En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 17.03.2018 16:26
Niğde Devlet Hastanesi Tamamlanıyor

Niğde Devlet Hastanesi Tamamlanıyor

TOKİ'nin inşa ettiği Niğde Devlet Hastanesi'ne tıbbı cihazlar gönderilmeye başlandı.

Niğde'de, TOKİ Başkanlığınca yapımı süren 300 yataklı Devlet Hastanesi'ne, Sağlık Bakanlığı tarafından tıbbı cihazlar gönderilmeye başlandı.

Niğde Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Servet Kocaöz, yaptığı açıklamada, yapımı tüm hızıyla devam eden hastanede kullanılacak tıbbi cihazlar ve tıbbi demirbaşların Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından gönderilmeye başlandığını bildirdi.

İlk etapta 2 adet gastroskop ve 1 adet kolonoskop içeren video endoskopik görüntüleme sisteminin teslim alındığını belirten Kocaöz, bu ay içerisinde ayrıca 12 adet acil müdahale sedyesi, 4 adet ameliyat tavan lambası ve 3 adet ameliyat masası teslim alacaklarını ifade etti.

Kocaöz, diğer tıbbi cihaz ve tıbbi demirbaşların önümüzdeki günlerde gönderileceğini ve hastanenin en kısa sürede hizmete açılacağını söyledi.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Mersin Şehir Hastanesi 3 Şubat'ta Açılacak


Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile Mersin Şehir Hastanesi'nde incelemelerde bulunan Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Mersin Şehir Hastanesi'nin resmi açılışının 3 Şubat 2017 günü yapılacağını açıkladı..

 

 
2017 yılında toplam 8 şehir hastanesinin hizmete açılacağını açıklayan Bakan Akdağ, Türkiye'nin ilk şehir hastanesi olan Mersin Şehir Hastanesi'nin 3 Şubat Cuma günü saat 14.30'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılacağı özel bir törenle resmi olarak  hizmete açılacağını söyledi.
 
Bakan Akdağ, hastane inşaatında gecikme olmadığını, böyle devasa bir hastaneyi hizmete sokmanın çok kolay bir iş olmadığını,  geri planda yapılan işlerde yüzlerce kişinin gece gündüz çalıştığını belirtti.
 
Bakan Elvan ise Mersin Şehir Hastanesi'nin 3 yıl gibi kısa bir sürede dünyanın en modern hastanelerinden biri olarak inşa edilmesinin büyük bir başarı olduğunu, Mersin'in sağlık turizmi açısından Türkiye'nin en önemli merkezlerinden biri olacağını ifade etti.
 
 
28-07-2011
Bu haber toplam 9417 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?