En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 25.02.2018 05:37
Koçtaş Beylikdüzü Mağazası Açıldı

Koçtaş Beylikdüzü Mağazası Açıldı

Toplam 8 bin 500 metre karelik alan üzerine kurulu, 200 kişiye istihdam imkanı veren Beylikdüzü Koçtaş ile birlikte Koçtaş'ın toplam satış alanı, 120 bin metre kareye yaklaştı.
27 Haziran'da Antalya'daki üçüncü mağazasını da hizmete sokacak olan Koçtaş'ın böylelikle Türkiye'deki toplam mağaza sayısı 23'e, toplam satış alanı da 125 bin metre karenin üzerine çıkacak. 18 milyonu Beylikdüzü Koçtaş, 10 milyon lirası da Antalyada'ki Koçtaş mağazası olmak üzere 2 mağazanın yatırım tutarının toplam 28 milyon lira olduğu öğrenildi.Beylikdüzü Koçtaş mağazasının açılışında konuşan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Türkiye'nin hızla değiştiğini ve geliştiğini, bu gelişimde lokomotif rolü İstanbul ve diğer büyük şehirlerin üstlendiğini belirtti. Türkiye'nin bu gelişimine paralel olarak Koçtaş'ın 2005 yılında başlattığı mağazalaşma sürecinin tüm hızıyla devam ettiğine işaret eden Koç, şunları kaydetti: Bugünkü açılışla İstanbul'da 6. Türkiye'deki 22. Koçtaş mağazamızı açmış olacağız. Beylikdüzü mağazamız, İstanbul'daki değişim ve gelişimin en güzel örneklerinden biri. Hızla artan nitelikli konutlar ve bu konutlarda ikamet etmeye başlayan genç ve dinamik nüfusun ihtiyaçları, bölgedeki hizmet sektörünün potansiyelini açıkça ortaya koyuyor.Beylikdüzü Koçtaş mağazasının yaklaşık 200 kişiye ek istihdam yaratacağını belirten Koç, 27 Haziran Cumartesi günü Antalya'da açacakları mağazada ise yaklaşık 150 kişiye daha istihdam sağlanacağını kaydetti. Koç, küresel ölçeğe yayılan mağaza hizmet sunumunun, perakende sektöründe yeni ufukların açılmasına olanak tanıdığını, ev geliştirme sektörünün de 7 milyar dolarlık büyüklüğü ile bu gelişime en açık alanlardan birisi olduğunu vurguladı.Mustafa Koç, Ancak, genel perakendeciliğin içinde ev geliştirme sektörünün aldığı paya baktığımızda bu alanda daha gidilecek çok yol olduğunu görüyoruz dedi. Tüketici ile bu kadar iç içe olan sektörde şirket ve mağaza sayısı arttıkça en iyi fiyat-kalite dengesini sunmanın rekabette öne çıkmak için yeterli olmadığını ifade eden Koç, artık tüketiciye ürün ve hizmetin yanı sıra yaşam tarzına yönelik yenilikler ve farklılıklar sunmak gerektiğini, başarılarının ardında bu farklılaşma çabasının en büyük rolü oynadığını sözlerine ekledi.Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun da Koç Grubunun bu yatırımı yapmış olması bizleri de memnun etti. Mustafa Bey'den isteğim, burada elde ettikleri kazançların bir bölümünü yine Beylikdüzü'ne yönlendirmeleridir. Bu tesis, İstanbul'un üçüncü bölge ilçelerindeki bütün insanlara hizmet verecek şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından kurdele kesilerek mağazanın açılışı gerçekleştirildi. (AA)


Koçtaş Beylikdüzü Mağazası'nda 200, Antalya'da 150 kişiye istihdam sağlayacak

Koçtaş, 7 milyar dolar büyüklüğe ulaşan ev perakendeciliği sektöründe 22'nci mağazasını İstanbul Beylikdüzü'nde açarken, 23'üncü mağazası da yarın Antalya'da hizmete girecekKoçtaş, Beylikdüzü mağazası ile 200, Antalya'da 150 kişiye istihdam sağlayacak.Her iki mağazanın toplam 28 milyon TL'ye mal olduğu öğrenildi.


Ev geliştirme perakendecilik sektörünün büyüklüğü 7 milyar dolara ulaşırken, bu alanda faaliyet gösteren Koçtaş, mağaza sayısını artırıyor. İstanbul Beylikdüzü'nde 22'nci mağazasını bugün hizmete açan Koçtaş, yarın Antalya'da 23. mağazasını açacak. Koçtaş'ın Beylikdüzü mağazası ile 200, Antalya mağazası ile 150 kişilik istihdam sağlanacak.Koçtaş Beylikdüzü mağazasının 18 milyon TL, Antalya mağazasının da 10 milyon TL olmak üzere her iki mağazanın toplam yatırım maliyetinin 28 milyon TL olduğu öğrenildi. Beylikdüzü'ndeki Koçtaş mağazasının açılışında konuşan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Ülkemiz hızla gelişiyor ve değişiyor. Ülkemizin gelişimine paralel olarak lokomotif rolü İstanbul ve diğer büyük şehirler üstlenmiş durumda dedi.

KOÇ: BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL'DAKİ DEĞİŞİM ÖRNEKLERİNDEN BİRİ

Beylikdüzü'nün de İstanbul'daki değişimin örneklerinden biri olduğuna değinen Mustafa Koç, Hızla artan nitelikli konutlar, bu konutlarda ikamet etmeye başlayan genç ve dinamik, iş hayatının içinde yer alan nüfus ve bu nüfusun ihtiyaçları, bu bölgede hizmet sektörünün yapabileceklerini, bu alandaki potansiyeli ortaya koyuyor diye konuştu. Beylikdüzü'nde açılan Koçtaş mağazasının 8 bin 500 metrekare alana kurulduğunu belirten Koç, Çoğunluğu genç olmak üzere 200 kişiye istihdam yaratması ayrı bir gurur kaynağı bizler için dedi. Konuşmasında Türkiye'deki perakende sektörünün büyüklüğüne de değinen Koç, Ülkemizde hızla gelişen perakende sektörü, her gün tüketici ile karşı karşıya. Günlük olarak onun tepkilerini gözlemleme imkanına da sahip bir sektör. Temsilcisi ve lideri oluduğumuz ev geliştirme sektörü 7 milyar dolarlık bir büyüklüğe sahip. Genel perakendenin içinde ev geliştirme sektörünün aldığı paya baktığımızda, bu alanda daha gidilecek çok yol, büyük potansiyel olduğunu söyleyebiliriz ifadelerini kullandı.

KOÇTAŞ'LAR 125 BİN METREKARE BÜYÜKLÜĞE ULAŞACAK

Tüketici ile bu kadar çok içiçe olan bir sektörde oyuncu sayısı ve mağaza sayısı arttıkça, sadece en iyi fiyat - kalite karmasını bulup sunmanın, rekabette öne çıkmak için yeterli olmadığını vurgulayan Koç, Tüketicinin ürün ve hizmetin yanı sıra yaşam tarzına yönelik kolaylıklar ve yenilikler sunmak durumundasınız dedi. Koçtaş'ın 2005'de başlattığı mağazalaşmanın devam ettiğini belirten Koç, Beylikdüz Koçtaş mağazası ile İstanbul'da hizmet verdiğimiz mağaza sayısı 6'ya çıkmış oldu. 27 Haziran tarihinde ise Koçtaş'ı Antalya'da açacağız. İki günsonra Koçtaş Antalya Dokuma mağazamız hizmet vermeye başlayacak. Burada 150 kişiye daha istihdam sağlayacağız. Antalya'daki mağaza ile birlikte Koçtaş, toplam 125 bin metrekare büyüklüğe sahip olacak dedi.
ANKA
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
25-06-2009
Bu haber toplam 51048 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?