En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 22.11.2014 13:25
Kocaeli Kentsel Dönüşüm Projeleri

Kocaeli Kentsel Dönüşüm Projeleri

Kocaeli Kentsel dönüşüm projeleri masaya yatırıldı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit’in kentsel dönüşümünü ilgilendiren konuları görüşmek üzere Ankara’da önemli temaslarda bulundu. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Kentsel Yenileme Başkanı Gürol Konyalıoğlu ile görüşen Başkan Doğan, İzmit’in bazı mahallelerini ilgilendiren kentsel dönüşüm konusunda olumlu gelişmeler yaptı. Doğan’a Ankara temaslarında İzmit Belediyesi Emlak İstimlak Müdürü Recep Barış eşlik etti. İzmit’in sağlıklı bir yapılanmayla çağdaş kentleşmeye adım atmasında kentsel dönüşümün ilk şart olduğunu belirten Dr. Doğan, vatandaşların mağdur edilmeden en iyi şartlarda konut sorununu çözmek için gereken alt yapının hazırlandığını söyledi. Bu çalışmalarla Serdar, Terzibayırı ve Yenimahalle gibi bölgelerde çok zor şartlarda yaşayan Roman vatandaşlara daha yaşam koşulları sağlanması hedefleniyor.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Evimiz Kocaeli Konutları iPhone 6 Plus Hediyeli


Kocaeli'de Pekdemir İnşaat'ın 70. yıl gurur projesi olarak yükselen Evimiz Kocaeli'de 20 Kasım tarihine kadar ev satın alanlara sabit faizli kredi, 25 eşit taksit gibi ödeme avantajlarının yanı sıra iPhone 6 Plus hediye ediliyor..

 

 

Pekdemir İnşaat'ın Kocaeli'de 70. yıl gurur projesi olarak yükselen Evimiz Kocaeli projesinde 20 Kasım tarihine kadar devam edecek caip kampanya kapsamında yüzde 0.79 sabit faizli kredi imkanı sunulurken öte yandan daire satın alan herkese  iPhone 6 Plus cep telefonu hediye eidlecek.
 
Teslimlerin 9 ay sonra başlayacağı Evimiz Kocaeli projesinde ayrıca, peşin fiyatına, vade farksız, 25 eşit taksitte ödeme imkanına da sahip olacaklar. Projede yer alan 2+1 daireler 112 bin liradan, 3+1 daireler 152 bin liradan, 4+1 daireler ise 246 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.
 
Evimiz Kocaeli Projesinde Neler Var
91 metrekare ile 193 metrekare arası değişen büyüklükte ve 2+1, 3+1, 4+1 tiplerinde toplam 936 konuttan meydana gelen Evimiz Kocaeli projesinde 2 bin metrekarelik dev bir gölet, yürüyüş parkurları, rekreasyon alanları, iki adet basketbol sahası, çocuk oyun alanları, kafe, dinlenme alanları, toplantı salonları, fitness salonu, çocuk kulübü, görkemli bahçe ve çevre düzenlemesi ile 7x24 kameralı güvenlik sistemi gibi donatılar da bulunuyor.
 
 
 
 
 
22-12-2010
Bu haber toplam 15930 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?