En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 22.12.2014 09:07
Konya Bulut Royal Yaşam Merkezi

Konya Bulut Royal Yaşam Merkezi

Konya Şehirler Arası Otobüs Terminali'ne 100 metre mesafede bulunan Bulut Royal projesi Adem Bulut İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

 

Konut sektöründe önemli projelere imza atan Adem Bulut İnşaat, Konya Şehirler arası Otobüs Terminaline  100 metre mesafede başlattığı 88 dairelik Bulut Royal projesi ile bölgedeki konut anlayışını değiştirmeyi hedefliyor. Projeyle ilgili olarak bilgi veren Genel Müdür Adem Bulut, 88 daireden oluşacak projeyle şehre modern bir mimari bina kazandırmış olacaklarını belirtti. Bulut "Mevcut sistemdeki yap-sat binaların standart olarak çok üzerinde bir yer yapıyoruz. Zaten projemizi inceleyen müşterilerimiz mutlaka bunu fark edecektir. Açık ve kapalı otoparklar, panoramik asansör, güvenlik, oval havuz, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, TV ünitesi, jakuzi, fitness merkezi şu an için aklıma gelen Bulut Royal özelliklerinden sadece bir kaçı... Biz özellikle iç piyasada ses getirecek bu proje ile şirketimize yeni bir ivme kazandırmayı düşünüyoruz. İnşallah da bunda muvaffak olacağız. Proje toplamda 6 bin 573 m² gibi geniş bir alanı kaplıyor. İmalat sürecine başladık ve kısa bir süre sonra Bulut Royal yükselmeye başlayacak" dedi. 
 
Sektördü öncü işler yaptıklarını ifade eden Adem Bulut, proje isminin de ortak bir kararla çıktığını kaydetti. Bulut açıklamasını şöyle sürdürdü: 
 
"Biz birçok firma tarafından projelerine verdiği isimler dahi taklit edilen bir firmayız, biliyoruz ki takip ediliyoruz. Sektörde öncü işler yapıyoruz. Bulut Royal bu anlamda sektöre yeni bir heyecan katacak. İnşallah böylesi donanımlı bir projeyi alnımızın akıyla en kısa sürede tamamlamayıp sahiplerini mutlu etmeyi istiyoruz. Bu projemize özel olarak açtığımız www.bulutroyal.com adresinden ve teknolojik imkânlarla büründürdüğümüz facebook, twitter gibi sosyal paylaşım ağlarından, istekliler projemizin her aşamasını takip edebilirler. ‘Evimi seviyorum ve hayatınızı taçlandırın’ konseptleri ile kaliteli yaşam isteyenlere yepyeni kapılar açmaya devam ediyoruz" 
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Elit Royal Residence'ta Son Teknoloji Isı Yalıtım Avantajı


Ankara'nın en soğuk bölgelerinden Beytepe'de Elit Yapı imzasıyla yükselen Elit Royal Residence projesi son teknoloji ısı yalıtım uygulamaları ile evlerde bahar havası avantajı sağlıyor..

 

Elit Yapı tarafından Ankara'da yükseklik sebebiyle kentin en soğuk bölgeleri arasında yer alan Beytepe'de hayata geçirilen Elit Royal Residence'ın yalıtımında kullanılan son teknoloji uygulamalar soğuk hava koşullarında dahi ev sahiplerine fazla para ödemeden ısınma avantajı sağlıyor.
 
Alman teknolojisinin Türk işçiliği ile birleşmesi sonucunda ısı yalıtımı yapılan Elit Royal Residence projesinde mantolama aşamasında yapılan titiz çalışma sayesinde kışın kolay ısınan yazın ise serin bir yaşam alanı sunuluyor.
 
Elit Royal Residence'da 6 santimetrelik taş yünü mantolama kalınlığına ek olarak 20 santimetrelik gaz beton ile dış duvarlar yapılarak ekstra yalıtım sağlandığını açıklayan Elit Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mert Yıldızhan, normalde 4 santimetre olan mantolama sınırını ise 2 katına çektiklerini söyledi.
 
Elit Royal Residence'ta yapılan ısı yalıtım uygulamaları sayesinde ev sahipleirnin fazla para harcamadan kolaylıkla ısınabileceğini de belirten Yıldızhan, Beytepe'de hava şartlarının şimdiden güçleştiğini ancak Elit Roya Residence sakinlerinin bundan etkilenmediğini söyledi.
 
 
 
 
 
09-09-2011
Bu haber toplam 20976 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?