En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 27.02.2015 13:36
Kiracı Tahliye Taahhütnamesi

Kiracı Tahliye Taahhütnamesi

Kiracı Tahliye Taahhütname dilekçesi örneği

 

Kiracısı bulunduğumuz ...................................................................................adresindeki
taşınmazı herhangi bir ihtar ve hiçbir hüküm istihsaline ve mahkemeden ilam almaya hacet kalmaksızın ..........................................tarihinde tahliye ederek mal sahibi........................ya veya onun yerine geçecek sonraki mal sahibine boş ve kira sözleşmesinde belirtildiği gibi tam olarak teslim edeceğimi kesin olarak beyan, kabul ve taahhüt ederim.
 
İşbu taahhütname serbest irademle ....................................tarihinde imza altına alınmıştır.
 
 
 
KİRACI /İMZA
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Mecidiyeköy Asansör Faciası Davasında Tahliye


6 Eylül 2014 tarihinde Mecidiyeköy'de Torun Center şantiyesinde meydan gaelen asansör faciasına ilişkin davada tutuklu yargılanan bir sanık tahliye oldu..

 

6 Eylül 2014 tarihinde Mecidiyeköy'de Torunlar GYO'ya ait Torun Center inşaatında meydana gelen ve 10 işçinin 32'nci kattan içinde bulundukları asansör ile birlikte zemine çakılarak hayatını kaybettiği kazaya ilişkin davanın duruşmasında ''taksirle ölüme sebebiyet vermek'' suçundan yargılanan tutuklu 4 sanıktan biri tahliye edildi.
 
Anadolu Ajansı'nın haberine göre, 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada taksirle adam öldürmek suçundan 22,5'ar yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan 4'ü tutuklu 25 sanığın hazır bulunduğu davanın duruşmasında, tutuklu yargılanan sanıklar Murat Aytimur, Önder Türksoy ve Turgay Dalkıç'ın kuvvetli suç şüphesinin varlığını gösteren somut delilerin mevcudiyeti, yüklenen suçun niteliği, taksire dayalı kusurlarının yoğunluğu, tutuklama tedbirinin ölçülü ve gerekli olduğunu dikkate alarak, tutukluluk hallerinin devamına karar verdiğini bildirirken Tutuklu sanık Adem Akyıldız'ın tahliyesine karar verildi.
26-11-2011
Bu haber toplam 39708 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?