En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 26.04.2018 19:51
Kiracı Tahliye Taahhütnamesi

Kiracı Tahliye Taahhütnamesi

Kiracı Tahliye Taahhütname dilekçesi örneği

 

Kiracısı bulunduğumuz ...................................................................................adresindeki
taşınmazı herhangi bir ihtar ve hiçbir hüküm istihsaline ve mahkemeden ilam almaya hacet kalmaksızın ..........................................tarihinde tahliye ederek mal sahibi........................ya veya onun yerine geçecek sonraki mal sahibine boş ve kira sözleşmesinde belirtildiği gibi tam olarak teslim edeceğimi kesin olarak beyan, kabul ve taahhüt ederim.
 
İşbu taahhütname serbest irademle ....................................tarihinde imza altına alınmıştır.
 
 
 
KİRACI /İMZA

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Yeni Zelanda'daki Turistler Tahliye Ediliyor


Yeni Zelanda'da meydana gelen 7,8 büyüklüğündeki depremin merkez üssü olan Kaikoura'daki 1.200 turist ve bölge halkının ülkenin güney bölgelerine tahliye edilmeye başlandığı açıklandı..

 

Yeni Zelanda'da hafta sonu meydana gelen ve 2 kişinin hayatını kaybetmesine sebep olan 7,8 büyüklüğündeki deprem ve sonrasında meydana elen 6,2 büyüklüğündeki diğer deprem bölge halkının yanı sıra ülkedeki turistleri de olumsuz etkiledi. Arama - kurtarma ve enkaz kaldırma çalışmalarının aralıksız devam etiği Yeni Zelanda'da depremin meydana geldiği Kaikoura kasabasında mahsur kalan turistlerin tahliye edilmeye başlandığı açıklandı.
 
Hava Kuvvetleri Komutanı Darryn Webb tarafından Yeni Zelanda Televizyonu'nda yapılan açıklamada, Kaikoura'ya yapılabilecek tüm uçuşların yapılacağını ve bölgede bulunan turistler ile yöre sakinlerinin güney bölgelere taşıncağını belirtti.
 
Yeni Zelanda Sivil Savunma yetkilileri ise depremin merkez üssü olan Güney Adası’ndaki Kaikoura kasabasında mahsur kalan yaklaşık 1.200 turist ve bölge sakininin tahliyesine başlandığını duyururken bölgede etkili olan şiddetli rüzgar ve yağmurun tahliye çalışmalarını olumsuz etkilediği de belirtildi.
 
26-11-2011
Bu haber toplam 39771 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?