En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 23.04.2018 12:39
Konya Bulut Royal Yaşam Merkezi

Konya Bulut Royal Yaşam Merkezi

Konya Şehirler Arası Otobüs Terminali'ne 100 metre mesafede bulunan Bulut Royal projesi Adem Bulut İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

 

Konut sektöründe önemli projelere imza atan Adem Bulut İnşaat, Konya Şehirler arası Otobüs Terminaline  100 metre mesafede başlattığı 88 dairelik Bulut Royal projesi ile bölgedeki konut anlayışını değiştirmeyi hedefliyor. Projeyle ilgili olarak bilgi veren Genel Müdür Adem Bulut, 88 daireden oluşacak projeyle şehre modern bir mimari bina kazandırmış olacaklarını belirtti. Bulut "Mevcut sistemdeki yap-sat binaların standart olarak çok üzerinde bir yer yapıyoruz. Zaten projemizi inceleyen müşterilerimiz mutlaka bunu fark edecektir. Açık ve kapalı otoparklar, panoramik asansör, güvenlik, oval havuz, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, TV ünitesi, jakuzi, fitness merkezi şu an için aklıma gelen Bulut Royal özelliklerinden sadece bir kaçı... Biz özellikle iç piyasada ses getirecek bu proje ile şirketimize yeni bir ivme kazandırmayı düşünüyoruz. İnşallah da bunda muvaffak olacağız. Proje toplamda 6 bin 573 m² gibi geniş bir alanı kaplıyor. İmalat sürecine başladık ve kısa bir süre sonra Bulut Royal yükselmeye başlayacak" dedi. 
 
Sektördü öncü işler yaptıklarını ifade eden Adem Bulut, proje isminin de ortak bir kararla çıktığını kaydetti. Bulut açıklamasını şöyle sürdürdü: 
 
"Biz birçok firma tarafından projelerine verdiği isimler dahi taklit edilen bir firmayız, biliyoruz ki takip ediliyoruz. Sektörde öncü işler yapıyoruz. Bulut Royal bu anlamda sektöre yeni bir heyecan katacak. İnşallah böylesi donanımlı bir projeyi alnımızın akıyla en kısa sürede tamamlamayıp sahiplerini mutlu etmeyi istiyoruz. Bu projemize özel olarak açtığımız www.bulutroyal.com adresinden ve teknolojik imkânlarla büründürdüğümüz facebook, twitter gibi sosyal paylaşım ağlarından, istekliler projemizin her aşamasını takip edebilirler. ‘Evimi seviyorum ve hayatınızı taçlandırın’ konseptleri ile kaliteli yaşam isteyenlere yepyeni kapılar açmaya devam ediyoruz" 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Royal Garden Kartal'da 60 Ay Sıfır Faiz


Royal Group projesi olarak Aalar manzaralı konumda yükselen Royal Garden Kartal projesinde 60 ay vade farksız taksitli ödeme planı ile ev sahibi olunabiliyor..

 

Royal Group projesi olarak Prens Adaları manzaralı konumda Kartal'da yükselen Royal Garden Kartal projesinde 1+1 dairelerde cazip bir fırsat sunuluyor. Kampanyaya göre, 89 metrekare kullanım alanlı 1+1 dairelerin 435 bin lira fiyatla satışta olduğu Royal Garden Kartal projesinde söz konusu 1+1 daireler  güneydoğu ve batı cephesi ile mükemmel peyzaj ve havuz manzaralı  olup 6 metrekare terasa, kapalı özel otoparka ve dep alanına sahip.
 
 
Royal Garden Kartal projesinde residence daire sahibi olmak isteyenlere 60 ay 0 faizli Royal Group Finansman desteği sunuluyor. Tamamı peşin alımlarda yüzde 15 + 5 indirim uygulanan Royal Garden Kartal projesinde 120 ay yüzde 15 peşinat + teslimatta yüzde 0,49 faizli konut kredisi seçeneği ile de ev sahibi olunabiliyor.
09-09-2011
Bu haber toplam 21939 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?