağı A.Ş. tarafından TEM'in Elmalık Mevkiinde 2011 yılında kurulan Higway Outlet AVM isimli alışveriş merkezinin bir bölümü ile açık otoparkı, orman arazisinde kaldığı gerekçesiyle Bolu Orman Bölge Müdürlüğü'nde ilgili personel hakkında soruşturma açılmış, İçişleri Bakanlığı da söz konusu alışveriş merkezinin D-100 Karayolu bağlantı yolunun imar planında bulunmadığı gerekçesiyle Bolu Belediye Başkanı Ak Partili Alaaddin Yılmaz hakkında soruşturma izni vermişti.
 
Bolu Dağı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Daylan ve üye Ömer Baday, Highway Outlet AVM'nin yüzde 56'lık hisselerini Adanalı işadamı Abdulkadir Şimşek'e sattı.
 
Satışa ilişkin açıklamada bulunan Bolu Dağı A.Ş. CEO'su Raşit Doğan Enhoş, yapılan devir anlaşması ve yeni ortaklık yapısının problemi kaldırmaya yönelik olduğunu, AVM'nin girişlerinin kapatılmasının yasal olmadığını, tesisin kurulduğu alanın ise Türkiye Cumhuriyeti Karayolları'na ait olduğunu söyledi. Söz konusu araziyi 29 yıllığına kiraladıklarını da belirten Enhoş, resmi alanda araziye 204 milyon liralık yatırım yaptıklarını, AVM'nin 2015 yılı cirosunun 150 milyon TL olduğunu ve 1500 kişiye istiham sağladığını, Boluya da 30 milyon TL katma değer sağladığını belirterek "devlete bu kadar hizmet etmiş bir yere  'bazı hissedarlar hata yaptı' diye herkese dayak atmak devlet töresine yakışmaz." dedi.
 
 
25-11-2011
Bu haber toplam 12279 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?