En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 21.12.2014 17:12
Kocaeli Kentsel Dönüşüm Projeleri

Kocaeli Kentsel Dönüşüm Projeleri

Kocaeli Kentsel dönüşüm projeleri masaya yatırıldı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit’in kentsel dönüşümünü ilgilendiren konuları görüşmek üzere Ankara’da önemli temaslarda bulundu. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Kentsel Yenileme Başkanı Gürol Konyalıoğlu ile görüşen Başkan Doğan, İzmit’in bazı mahallelerini ilgilendiren kentsel dönüşüm konusunda olumlu gelişmeler yaptı. Doğan’a Ankara temaslarında İzmit Belediyesi Emlak İstimlak Müdürü Recep Barış eşlik etti. İzmit’in sağlıklı bir yapılanmayla çağdaş kentleşmeye adım atmasında kentsel dönüşümün ilk şart olduğunu belirten Dr. Doğan, vatandaşların mağdur edilmeden en iyi şartlarda konut sorununu çözmek için gereken alt yapının hazırlandığını söyledi. Bu çalışmalarla Serdar, Terzibayırı ve Yenimahalle gibi bölgelerde çok zor şartlarda yaşayan Roman vatandaşlara daha yaşam koşulları sağlanması hedefleniyor.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Evimiz Kocaeli'de Yıl Sonu Fırsatı


Pekdemir İnşaat, 70’inci yıl gurur projesi Evimiz Kocaeli'de ev sahibi olmak isteyenlere yıl sonuna özel bir fırsat sunuyor. 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerli olacak kampanyada vade farksız taksit, düşük faiz ve peşinatsız ödeme seçenekleri sunuluyor..

 

Kocaeli Başiskele'de, Pekdemir İnşaat güvencesiyle, 122 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde yükselen Evimiz Kocaeli projesinde yıl sonuna özel olarak hazırlanan  ve  “Bize Göre Değil Size Göre Ödeme” sloganıyla duyurulan kampanyada ev sahib olmak isteyenlere cazip seçenekler sunuluyor.  31 Aralık 2014 tarihinde sona erecek olan kampanyaya göre, peşinatsız, vade farksız, % 0,59'dan başlayan faiz ve ara ödemeli seçeneklerle ödeme yapılabiliyor.
 
Evimiz Kocaeli Daire Fiyatları
2+1 daireler 112.000 liradan,
3+1 daireler 162.000 liradan,
4+1 daireler ise 249.000 liradan başlıyor.
 
Evimiz Kocaeli Projesi Hakkında
Konutların yüzde 75'inin satıldığı Evimiz Kocaeli projesine toplam 936 konut yer alıyor. Kocaeli'nin en büyük markalı konut projesi olarak yükselen projede 6 farklı tip daire yer alıyor.
 
4 katlı bloklar olarak tasarlanan Evimiz Kocaeli'de 2 bin metrekare alanlı devasa bir gölet, yürüyüş-dinlenme-rekreasyon alanları, sosyal tesis, çocuk kulübü, çocuklara özel oyun odaları, toplantı salonları, fitness merkezi, spor alanları, kafeterya ve bahçeler de yer alıyor. Projede teslim sürecinin ise  2015 yılı Temmuz ayında başlaması hedefleniyor.
 
 
 
 
 
 
22-12-2010
Bu haber toplam 16383 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?