En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 29.03.2015 13:37
Konya Bulut Royal Yaşam Merkezi

Konya Bulut Royal Yaşam Merkezi

Konya Şehirler Arası Otobüs Terminali'ne 100 metre mesafede bulunan Bulut Royal projesi Adem Bulut İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

 

Konut sektöründe önemli projelere imza atan Adem Bulut İnşaat, Konya Şehirler arası Otobüs Terminaline  100 metre mesafede başlattığı 88 dairelik Bulut Royal projesi ile bölgedeki konut anlayışını değiştirmeyi hedefliyor. Projeyle ilgili olarak bilgi veren Genel Müdür Adem Bulut, 88 daireden oluşacak projeyle şehre modern bir mimari bina kazandırmış olacaklarını belirtti. Bulut "Mevcut sistemdeki yap-sat binaların standart olarak çok üzerinde bir yer yapıyoruz. Zaten projemizi inceleyen müşterilerimiz mutlaka bunu fark edecektir. Açık ve kapalı otoparklar, panoramik asansör, güvenlik, oval havuz, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, TV ünitesi, jakuzi, fitness merkezi şu an için aklıma gelen Bulut Royal özelliklerinden sadece bir kaçı... Biz özellikle iç piyasada ses getirecek bu proje ile şirketimize yeni bir ivme kazandırmayı düşünüyoruz. İnşallah da bunda muvaffak olacağız. Proje toplamda 6 bin 573 m² gibi geniş bir alanı kaplıyor. İmalat sürecine başladık ve kısa bir süre sonra Bulut Royal yükselmeye başlayacak" dedi. 
 
Sektördü öncü işler yaptıklarını ifade eden Adem Bulut, proje isminin de ortak bir kararla çıktığını kaydetti. Bulut açıklamasını şöyle sürdürdü: 
 
"Biz birçok firma tarafından projelerine verdiği isimler dahi taklit edilen bir firmayız, biliyoruz ki takip ediliyoruz. Sektörde öncü işler yapıyoruz. Bulut Royal bu anlamda sektöre yeni bir heyecan katacak. İnşallah böylesi donanımlı bir projeyi alnımızın akıyla en kısa sürede tamamlamayıp sahiplerini mutlu etmeyi istiyoruz. Bu projemize özel olarak açtığımız www.bulutroyal.com adresinden ve teknolojik imkânlarla büründürdüğümüz facebook, twitter gibi sosyal paylaşım ağlarından, istekliler projemizin her aşamasını takip edebilirler. ‘Evimi seviyorum ve hayatınızı taçlandırın’ konseptleri ile kaliteli yaşam isteyenlere yepyeni kapılar açmaya devam ediyoruz" 
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Royal Plus'ta Son Daireler


Uransan'ın Ankara Urankent'te hayata geçirdiği Royal Plus konutlarında sınırlı sayıdaki daire alıcıları beklerken projenin diğer etabı olan Queen Park'ta ön talep süreci devam ediyor..

 

Uransan, Ankara'da “Urankent” adasında hayata geçirdiği prıojelerle dikkat çekiyor. Bölgede Prestij, Elit ve Mirage Bahçe Konutları'nın ardından Royal Plus projesini de hayata geçiren ve taahhüt edilen tarihten önce teslim eden firma, bu kez de Queen Park projesi için ön talep topluyor.
 
Queen Park'te Ön Talep Toplanıyor
Urankent'te yükselecek olan Queen Park, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerindeki 123 konuttan meydana gelecek ve içerisinde sosyal donatılar da bulunacak.
 
Royal Plus'ta Son Konutlar
1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerindeki toplam 192 konuttan oluşan ve yaşamın başladığı Royal Plus projesinde ise hemen teslim avantajlı son konutlar satışta. Öte yandan Uransan projelerinden ev satın alanlara kiracı bulma konusunda da yardımcı oluyor.
 
 
 
09-09-2011
Bu haber toplam 21876 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?