En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 24.03.2018 09:48
MOL Antalya Kundu Mağazası Mallarını Açılmadan Sattı

MOL Antalya Kundu Mağazası Mallarını Açılmadan Sattı

MOL Grup'un Antalya mağazasındaki 30 bin parça ürün, açılışa birkaç dakika kala adı açıklanmayan bir Rus işadamı tarafından satın alındı...
Her mağaza açılışında izdiham yaşanan Mol Grup, tarihinin en kısa satışını Antalya'da yaptı. Kundu'da 8'nci mağazasını açan Mol Grup, açılışa dakikalar kala mağaza içinde bulunan 30 bin parça ürünü, ismi açıklanmayan Rus işadamına sattı. Rus işadamı adına görüşmeleri yapan Dimitri Kolesnicenro, 2 aydır MOL mağazalarını incelediklerini belirterek, Bu şirkette kendi geleceğimizi gördük. Kriz döneminde en cazip yatırım olarak MOL mağazalarını seçtik dedi.

2 MİLYON TL'LİK SATIŞ

MOL Grup Yönetim Kurulu Üyesi Saffet Eruyar, resmi imzaların önümüzdeki hafta Cuma günü İstanbul'da atılacağını söyledi. Rus işadamıyla yapılan anlaşma konusunda herhangi bir rakam telaffuz edilmezken, mağazadaki tüm ürünlerin 2 milyon TL civarında tutacağı belirtildi.

RESMEN ŞOK OLDUK

MOL Group CEO'su Oktay Özdemir ise Rus işadamının teklifinin kendilerini şoke ettiğini ve ilk kez böyle bir durumla karşılaştıklarını belirtti. Özdemir, şunları kaydetti: Çok şaşkınız. Bu işadamı tüm mallarımızı tek kalemde satın aldı. Hatta 3-4 parça mal almak isteye başka müşterilere bile engel oldu. Antalya'daki mağaza için yeni ürünler TIR'lara yüklenip yola çıktı. Mağaza bu sabah tekrar açılacak.
Takvim
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
24-07-2009
Bu haber toplam 8169 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?