En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 27.04.2018 00:22
MyVia Bornova'da Fiyatlar 119 Bin TL'den BAşlıyor

MyVia Bornova'da Fiyatlar 119 Bin TL'den BAşlıyor

2.500 metrekare alan üzerinde inşa edilen MyVia Bornova projesinde en pahalı konutun fiyatı 129 bin lira.
Gözde Yapı tarafından İzmir'de hayata geçirilen MyVia Bornova projesinde inşaatın yüzde 80'i tamamlandı.
 
Doğanın sesi ve rengiyle baş başa, modern mimarisi, sağlam yapı teknolojisi ve çağdaş kent insanının ihtiyaç duyacağı pek çok sosyal aktiviteyi bir arada sunan Myvia birçok ihtiyaca cevap vermeyi hedefliyor.
 
Gözde Yapı İzmir Bornova'da Ege Üniversitesi , Yaşar Üniversitesi,Şifa Üniversitesi ve kurulacak olan Bahçeşehir Üniversitesi'ne çok yakın mesafede gerçekleştirdiği Myvia Genç Yaşam projesiyle, öğrenci ve çalışanlara 5 yıldız otel konforu, yatırımcısına benzersiz bir fırsat sunuyor.
 
Proje her türlü sosyal aktivitesini içinde barındıran toplam 112 adet 1+1 (73m2) daireden oluşmakta. İçerisinde dört mevsim yüzme havuzu, spor salonu, sauna, cep sineması, botanik bahçe, basketbol sahası, oyun salonları, kafeterya bulunmakta. Aynı zamanda temizlik hizmetleri, 24 saat güvenlik hizmeti ve internet hizmeti de yatırımcıları ve daire sahibi olmak isteyenleri cezbediyor.
 
2 bin 500 metrekare üzerinde yükselen Myvia Bornova'da tüm daireler 50 metrekare olarak dizayn edildi.
 
Projede fiyatlar 119.000 TL – 129.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. 'Türkiye'nin en genç 1+1'i' sloganıyla hayata geçirilen MyVia Bornova, öğrenci, yatırımcı ve küçük aileleri bünyesinde topluyor.
 
Milliyet

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Gümüş Park Avenue Bornova'da Kira Desteği Fırsatı


Gümüş İnşaat imzası ile İzmir Bornova'da hayata geçirilmekte olan Gümüş Park Avenue projesinde uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmak mümkün..

 

İzmir Bornova'da 2 bin 70 metrekarelik arsa üzerinde 18 katlı tek blok olarak yükselen Gümüş Park Avenue, Gümüş İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Kullanım alanları 101 metrekare ile 111 metrekare arasında değişen evlerin yer aldığı Gümüş Park Avenue projesinde 135 adet daire bulunuyor.
 
2019 yılında tamamlanarak teslim edilmesi planlanan Gümüş Park Avenue projesinde açık mutfaklı 101 metrekarelik 2+1 konutlar, kapalı mutfaklı 111 metrekarelik 2+1 konutlar ve kapalı mutfaklı 111 metrekarelik 3+1 konutlar yer alıyor. 
 
Bornova'da yer alan Gümüş Park Avenue, Point Bornova AVM'ye komşu konumda yükseliyor. Çevre yoluna 300 metre mesafede buluna proje, toplu taşıma, okullar ve hastanelere yakın konumda bulunuyor. Gümüş Park Avenue, Point Bornova AVM'ye komşu konumda yer alıyor. Daireleirn ankastre beyaz eşyalı olarak teslim edileceği Gümüş Park Avenue projsinde fitness merkezi, güvenlik, açık/kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, açık/kapalı otopark, merkezi uydu sistemi ve sinema gibi olanaklar da sunuluyor.
 
 
Gümüş Park Avenue Fiyatlar ve Ödeme Planı
 
Ocak ayında Gümüş Park Avenue projesinden daire alanlara teslime kadar 1.250 TL kira desteği sağlanmakta olup Ocak ayında ev alanlardan 2 yıl boyunca aidat da alınmıyor. Fiyat listesinin 295 bin TL ile 430 bin TL arasında değiştiği Gümüş Park Avenue projesinde teslime kadar kira desteği de sağlanıyor.
 
Gümüş Park Avenue Nerede
 
29-02-2012
Bu haber toplam 12531 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?